Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038739 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8040 -: Април 04, 2021, 02:56:08 pm »
Сафо, час на Юпитер, който има сила в Рак, но е в знак на Сатурн, въпреки късния градус на АСЦ и Сатурн в 7 ми :)
Между теб, Луната, и майсторът, Сатурн няма връзка, не се виждате. Сатурн харесва Козирог, но някакво друго занимание му е излязло или по-добре заплатено, уж. Според, мен преди Луната да смени знака- не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8041 -: Април 04, 2021, 04:37:08 pm »
Благодаря Рени.Аз също мисля,че няма да дойде,има време до "довечера".
Луната ,тоест аз,не харесва Сатурн.Извън хорара,но има връзка:Сутринта около 7:20 гласувахме,а в 11:10 часа ,дъвчайки дъвка,счупих зъб,кътник.Падна ми цяла част.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8042 -: Април 04, 2021, 04:39:05 pm »
Сафо, ти, него-не, но той теб- да. Предполагам ще те компенсира.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8043 -: Април 04, 2021, 06:44:20 pm »
Дойде,преди час. ::)Работи все още.
« Последна редакция: Април 04, 2021, 06:46:57 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8044 -: Април 04, 2021, 07:50:38 pm »
Браво ! Значи това че, Сатурн харесва Луната си е свършило работата. Уча се, още тук, САфо.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8045 -: Април 05, 2021, 11:49:22 am »
Какво ми дойде до главата!
Профилът във ФБ на моя бивш е хакнат, чатовете му скрийншотнати и пратени на сегашната му изгора, сменяни и трити снимки...
Разбрах го от наша обща позната, и той , и тя си мислят, че съм аз, а и всичко води към мен.
Ще се побъркам, мразя го, ама чак толкова да разбирам от техника или да плащам на хакер.
Няма как да обяснявам подробности , но най ме е яд за тази жена, че също в намесена и не ми вярва.
Миналата седмица и аз , и мои приятели бяхме залети от съобщения за мен, явно е човек , който е много наясно с цялата ситуация.Става вече притеснително. Единствените ми подозрения са за дъщерята на жената, с която е сега. Те живеят заедно и момичето може да е подразбрало с какъв тарикат си има работа майка му.
Ще се разбере ли кой е хакнал профила на А.?
« Последна редакция: Април 05, 2021, 11:51:52 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #8046 -: Април 05, 2021, 01:17:07 pm »
Не, няма да се разбере, Луната вече без курс, ще си остане така, скрита и не на място в 8 дом, лош дом, лош знак, тайната си остава, с Плутон са правили шушу-шу.
Иначе ти не си приключила с бившия. Още те вълнува, още ти пука. Още е част от живота ти.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8047 -: Април 05, 2021, 02:04:52 pm »
Корея не зная дали ще се разбере,две планети на ъгли има,странно.Марс е на асц.,бъди внимателна със всички и всичко.
Сатурн мина ли през Слънцето ти?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8048 -: Април 05, 2021, 04:27:51 pm »
Благодаря за отговорите ви, цял ден съм като цапната с мокър  парцал.
Вярно е, че аз направих доста да му изкарам кирливите ризи и тънките сметки на показ и да разберат възможно най- много хора, но за нещо, което не съм направила , а същевременно и аз да бях на негово място, щях да се усъмня първо в мен, направо се притеснявам.
Предполагам У11 и У 12 трябва да се гледат, а вероятно и У3.
Поне общата ни позната повярва , че не съм аз, даже и тя го насочила към момичето.
Ама така да пасва и съвпада всичко, чак тръпки ме побиват кой е толкова наясно с цялата ситуация.
Люба, не съм приключила, докато не почувствам вътрешно удовлетворение, че съм го поставила на мястото му. Даже случилото се сега е голяма победа- неговата е разбрала, че си пише с разни, но не искам аз да плащам цената за това.
Сатурн още не ме е почнал, сега Плутон ми е върху Мерка.
« Последна редакция: Април 05, 2021, 04:54:31 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8049 -: Април 05, 2021, 07:51:54 pm »
Ще се разбере ли кой е хакнал профила на А.?
това е някоя, която А не познава, с цел да се добере до неговите пари и притежания
на моя мъж на 8 март му хакнаха профила, който аз навремето направих като семеен и после му преотстъпих, той не ползваше фейса до преди няколко месеца, когато неговият телефон спря да обслужва уатсап, понеже е стар модел, тогава започна да ползва фейса, където имаше само 3 приятели, говореше си с единия всяка неделя, обаждаше се на малката дъщеря и това е, хакна го някаква от Париж, смени му името и профилната снимка, отдолу избраната снимка, на която сме двамата стои, профилът засега не се ползва от никой, фейсбук е спрял достъпа, но не допуска и него, идея си нямам какви ги е вършил/а хакерът, докато владееше профила му  ::)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8050 -: Април 05, 2021, 08:29:37 pm »
Акрукс, той няма пари и притежания. Хакерът е целял само да прати скрийншотове на съобщенията му на новата и да смени профилната снимка с тяхна обща, защото той не я показва- срамува се- по- възрастна е и от километри си личи, че е с нея заради парите и жилището й, където се е настанил.
Това е правено с цел да бъда злепоставена, защото е логично аз да се вълнувам от това.
Трити са някои от приятелите, снимки, блокирани са други.
Предната седмица от фалшив профил имах лайкове в разни групи, съобщения за него , коментари за мен под публикации на брат ми и приятелка, абе дълга и широка.
Имаше и правен профил от името на сестра му , той пак е обвинявал , че съм аз.
Идея нямам какво да мисля, кого да подозирам и най- вече - какво да очаквам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8051 -: Април 07, 2021, 04:01:36 pm »
По моят въпрос- същият ден е имало масово хакване на хиляди профили и неговият е бил един от тях.
Ум не ми го побира как е възможно тоя хакер да сложи възможно най-подходящата снимк за профилна, че и да знае на кого да прати чатовете му, но явно вече всичко е възможно на този свят.
Оставам с усещането, че Господ продължава да ми помага да го поставя на място, вчера също получих компромати за него от две случайни места.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8052 -: Април 08, 2021, 04:17:36 pm »
Сериозно ли е здравословното състояние на Л./ по 7- ми дом е/?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8053 -: Април 08, 2021, 06:11:11 pm »
Акрукс, той няма пари и притежания. Хакерът е целял само да прати скрийншотове на съобщенията му на новата и да смени профилната снимка с тяхна обща, защото той не я показва- срамува се- по- възрастна е и от километри си личи, че е с нея заради парите и жилището й, където се е настанил.
Това е правено с цел да бъда злепоставена, защото е логично аз да се вълнувам от това.
Идея нямам какво да мисля, кого да подозирам и най- вече - какво да очаквам.
И моят мъж няма пари, но така ми казаха човек, който е започнат защо се крадат профили- едната причина е изнудване.
В нашия случай също си нямам идея за какво е употребен профила, хакнат от Париж и подменено името и профилната снимка с на жена (също крадена), променено местоживеенето в провинция Париж - в този период имаше масов протест там, свързан със закони за екологията  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8054 -: Април 08, 2021, 06:16:43 pm »
Сериозно ли е здравословното състояние на Л./ по 7- ми дом е/?
Не, скоро (до месец) и неочаквано ще оздравее