Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021805 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #735 -: Май 09, 2014, 06:28:17 pm »
Херния. Докторката каза, че няма опасност, няма да я оперира :)

Благодаря на всички  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #736 -: Май 09, 2014, 06:31:05 pm »
Херния. Докторката каза, че няма опасност, няма да я оперира :)

Благодаря на всички  :)

Оф, добре :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #737 -: Май 09, 2014, 07:34:16 pm »
Благодаря за оказаното доверие, имайки предвид, че на няколко пъти не ти давах верни отговори по подобни въпроси!
Ти и парите, които трябва да ти отпуснат сте по Венера, а професорът и парите, които трябва да получиш са по Марс- двете планети ще се срещнат в тригон, може малко да стане трудно и бавно, защото Марс е ретро и заточевн в знака на Венера, но ще се получи. За събеседването: най-кратко казано, Луната У10 в 11д е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У3 в 9д, така че ще имаш успех на събеседването, свързано с висше образование, чужбина и научно-изследователска дейност. Дано последният неин аспект- опозиция със Слънцето, не наклони везните към неблагоприятен завършек, като например събеседването да мине добре, но някой по-главен или комисия/колегия да не са на твоя страна.

Akruks, съвсем точно си описала цялата ситуация, от успешното интервю и последвала много обнадеждаваща комуникация с професора, до отрицателния в крайна сметка резултат!
Днес и двамата бяхме уведомени от комисията, че финансиране за тази тема не се отпуска.

Сега той ще търси алтернативен начин като преподаване или допълнителна научна работа за мен, които да са като мой доход през годините на доктората. Не мисля че ще излезе нещо, защото с друг преподавател от друга институция, пробвахме същото миналата година безуспешно.

Благодаря ти много и за обстойния коментар по хорарната карта, построена по запитването на гъркинята!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #738 -: Май 09, 2014, 09:28:49 pm »
Akruks, съвсем точно си описала цялата ситуация, от успешното интервю и последвала много обнадеждаваща комуникация с професора, до отрицателния в крайна сметка резултат!
Днес и двамата бяхме уведомени от комисията, че финансиране за тази тема не се отпуска.

Сега той ще търси алтернативен начин като преподаване или допълнителна научна работа за мен, които да са като мой доход през годините на доктората. Не мисля че ще излезе нещо, защото с друг преподавател от друга институция, пробвахме същото миналата година безуспешно.

Благодаря ти много и за обстойния коментар по хорарната карта, построена по запитването на гъркинята!
Правилно ли е финансирането от фирмата да се гледа по 11 дом като 2-ри от 10-и? Така Слънце У11 е в сходяща опозиия с Луната в 11д. (последен аспект)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #739 -: Май 09, 2014, 10:02:23 pm »
Правилно ли е финансирането от фирмата да се гледа по 11 дом като 2-ри от 10-и? Така Слънце У11 е в сходяща опозиия с Луната в 11д. (последен аспект)

Аз мисля да, включва се и 11-ти дом, плюс 8-ми, при въпроси за финансиране от организация, институция и т.н. Някой беше споменал, че задължително се разглеждат 5-ти, 8-ми и 11-ти в хорарите, дано се сетя къде четох тази дискусия.

Конкретно в моя случай, финансирането се отпуска от комисия, съставена от академици и представители от Министерство на Образованието в тамошната държава, не знам, те пък всъщност дали не попадат в 9-ти дом?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #740 -: Май 11, 2014, 03:19:40 pm »
Ще предприеме ли К.Р.-жена,действия към мен до 3месеца?Към момента отношенията ни са зле-не си говорим години наред,но напоследък тя пак взе да напомня за себе си. :57:

Въпросната лейди явно ми е много бясна,за което колкото и странно да звучи,се радвам,и не предприема действия.Очаква активност от моя страна. :19:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #741 -: Май 11, 2014, 03:45:09 pm »
Ако те потърси "въпросната лейди" след време да ми кажеш! :P все пак неин У3 беше ретро може и да те потърси след, време знам ли. ;D
« Последна редакция: Май 11, 2014, 03:50:29 pm от AzaZaeL »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #742 -: Май 11, 2014, 03:52:52 pm »
Отново  се нареждам с хорар.Р. ще ме одобри ли за работа?Отново благодарности за помощта.

От едната работничка във фирмата разбрах,че шефката не искала да назначи трето лице,защото двете можели да се справят с работата и така си спестявала  една заплата.Ще пиша пак,ако настъпи промяна,но едва ли. :character0029:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #743 -: Май 12, 2014, 01:14:26 pm »
ОВ за кучето - днес са го приспали. Изкара доста тежка нощ. Чувствам се сякаш приключи една епоха - от 23г имаме кучета вкъщи...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #744 -: Май 12, 2014, 02:04:19 pm »
ОВ за кучето - днес са го приспали. Изкара доста тежка нощ. Чувствам се сякаш приключи една епоха - от 23г имаме кучета вкъщи...
Тъжна вест, но поне няма да се мъчи животинката ако е било наистина много болно и старо- моя приятелка много страда като приспаха нейната болонка, беше на 14г с паразлизирана задна част, не му помогна нито операция, нито лекарства, които му даваха две години

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #745 -: Май 12, 2014, 02:10:04 pm »
Тъжна вест, но поне няма да се мъчи животинката ако е било наистина много болно и старо- моя приятелка много страда като приспаха нейната болонка, беше на 14г с паразлизирана задна част, не му помогна нито операция, нито лекарства, които му даваха две години

Хем исках да не се мъчи повече, хем сърце не ми даваше да я приспим. Вчера съм я разнасяла да се напича от слънцето на терасата, че беше ледена, мия я, абе, беше на легло както се казва, тази нощ скимтеше... Не знам дали не съм прекалено жалостива. Но за 1 седмица клюмна изведнъж.
Важното е ние, хората, да сме здрави сега
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #746 -: Май 12, 2014, 02:28:59 pm »
Много жалко!  :'(
Радвам се и ви благодаря, че сте се грижили така за нея!

Веско, аз си нямам кучетата за животни, никога не съм се държала зле с тях. Само, като бяха малки ги удрях с вестника, докато се научат да не пикаят вкъщи... Две от тях ми бяха намерени на улицата. В къща сме, но те не са живели на двора - можеш да си представиш за каква хигиена става въпрос. Едното ми спеше в скута, докато учих по време на сесиите. Направо си беше епоха, като си помисля колко неща сме правили за тях, колко неща са ни се случвали покрай тях... Въпреки тъжния край смятам, че да имаш куче вкъщи облагородява характера.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #747 -: Май 14, 2014, 10:08:33 am »
Х ще го приемат ли в училище У /назовани по име/. става въпрос за 1ви клас, аз задавам въпроса
ов - приет е  :1rij:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #748 -: Май 14, 2014, 08:13:44 pm »
ов - приет е  :1rij:
Kler, благодаря за обратната връзка! Успех на първолака и дано се адаптира бързо към новата среда!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #749 -: Май 14, 2014, 09:13:01 pm »
благодаря :)