Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022152 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #750 -: Май 15, 2014, 12:24:22 pm »
Здравейте. "И. ще си намери ли работници до 1-2 седмици?" И. е моя приятел и ми се стори много притеснен по телефона, че не може да си намери работници. Трябва да заминава за сезонна работа, но няма как да стане преди да си намери хора. Става въпрос за търговия с храна. Пуснали сме обяви, но за сега или няма желаещи, или вече са заети.  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #751 -: Май 15, 2014, 01:19:36 pm »
Здравейте. "И. ще си намери ли работници до 1-2 седмици?" И. е моя приятел и ми се стори много притеснен по телефона, че не може да си намери работници. Трябва да заминава за сезонна работа, но няма как да стане преди да си намери хора. Става въпрос за търговия с храна. Пуснали сме обяви, но за сега или няма желаещи, или вече са заети.  ???
ретро Марс У3 за него дава забавянето по отношение на търсене, набиране на персонал, но Луната У6 за него е в сходящ хармоничен аспект с Венера У9 и Уран У1 в 3д, така че ще замине и работата ще потръгне
 Луната у6 ще квадратира преди това Нептун у2 в 1д- може да се наложи да загуби пари във връзка с работата и служителите си, но също така да не лъже служителите си относно парите ако иска да му работят

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #752 -: Май 15, 2014, 01:30:06 pm »
ретро Марс У3 за него дава забавянето по отношение на търсене, набиране на персонал, но Луната У6 за него е в сходящ хармоничен аспект с Венера У9 и Уран У1 в 3д, така че ще замине и работата ще потръгне
 Луната у6 ще квадратира преди това Нептун у2 в 1д- може да се наложи да загуби пари във връзка с работата и служителите си, но също така да не лъже служителите си относно парите ако иска да му работят
Акрукс благодаря. Надявам се да му вдъхна кураж с твоите думи. Относно квадрата Луна-Нептун, може ли да се тълкува, че не той, а служителите е възможно да го лъжат, защото точно заради това освободи предния си работник. Хвана го да краде пари и сега това му е основното притеснение, че не може да има доверие на никой и да не го крадат. Но все пак времето минава и трябва да вземе някой. Също така може и този квадрат да показва съмненията и недоверието му. Абсолютно и той трябва да бъде коректен, както досега. Аз ще ги следя докато го няма, но.....който иска да краде, винаги намира начин.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #753 -: Май 15, 2014, 02:51:07 pm »
Здравейте. "И. ще си намери ли работници до 1-2 седмици?" И. е моя приятел и ми се стори много притеснен по телефона, че не може да си намери работници. Трябва да заминава за сезонна работа, но няма как да стане преди да си намери хора. Става въпрос за търговия с храна. Пуснали сме обяви, но за сега или няма желаещи, или вече са заети.  ???
Ще си намери работа, но може срока от 2 седмици малко да се одължи. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #754 -: Май 15, 2014, 03:02:43 pm »
Акрукс благодаря. Надявам се да му вдъхна кураж с твоите думи. Относно квадрата Луна-Нептун, може ли да се тълкува, че не той, а служителите е възможно да го лъжат, защото точно заради това освободи предния си работник. Хвана го да краде пари и сега това му е основното притеснение, че не може да има доверие на никой и да не го крадат. Но все пак времето минава и трябва да вземе някой. Също така може и този квадрат да показва съмненията и недоверието му. Абсолютно и той трябва да бъде коректен, както досега. Аз ще ги следя докато го няма, но.....който иска да краде, винаги намира начин.
Аспектът е сходящ, а Нептун е в негов 1д, явява се освен У2 и съУ1 на човека за когото питаш, така че се отнася за него и да, възможно е планетата да показва неговите съмнения относно това да не го окрадат и в бъдеще служителите му, но планетата се свързва освен с измамите и илюзиите, също с прекаления идеализъм, който също може да му пречи да си наеме работници.
Преди 10г като съм работила за кратко в заведение в Испания и имаше камери- майката на собственика на бара и на собственичката на свързания с него ресторант ни гледаше в нейната всекидневна какви ги вършим на два големи телевизора :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #755 -: Май 15, 2014, 04:01:03 pm »
Аспектът е сходящ, а Нептун е в негов 1д, явява се освен У2 и съУ1 на човека за когото питаш, така че се отнася за него и да, възможно е планетата да показва неговите съмнения относно това да не го окрадат и в бъдеще служителите му, но планетата се свързва освен с измамите и илюзиите, също с прекаления идеализъм, който също може да му пречи да си наеме работници.
Преди 10г като съм работила за кратко в заведение в Испания и имаше камери- майката на собственика на бара и на собственичката на свързания с него ресторант ни гледаше в нейната всекидневна какви ги вършим на два големи телевизора :)
Наистина за него се отнася. Предупредих го да е много, много коректен. Така е. Той как искаше да задели пари за камери и се закани аз да ги гледам постоянно, но няма как за момента. Не че с моята работа щях постоянно да ги гледам, но все пак може да внесе доза страх в работниците и да не пипат.  :012:
« Последна редакция: Май 15, 2014, 04:04:42 pm от ini »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #756 -: Май 15, 2014, 04:54:51 pm »
Ще си намери работа, но може срока от 2 седмици малко да се одължи. :)
аа то било работници, а не работа ... в такъв случай подкрепям мнението на Акрукс. :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #757 -: Май 15, 2014, 04:58:13 pm »
аа то било работници, а не работа ... в такъв случай подкрепям мнението на Акрукс. :)
Благодаряя   :08:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #758 -: Май 17, 2014, 07:18:37 pm »
 :1rij: Благодаря! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #759 -: Май 18, 2014, 12:03:00 am »
ОВ по хорара, в който питах дали колежката ми ще я вземат на работата, за която ходи да кандидатства: AzaZaeL се оказа прав - не са я одобрили. Явно Луната без курс е показала, че няма да има промяна.
Благодаря за обратната връзка, но аз се придържам към моя отговор, защото въпросът ти не е дали ще я вземат на точно определена работа, а питаше дали има вероятност да напусне сегашната работа- все пак Сатурн У3 за нея е ретрограден, което предполага забавяне, но аспектът с нейния У1 е хармоничен, освен това може да не каже дали ще напусне, докато не започне на новото място някога си, тъй като Сатурн У3 е в неин 12д.
Луната може да е без курс, но е в сходящ съвпад с К9, който е 4-ти от 6-ти дом за З.- за сега продължава на сегашната работа.
« Последна редакция: Май 18, 2014, 12:16:58 am от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #760 -: Май 18, 2014, 12:40:19 am »
Полтъргайст ли беше? Или някой е влязъл в компютъра ми?  :o

