Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1034460 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8175 -: Август 20, 2021, 04:52:57 pm »
Ще се срещнем ли с Х през уикенда?
На мен лично хорарът не ми изглежда положителен
Има положителен аспект- Луната, която освен въпроса описва и тебе, ще съвпадне с Плутон У3 за Х, та може да се срещнете, чуете покрай работата или инкогнито, тайна среща

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8176 -: Август 20, 2021, 04:59:37 pm »
аз питам: Ще имам ли дете в този живот?
Отговор на този и подобни въпроси се търси в рождения хороскоп.
А в хорара- нещо се заблуждаваш, самовнушаваш си разни неща, а точно по тази тема не бива, понеже може да се вкараш в грешна матрица
Картата показва, че имаш проблем със зачеването, но при напредналата медицина в днешно време- всичко е възможно, стига да го желаеш и имаш вяра! Пожелавам ти щъркела да мине и над твоя дом!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2097
Re: Общи хорари
« Отговор #8177 -: Август 22, 2021, 03:11:39 pm »
Ще се срещнем ли с Х през уикенда?
На мен лично хорарът не ми изглежда положителен, обаче пък последните два, които качих тук с подобно питане, уж бяха и нищо не излезе.
По сигнификатори ми личи, че ми е все тая, ама трябва малко да се вкарам в ред.
Отговорът е Не.
Това вътрешно си го знаех, но този път се изумих- разминаване по всички възможни начини, игра на котка и мишка, абе вярвам, че Бог е намислил нещо по- добро за мен.
Човекът е със Стрелешка Луна, съвпад Слънце Близнаци с Юпитер и точен съвпад Марс/ Венера в Овен, та малко вятър го вее на бял кон.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #8178 -: Август 24, 2021, 03:39:14 pm »
Зададох въпрос дали до 2 години ще мигрирам.
Как тълкувате картата? Сама ли си слагам прът в колелото? (При положение, че си залагам толкова широка времева рамка, май се чудя как да отложа предприемането на действия в тази посока и чакам "да ме поканят"  ;D)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #8179 -: Август 24, 2021, 04:36:26 pm »
Астрална близначке, стой си тук на Луна без курс в следващите няколко месеца :-*
Иначе май някъде много ти се ходи. В близост до вода ли е?
« Последна редакция: Август 24, 2021, 04:38:28 pm от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Общи хорари
« Отговор #8180 -: Август 24, 2021, 05:26:11 pm »
Зададох въпрос дали до 2 години ще мигрирам.
Как тълкувате картата? Сама ли си слагам прът в колелото? (При положение, че си залагам толкова широка времева рамка, май се чудя как да отложа предприемането на действия в тази посока и чакам "да ме поканят"  ;D)
Люба,не.До 2години няма да мигрираш.Ти ,Юпитер ,във водолей,ретро,във втори дом,няма аспект с Марс у4,и,или Меркурий у9 дом.Луната в риби ,безкурсна,в 3ти дом-мечтаеш,бленуваш,сънуваш.Имала си шанс преди около 5години,мисля.Марс у4 е в 9ти дом,но квадрат асц.Пречка,нещо,някой пречи.Никой не те подкрепя.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #8181 -: Август 24, 2021, 05:42:46 pm »
По Луната в Риби нямам стратегия, но се замислям дали да не пробвам късмет и другаде. Мъжът отдавна говори за такъв ход, моя близка приятелка дръпна много напред, въпреки уж Меркуриевата работа и 3 бременности. Тук все нещо забива, системата не се отприщва, хамстерът върти колелото. Не, че навън е песен, но животът си минава. Принципно нямам визия, но ми се въртят намерения да опитам промяна. Имам чувтсвото, че тук навсякъде е задънена улица. Може би съм в такъв период.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Общи хорари
« Отговор #8182 -: Август 24, 2021, 05:54:26 pm »
В натала ,ако има указание,ще мигрираш.Хорарът не ми изглежда обнадеждаващ. :)
Замислих се обаче,Юпитер до 16*на водолей ли се връща?! ;)
Не,до 22*
« Последна редакция: Август 24, 2021, 05:57:57 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8183 -: Август 24, 2021, 07:55:42 pm »
Люба, провери по натал колко силен или силни са управителите на к4 по статус, колкото с по-силен статус, толкова шансовете за миграция намаляват. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8184 -: Август 24, 2021, 11:11:00 pm »
Зададох въпрос дали до 2 години ще мигрирам.
Как тълкувате картата? Сама ли си слагам прът в колелото? (При положение, че си залагам толкова широка времева рамка, май се чудя как да отложа предприемането на действия в тази посока и чакам "да ме поканят"  ;D)
По тази карта не, а не съм запозната с натала ти, където се вижда дали има предпоставки за живот зад граница..
За навън не знам кой какви ги говори, но не е цветя и рози, нещата загрубяха съвсем покрай пандемията- как ви се струва с маска на лице навсякъде, от март 2020 досега не сме ги сваляли в Мадрид- навън пече и над 42 градуса, а на лицето мокър от пот парцал, цените растат, битови сметки също, а заплатите не мърдат, доста хора си загубиха работата, жените, които чистеха по домовете също- работа имат само тези, които обгрижват възрастни и болни, но там не е за всеки- 24 часа си на разположение на болния и възрастен, в повечето случаи капризен

