Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021923 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #675 -: Май 05, 2014, 07:49:11 pm »
АС е ранен, обаче Луната е в последния градус и без курс.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #676 -: Май 05, 2014, 07:59:59 pm »
Обаче последният аспект на Луната е бил с Меркурий /секстил/, разположен в дома на квезита. А Луната се пада в неговия 3 дом. Меркурий управлява нашия 11ти - форума. То става малко тип свободно съчинение, но ми се струва, че лицето Х може и да си е регистрирало аканут тук, но към момента на задаване на въпроса той да стои "замразен", т.е. не се ползва. От тоя момент нататък не се очаква нещо да се случи по въпроса, а може и съмненията ти да са неоснователни (ако имаш такива).
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #677 -: Май 05, 2014, 08:24:40 pm »
В реала не бих отговорила на този въпрос, но ти ще докладваш, надявам се. ;)
Ограниченията са:
-луна без курс, току що направила секстил с меркурий в знак на нейната екзалтация....
-асцендет на Изгорения път и "ранен"
-възелът в близост дава специфика
-сатурн в 1 дом-НАЙ-ВЕЧЕ-винаги обезмисля въпроса.

Ти ни спестяваш информация заради твой У-марс в 12, имате стари отношения с Х., вероятно скоро сте си разменили "любезности".
Та, може и да  акаунт, има У негов 11 е в 3. Може да сте си писали.
« Последна редакция: Май 05, 2014, 08:27:12 pm от enigma »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #678 -: Май 05, 2014, 08:24:55 pm »
Картата е хлъзгава.
"Х", тръпка ли ти е?
Има индикации за вид контакт, но дали е форумен, не мога да кажа.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #679 -: Май 06, 2014, 09:48:29 am »
 :012: Ей, Шерлок! Ако някой разкрие под кой творчески псевдоним се подвизава Х тук (ако го прави изобщо), това ще си ти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #680 -: Май 06, 2014, 12:35:10 pm »
X влиза ли във форума и има ли акаунт тук?
  Х може да влиза във форума и да чете, без да има акаунт- аз как посетих един друг форум миналата вечер и видях, че си пуснал там въпрос от името на брат си  :29:
Конкретно на въпроса- няма акаунт и не влиза тук да чете- Венера У1 в разходящ квадрат с Луната У3 в 3д на Х

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #681 -: Май 07, 2014, 08:47:10 pm »
Имам малко странен въпрос: " Ще бъда ли дискриминирана и обект на негативно отношение в държавата Х, поради националната ми принадлежност?"

Луна без курс, Сатурн в 1-ви дом, това дава ли моментално отрицателен отговор!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #682 -: Май 07, 2014, 11:09:06 pm »
Полтъргайст ли беше? Или някой е влязъл в компютъра ми?  :o

7.05.2014 23.04 ч, Варна

Другият вариант е да съм чула за броени секунди гласове от паралелния свят  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #683 -: Май 07, 2014, 11:28:02 pm »
Полтъргайст ли беше? Или някой е влязъл в компютъра ми?  :o

7.05.2014 23.04 ч, Варна

Другият вариант е да съм чула за броени секунди гласове от паралелния свят  :017:
Де факто-луна без курс, управителят ти е екзалтиран, макар и в 7-според мен не е проблем компютъра. Ако си отоворен за такива неща, ако търсим нещо, което иска да ти навреди по 6, 12 и 8 домове-пак няма място за основателна тревога.
Луна без курс-"Нито това, от което се страхуваш, нито това на което се надяваш ще се случи."
Ако си сензитивна, то не е проблем това, което си чула около компа. Ако го има-изобщо е явление, не е изолирано. Изолиран случай ли е ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #684 -: Май 07, 2014, 11:31:44 pm »
За пръв път се случва, затова подскочих като ужилена.

Но може и от скайпа да е било, някакво смущение по линията. А аз веднага го приписах на буйстващ полтъргайст.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #685 -: Май 07, 2014, 11:52:38 pm »
Имам малко странен въпрос: "Ще бъда ли дискриминирана и обект на негативно отношение в държавата Х, поради националната ми принадлежност?"

