Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021999 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #855 -: Юни 01, 2014, 08:47:51 pm »
Имам 5, което си е много готина оценка.
Браво, Тъндър, ти си моята пълнолунна гордост!
 :58:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #856 -: Юни 01, 2014, 11:16:14 pm »
 :clap: :clap:
Гледам сега Слънцето У1 и диспозитор на парса е в сходящ тригон с Марс У10. Веднъж така мотивирах един приятел да учи за изпитване като му казах, че няма да се справи.  :93:
« Последна редакция: Юни 01, 2014, 11:21:50 pm от AzaZaeL »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #857 -: Юни 01, 2014, 11:35:54 pm »
Последния ден не съм учила много Азазеле, каквото беше от предните дни, това извадих на листа.  :85: Като ме питаха какво е ажио, просто исках да си видя физиономията отстрани, понеже думата ми беше толкова позната, но от къде, идея си нямах. Но се сетих, де. Та според мен този изпит наистина трябваше да го гледаш по 3, не по 9. Ние с тебе май бяхме обсъждали преди някакъв друг учебен хорар за изпит и бяхме гледали изпита по 3 и вярно беше излязло.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #858 -: Юни 01, 2014, 11:46:12 pm »
:) Ако е по трети дом то Луната ще направи съвпад с Мерка У3, макар и в следващ знак имам впечатлението, че подобни аспекти са валидни и действат. Този съвпад ми се вижда хубав, а 10 дом потвърждава успеха и положителния отговор особено като погледнем разположението на парса в 1 дом.  :017:
А това, че е могло повече от 5 явно е от описаното от Веско:

Ако гледаме У6 (4 от 3 дом), то с-р е Сатурн и то ретрограден, Слънцето ще направи куинконкс с него - по-скоро май няма да бъдеш доволна от оценката си, ще се наложи да направиш някакъв компромис със себе си и това, което искаш. Ретроградността на У4 много често означава, че крайният резултат няма да бъде такъв, какъвто очакваме.

Вече ще ги гледам по трети дом.  :08:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #859 -: Юни 01, 2014, 11:50:41 pm »
Да, и аз мисля, че Веско беше най-точен в случая и улови тънките нюанси.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #860 -: Юни 01, 2014, 11:52:55 pm »
И аз имам въпрос свързан с работата ми.
Щр продължа ли да имам финансови загуби покрай работата ми? Все нещо изчезва и въобще не съм доволен, че и колежката ми подхожда толкова лековерно. Все ми се иска да ме преместят на друго място, но като че ли няма да стане.
Не виждам нови финансови загуби, а сходящия съвпад между У1, У6 - Луна и Юпитер в рак - и 2-те планети са силни по знак и са бенефици, така че ще се оправятнегативните неща в работната среда. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #861 -: Юни 02, 2014, 12:48:38 pm »
Не виждам нови финансови загуби, а сходящия съвпад между У1, У6 - Луна и Юпитер в рак - и 2-те планети са силни по знак и са бенефици, така че ще се оправятнегативните неща в работната среда. ;)
Луната не е планета, и не е бенефик, иначе е в рак е силна, като диспозитор на знака

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #862 -: Юни 02, 2014, 12:51:25 pm »
Ха, ето защо тогава неговите У1 и У5 са в негов 1 дом. Обаче между тях предстои съвпад, интересно.  :017:
ами неговия У5 е У11 за Лили, ще го добави в кръга на приятелите

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #863 -: Юни 02, 2014, 01:47:10 pm »
И аз имам въпрос свързан с работата ми.
Щр продължа ли да имам финансови загуби покрай работата ми? Все нещо изчезва и въобще не съм доволен, че и колежката ми подхожда толкова лековерно. Все ми се иска да ме преместят на друго място, но като че ли няма да стане.
ми искало ти се е, но засега се очертава да си останеш на тази работа и все да има нещо скрито-покрито, по-вероятно колежката ти да се премести на нова работа по някое време

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #864 -: Юни 02, 2014, 04:26:15 pm »
Знам, че Луната е светило не падам от Марс! И трябва също така  да ти е ясно, че астролозите ползват "планета" и за двете светила Слънце и Луна.
Изкарвай си злобата върху недоклатения си задник, а не върху мен!
   :-\  :-\  :-\
не съм очаквала подобен изказ от теб, имах те за възпитан и интелигентен младеж
Човек вижда това, което иска да види, така че злобата, която ми приписваш е в теб, а не в мен, а колкото до задника ми, не си му денонощна лична охрана, за да знаеш клатен ли е или не  :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #865 -: Юни 02, 2014, 04:40:07 pm »
Нов проблем - току що свраката ми глътна цяла вишна.  ??? Докато се опитвах да й я раздробя на малки парченца и да я дам, я глътна цялата - с костилката!  :o Меко казано мисля, че беше голяма хапка за нейната уста. Много се притесних за нея, но и опипах цялото протеже на гърлото, опипах и малко по-надолу, където си държат храната, преди стомаха, не знам как му се вика на това, не е заседнала никъде вишната. Пилето си вика и се държи, все едно нищо не е станало. Но аз пак много се притеснявам - такава малка птичка ще успее ли безпроблемно да изкара тази вишна и на "изхода"? С други думи - имам ли причина да се тревожа за здравето на птичката? Гледайте я като домашен любимец, тя е такава ...

ПП: Забравих да сложа Парса в картата - на 15.28 Стрелец е, във 2 дом ...
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 04:42:40 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #866 -: Юни 02, 2014, 05:31:46 pm »
Нов проблем - току що свраката ми глътна цяла вишна.  ??? Докато се опитвах да й я раздробя на малки парченца и да я дам, я глътна цялата - с костилката!  :o Меко казано мисля, че беше голяма хапка за нейната уста. Много се притесних за нея, но и опипах цялото протеже на гърлото, опипах и малко по-надолу, където си държат храната, преди стомаха, не знам как му се вика на това, не е заседнала никъде вишната. Пилето си вика и се държи, все едно нищо не е станало. Но аз пак много се притеснявам - такава малка птичка ще успее ли безпроблемно да изкара тази вишна и на "изхода"? С други думи - имам ли причина да се тревожа за здравето на птичката? Гледайте я като домашен любимец, тя е такава ...

ПП: Забравих да сложа Парса в картата - на 15.28 Стрелец е, във 2 дом ...
Всичко ще е наред. ;)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #867 -: Юни 02, 2014, 06:25:28 pm »
ОВ: Всичко е наред, извади  костилката  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #868 -: Юни 02, 2014, 06:43:18 pm »
Беше ясно,те вишните са разхлабващи. ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #869 -: Юни 02, 2014, 07:18:08 pm »
Тъндъре, не се притеснявай  - те и по-малки камъчета кълват, гълтат и после излиза през изхода, какво е една вишна за нея?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui