Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037815 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8025 -: Март 29, 2021, 06:53:19 pm »
Ще оживее ли кучето?
Днес припадна , трепереше и от носа и муцуната му течаха някакви води.
Младо , здраво куче, много агресивно доскоро. От лятото почнаха едни петна да му излизат, чешеше се, водиха го на лекар, пи хапчета. Петната останаха, то почна да не се храни много, но пак си беше жизнено и подвижно.
Не знам какво се случва, на баща ми 2/3 от пчелите измряха, заекът кашля страшно, другото куче днес също.
Ето и картата:
« Последна редакция: Март 29, 2021, 07:27:00 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8026 -: Март 29, 2021, 07:18:15 pm »
Ще оживее ,ама този аспект на Луната с Нептун да не е отровено с нещо  ::) Дано всичко да е наред скоро

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8027 -: Март 30, 2021, 05:25:00 am »
Ще оживее ли кучето?
Днес припадна , трепереше и от носа и муцуната му течаха някакви води.
Младо , здраво куче, много агресивно доскоро. От лятото почнаха едни петна да му излизат, чешеше се, водиха го на лекар, пи хапчета. Петната останаха, то почна да не се храни много, но пак си беше жизнено и подвижно.
Не знам какво се случва, на баща ми 2/3 от пчелите измряха, заекът кашля страшно, другото куче днес също.
Ето и картата:
Корея,не съм сигурна ,но Меркурий у7,у8 домове за кучето в негов 1ви дом,Луната в 8ми дом върви към аспект с Юпитер у1 за кучето и е в негов 12дом.Нептун/Меркурий в 1ви дом-възможно е да има някак некоординирани движения,освен паразити,има още нещо.По скоро съм песимист относно хорара.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8028 -: Март 30, 2021, 07:50:23 pm »
Още вечерта кучето се съвзе и почна да яде, днес си е наред.
Но сме убедени, че му има нещо, трепери понякога, губи апетит, а е на две години.
Водено е на трима ветеринари за кожния проблем и не откриват какво е.
Дано с това да се размине и повече да не ни изкарва акъла така.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #8029 -: Март 31, 2021, 09:09:02 am »
Правили ли сте кръвно изследване при вет?

На моето кученце така му открихме тежка анемия и последвала левкоза.
Не му давайте твърда храна като гранули и подобни.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #8030 -: Март 31, 2021, 09:29:37 am »
Корея, правен ли е тест за гана?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Общи хорари
« Отговор #8031 -: Март 31, 2021, 03:36:06 pm »
Здравейте, пиша от името на моя приятелка, майка на 18 годишен син, на който му предстои завършване и дипломиране. Много е притеснена, защото има проблем с един предмет в училище, заплашва го оставяне на поправителен изпит, което може да му обърка плановете за в бъдеще...Въпроса е Ще завърши ли успешно синът и назован по име? Много ще съм благодарна и аз, и тя за помоща  :-*

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #8032 -: Март 31, 2021, 06:02:41 pm »
Не става ясно кой пита, уж от нейно име, а после въпросът е за сина й, но мисля, че и в двата случая все пак Да.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8033 -: Март 31, 2021, 06:41:35 pm »
Още вечерта кучето се съвзе и почна да яде, днес си е наред.
Но сме убедени, че му има нещо, трепери понякога, губи апетит, а е на две години.
Водено е на трима ветеринари за кожния проблем и не откриват какво е.
Дано с това да се размине и повече да не ни изкарва акъла така.
браво, а и хорарът дава положителен отговор- ще оживее, Луната от негов 8д в сходящ хармоничен аспект с Юпитер съУ1 за кучето
А Нептун в в негов 1д- нещо токсично да не е яло, дайте му нещо за паразити, да си очисти карантията  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8034 -: Март 31, 2021, 06:56:52 pm »
Здравейте, пиша от името на моя приятелка, майка на 18 годишен син, на който му предстои завършване и дипломиране. Много е притеснена, защото има проблем с един предмет в училище, заплашва го оставяне на поправителен изпит, което може да му обърка плановете за в бъдеще...Въпроса е Ще завърши ли успешно синът и назован по име? Много ще съм благодарна и аз, и тя за помоща  :-*
Приятелката ли пита, а ти си построила само картата или ти от свое име питаш за сина на твоята приятелка, и това нейно 1-во дете ли е? Ако въпросът е зададен от нея, а синътѝ е нейно първо дете, може да не завърши успешно сега, но не е фатално- навремето двама мои съученика останаха на поправителен и не се дипломираха заедно с нас, една учителка по икономия се заяде с тях и ги остави на изпит чак за есента, в крайна сметка взеха дипломи и кандидатстваха следващото лято, през това време бяха в казармата, единият е икономист, другият инженер, който успешно търгуваше на борсата в Сащ, допреди кризата 2008г.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8035 -: Март 31, 2021, 07:51:38 pm »
Даваме му периодично хапчета за паразити, явно наистина е яло нещо през този ден.
Кучетата ни ядат варено пилешко месо обикновено или кучешки консерви, гранули не искат.
Имат си ваксини и каквото там е нужно, ще му направим и кръвни изследвания.
Днес една мацка ме пита дали е лабрадор, а си е улична превъзходна.
Благодаря на включилите се, ето го като малък:
« Последна редакция: Март 31, 2021, 07:53:25 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8036 -: Март 31, 2021, 08:41:00 pm »
Голям сладур е - кафяви гащи и бяля блузка  :)

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Общи хорари
« Отговор #8037 -: Април 01, 2021, 11:44:49 am »
Здравейте, пиша от името на моя приятелка, майка на 18 годишен син, на който му предстои завършване и дипломиране. Много е притеснена, защото има проблем с един предмет в училище, заплашва го оставяне на поправителен изпит, което може да му обърка плановете за в бъдеще...Въпроса е Ще завърши ли успешно синът и назован по име? Много ще съм благодарна и аз, и тя за помоща  :-*
Приятелката ли пита, а ти си построила само картата или ти от свое име питаш за сина на твоята приятелка, и това нейно 1-во дете ли е? Ако въпросът е зададен от нея, а синътѝ е нейно първо дете, може да не завърши успешно сега, но не е фатално- навремето двама мои съученика останаха на поправителен и не се дипломираха заедно с нас, една учителка по икономия се заяде с тях и ги остави на изпит чак за есента, в крайна сметка взеха дипломи и кандидатстваха следващото лято, през това време бяха в казармата, единият е икономист, другият инженер, който успешно търгуваше на борсата в Сащ, допреди кризата 2008г.

Благодаря! Тя зададе въпроса, аз построих картата. Нейно първо дете, е да. Наскоро, през септември миналата година роди второто.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8038 -: Април 01, 2021, 05:15:20 pm »
Благодаря на включилите се, ето го като малък:
Голям сладур е!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8039 -: Април 04, 2021, 01:33:22 pm »
Има повреда в отоплителната ни система и от вчера сме на студено,не много ,около 20 градуса е температурата в къщи,но е "хамбар"и не ми е уютно.
Обадихме се на майстора ,за да ни каже кога ще дойде,нямахме претенции за ден през седмицата.Той каза,че ще дойде снощи,или тази вечер.Снощи не дойде .Въпросът ми е :"Х ,Ще дойде ли днес/довечера?"Познавам го и го назовах по има.Изнервя ме това чакане втори ден,не мога да мръдна.