SystemError

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Общи хорари
« Отговор #8185 -: Август 28, 2021, 06:49:18 pm »
Здравейте, моля за малко помощ! Котката ми е паднала от терасата днес сутринта и не можем да я открием. :(
Някаква жена я е видяла и ми е звъняла, тъй като има медальон си инициали, но не съм вдигнала телефона.. После е изчезнала. Ходих да я търся - нищо. Зададох въпрос дали ще я открием и не съм обнадеждена. Не разбирам от хорари и все пак виждам, че градуса на АС е твърде късен. Домашните любимци нали са по 6 дом - т.е. тя е екзалтирала /добре е/, в 3 дом, излиза от съвпад с мой заключен 1 дом, това явно показва, че не съм си вдигнала телефона навреме за да реагирам. На луната и предстоят само добри аспекти, като изключим квадрата с юпитер на мой АС. Това, че луната се насочва към 4 дом, означава ли, че ще се прибере, че е я намерим ? Не разбирам нищо, и ако може да ме осветлите какво предстои, ще съм много благодарна!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Общи хорари
« Отговор #8186 -: Август 28, 2021, 09:22:01 pm »
Да,Луната естествен сигнификатор на питащия и У6 на котето прави последен аспект тригон с Меркурий естествен у6 .Кой казва че е паднало, да не е скочило, може да върти котешки секс някъде и да се върне натумбено .

SystemError

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Общи хорари
« Отговор #8187 -: Август 28, 2021, 09:32:23 pm »
 Благодаря за отговора! Ами, тя е кастрирана, няма как да върти котешки секс  :) Тя е много тромава котка / луна в телец/, не проявява интерес нито към котки,нито да се разхожда навън. Понеже е падала веднъж, пред очите ми и си я знам.. Дано да я намеря, тя не може да оцелее навън сама - дори не яде човешка храна, яде само котешка и то за капризни котки!  :o

ОВ: Намерих я! Излязох на нощен лов за котки - и я открих в близост до входа, под една кола. Както и показваше луната, че се приближава към 4 дом, навъртала се е наоколо, след като се е смрачило.
« Последна редакция: Август 28, 2021, 11:06:17 pm от SystemError »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2097
Re: Общи хорари
« Отговор #8188 -: Септември 03, 2021, 03:33:03 pm »
Шефката ще осъществи ли намеренията си ?
Не знам как по друг начин да задам въпроса, защото има ли изобщо дом за намерения.
От лятото е намислила една комбинация на групите и три пъти се опитва да я наложи, въпреки че всички сме против , но реално засяга само мен.
Днес записаха две циганета, което още повече спомага нейният план да се осъществи- тя гледа бройки, а не на кой колега ще му излиза душата.
Гледайки картата, мисля, че ще се наложи в крайна сметка:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Общи хорари
« Отговор #8189 -: Септември 04, 2021, 02:45:08 am »
Тази тема ще бъде заключена скоро, прекалено голяма е.

Корея, моля да си прехвърлиш въпроса в нова