Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1031092 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #8160 -: Август 05, 2021, 02:54:28 pm »

Alena, в квадрат са двата АСЦ, у на нат.АСЦ Марс и Венера нямят силна връзка с хорарния. Ако наистина искаш да промениш качеството си на живот, с това, което те вълнува в периода, по-скоро ще коригираш дати, начин на подготовка и тогава. Успех ! :)

Сърдечно благодаря, Рени  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8161 -: Август 05, 2021, 03:39:44 pm »
Ако се запиша, ще взема ли успешно онлайн изпита август месец? Много се колебая дали съм достатъчно подготвена
Не се съмнявай в себе си, а в организатора и изпитващия- по мое виждане е измислена работа, само ще си дадеш парите напразно.
А съмненията в себе си по отношение на мисловна дейност, трупане на знания, курсове, изпити идва от текущата квадратура между транзитен Сатурн с наталния, който управлява 3-ти дом.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #8162 -: Август 05, 2021, 05:03:34 pm »
Ако се запиша, ще взема ли успешно онлайн изпита август месец? Много се колебая дали съм достатъчно подготвена
Не се съмнявай в себе си, а в организатора и изпитващия- по мое виждане е измислена работа, само ще си дадеш парите напразно.
А съмненията в себе си по отношение на мисловна дейност, трупане на знания, курсове, изпити идва от текущата квадратура между транзитен Сатурн с наталния, който управлява 3-ти дом.
Akruks, много се радвам, че се включи. Имаше промяна в темите за изпита, което ми внесе допълнително напрежение, а тази неувереност в себе си направо ме побърква. Дано скоро да премине  :-[

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #8163 -: Август 12, 2021, 07:08:44 am »
Синът ми, ще се издигне ли в работата, ще получи ли по-висока позиция?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #8164 -: Август 12, 2021, 10:05:49 am »
Синът гледам по Юпитер. Издигането му по ингресиралия тронов Меркурий в Дева. Мисля, че темата не е нова за него, но сега е по-близо от преди. Врещането през 3ти показва дълбаенето.
Аз съм ЗА, но не знам дали не се налага да изчака директното движение.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8165 -: Август 12, 2021, 11:57:34 am »
Сафо, ти, Слънце сходяща опозиция Юпитер, сина- не е твоя работа да питаш, Меркурий, Марс, в 1-ви дом невидими, не виждат Юпитер, също. Луна и Фортуна във 2-ри дом, искаш да се установи някакъв баланс в живота му, ако не са ок взаимоотношения/ връзка, поне да печели добри пари или обратно. Юпитер в момента не е в добра позиция, още не е узрял за нещо "по-голямо", но сега е най-бърз в ретро фазата си- изборът не е в синхрон с възможностите, и ще иска  приспособяане.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8166 -: Август 12, 2021, 01:44:40 pm »
Синът ми, ще се издигне ли в работата, ще получи ли по-висока позиция?
Краят на въпроса е с положително развитие- последен аспект на Луната е тригон  с Юпитер у1 за сина ти.
МС при него е представен от Меркурий, тронов по знак, но още в нулевия градус на Дева. Тепърва ще расте и ще се утвърждава. Уран на К6 обаче показва нестабилност в ежедневието и работната среда. Може да го провокира да смени работата/средата. Меркурий освен МС управлява негов 7д, нова фирма, нови колеги, нови партньори... а бе не го мисли, младите се оправят  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #8167 -: Август 12, 2021, 04:49:31 pm »
Благодаря ви момичета, Люба, Рени и Акрукс!
Споделяла съм тук, че фирмата в която работи сина ми е купена от друга фирма. Ще има промени, съкращения, уволнения и т. н. Всички отдели ги викат на интервюта. Синът ми беше вчера, Юпитер в негов 3ти - видеоинтервю с шефовете. Предстоят още две срещи /интервюта.
Ще дам обратна връзка, когато има някакво развитие по въпроса.
Когато построих картата, ме интересуваше единствено въпросът, който съм задала-кариера.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #8168 -: Август 14, 2021, 11:48:09 pm »
Когато Ац и Луната са във Виа Комбуста, имате ли определени наблюдения? Задължително ли е неясен отговора? И двете се намират там, а като добавка и Ац е в първия градус на знака. Ясно е, че е прекалено рано за отговор, но ми стана интересно дали има и нещо друго свързано с такава позиция.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Общи хорари
« Отговор #8169 -: Август 19, 2021, 07:35:16 pm »
Ще се срещнем ли с Х през уикенда?
На мен лично хорарът не ми изглежда положителен, обаче пък последните два, които качих тук с подобно питане, уж бяха и нищо не излезе.
По сигнификатори ми личи, че ми е все тая, ама трябва малко да се вкарам в ред.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #8170 -: Август 19, 2021, 08:39:19 pm »
^не мисля. ти няма да искаш, а на него му предстоят проблеми вкъщи/с деца и/ли ще му пропаднат плановете за забавления;

---
аз питам: Ще имам ли дете в този живот?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Общи хорари
« Отговор #8171 -: Август 19, 2021, 09:25:06 pm »
Арт, има интерсептиран 5 дом с У Луна в 11 .Луната е у5 и у6, което е наистина показателно зa искреността на въпросът ти и уви за наличните проблеми от здравословно естество.. Това е ..как да го кажа -предрожден план график за настоящият ти живот ,кармична предопределеност, както биха казали други..Луната в Козирог няма достойнства, Венера във Везни У8 също не е от фертилните положения  ::) Луната У5, У 6 е в 11дом  по остта 5/ 11, но не извършва сходящи мажорни аспекти преди излизане от знака, освен един минорен куинконс със съуправителя на 6 дом Слънце.. Възможно е това да дава някакъв шанс след определено лечение.. Абе трудна работа,  я сложи парс фортуна и някакви терми, може някой по-разбиращ хорари да открие светлина.И не забравяй -това е само хорар  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #8172 -: Август 19, 2021, 09:43:27 pm »
Арт,на мнението на Ребека съм,че след нужно лечение/самоизцеление,или когато спреш толкова силно да бленуваш,ще имаш.Има възможност.Луната е сх.аспект Нептун в 1ви,у1ви.
Луната -питането е за земния живот(земя),козирог-трудно,но не и невъзможно.
Имам съседка,на която и бяха казали,че никога няма да може да има деца,лекари,специалисти и така..около 40годишна си осинови момиче,след няколко години забременя(изненадшащо за нея,лекари,и селски клюкари),роди още едно момиченце.Божа работа!Както и при теб.Имай вяра,надеждата умира последна. :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Общи хорари
« Отговор #8173 -: Август 19, 2021, 11:42:42 pm »
Според мен ще имаш, но след лечение- ин витро, хормонално и ще е на по- късни години.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #8174 -: Август 20, 2021, 01:11:52 am »
Благодаря ви за прочита и окуражителните думи!<3
//страдам си нещо, ще ми мине:Д