7.05.2014 23.04 ч, Варна

Другият вариант е да съм чула за броени секунди гласове от паралелния свят  :017:

Получих логичен отговор на смешния си хорар  ;D

Днес същите шумове се повториха пак, два пъти. И след втория път установих какво ги провокира. След автоматично обновяване на Мозилата се вгради някаква приставка с реклами, по никакъв начин не мога да я махна. И преди малко установих, че оттам излиза звукът. Значи нещо без да искам съм натиснала.

 :012:

Гласове от друго измерение... друг път!



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #761 -: Май 18, 2014, 01:00:31 am »
Получих логичен отговор на смешния си хорар  ;D

Днес същите шумове се повториха пак, два пъти. И след втория път установих какво ги провокира. След автоматично обновяване на Мозилата се вгради някаква приставка с реклами, по никакъв начин не мога да я махна. И преди малко установих, че оттам излиза звукът. Значи нещо без да искам съм натиснала.

 :012:

Гласове от друго измерение... друг път!
   :)  на мен пък като кликна да отворя на друга страница с Мозилата и ми се отваря поне още един прозорец с някакви игри, и съм забелязала, че все в събота и неделя ми пробутват прозорците с игрите

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #762 -: Май 20, 2014, 09:54:57 am »
ретро Марс У3 за него дава забавянето по отношение на търсене, набиране на персонал, но Луната У6 за него е в сходящ хармоничен аспект с Венера У9 и Уран У1 в 3д, така че ще замине и работата ще потръгне
 Луната у6 ще квадратира преди това Нептун у2 в 1д- може да се наложи да загуби пари във връзка с работата и служителите си, но също така да не лъже служителите си относно парите ако иска да му работят
ОВ - приятеля ми вчера замина в Сл. бряг, с празен джоб и за сега се очертава наистина първите заплащания да са от него за работниците, както каза. Съответно остава с времето работата да потръгне. :) Работниците ще се отчитат на мен. Браво Акрукс и още веднъж благодарности. :clap:

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #763 -: Май 20, 2014, 04:38:41 pm »
Здравейте, ето въпросът, чийто отговор пък реших, че ще ми намести пъзела на доста други въпроси ;-) "До края на годината мъжът ми ще започне ли да получава добри доходи, с които да ни издържа?"

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #764 -: Май 20, 2014, 04:47:49 pm »
Ще се намерят ли момчетата живи и здрави wacko11

http://www.dnes.bg/stranata/2014/05/19/spasitel-dano-momchetata-ne-popadnat-v-kapan.225984,5