Луна без курс, Сатурн в 1-ви дом, това дава ли моментално отрицателен отговор!
Мисля, че напразно се безпокоиш и сама си налагаш подобно затруднение- харесваш държавата Х- Венера У7 в 5д, но харесваш и родното си място- Уран У4 също в 5д. Ти също ще си добре приета и харесвана в държавата Х- Марс У1 в техен 5д, но е ретро, което също показва твоята несигурност и затруднения, които имаш както от това да се впишеш в даден колектив, така и финансови- Марс у1 в 11д в квадрат с Плутон У1 във 2д. Луната У9 в съвпад с Мц- твоя имидж и житейски връх са свързани с чужбина, така че смело напред!
пп Държавата Х островна или презокеанска е, защото Венера У7 е и У12?
« Последна редакция: Май 07, 2014, 11:54:21 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #686 -: Май 08, 2014, 12:02:52 am »
Полтъргайст ли беше? Или някой е влязъл в компютъра ми?  :o

7.05.2014 23.04 ч, Варна

Другият вариант е да съм чула за броени секунди гласове от паралелния свят  :017:
  Юпитер У1, У12, съУ3 в 7д е в знак на Луната У8 в 8д, а Плутон, който е естествен У8 е в 1д- според мен психически си претоварена и това, което си чула е плод на твоето въображение. Меркурий У6, У7, У9 в 5д е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У1, У12, съУ3- ще чуеш хубави новини отдалеко, ще се справиш успешно с работа, здравословно ще укрепнеш, ще имаш разбирателство с колеги и партньор/и, дори ще се забавляваш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #687 -: Май 08, 2014, 12:06:01 am »
Не беше плод на моето въображение - наистина се чу, при това продължително и никак не беше тихо. Но оттам нататък наистина въображението заработи, тръгнах да си фантазирам врели-некипели.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #688 -: Май 08, 2014, 12:13:40 am »
Не беше плод на моето въображение - наистина се чу, при това продължително и никак не беше тихо. Но оттам нататък наистина въображението заработи, тръгнах да си фантазирам врели-некипели.  :012:
Че при мен редовно лаптопа като го спра и издава звуци, паркета под бюрото пука и какво- да започна да си мисля, че някой е излязъл от лаптопа и се разтъпква ли? А сутрин ме буди звукът от включването на скайпа в комшиите, които са си надули тон-колоните, че са възрастни хора и после им слушам разговора със сина им в Холандия  :012:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #689 -: Май 08, 2014, 12:31:42 am »
Мисля, че напразно се безпокоиш и сама си налагаш подобно затруднение- харесваш държавата Х- Венера У7 в 5д, но харесваш и родното си място- Уран У4 също в 5д. Ти също ще си добре приета и харесвана в държавата Х- Марс У1 в техен 5д, но е ретро, което също показва твоята несигурност и затруднения, които имаш както от това да се впишеш в даден колектив, така и финансови- Марс у1 в 11д в квадрат с Плутон У1 във 2д. Луната У9 в съвпад с Мц- твоя имидж и житейски връх са свързани с чужбина, така че смело напред!
пп Държавата Х островна или презокеанска е, защото Венера У7 е и У12?

Държавата е островна, да :)

Не знам дали от стреса, но започнах да си въобразявам хипотетични сценарии напоследък! Започнах да изпитвам вътрешна несигурност и комплекси. Това се подсилва и от факта, че преди съм била в тази държава и смятам че хората там са изключително ерудирани, с една дума- нямат стигане :( За капак и силната анти-българска кампания напоследък!

Живяла съм преди години в страна със силно изразена ксенофобия, не искам пак да се чувствам "трета категория" сред местните, само заради националността си и затова че съм от източна Европа.

За кой ли път се отзоваваш по моите проблеми, много съм ти задължена! :58: