Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1035153 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #945 -: Юни 13, 2014, 04:29:04 pm »
ов - да. обаче има сериоани съмнения, че не са наред нещата. вижда ли се по хорара какъв ще е изходът от бременността?

Интересно развитие.  :clap:

Секстилът между Слънце и Юпитер става точен чак сред 10 градуса - освен това да е показател не за бременност, а за самото раждане след 10 месеца. Иначе не виждам кое дава забременяването до два месеца.
Бебето е по Юпитер в Рак в 11-ти дом и без негативни сходящи аспекти - изглежда си съвсем добре, даже в страхотно състояние. Рибка някаква се задава :012:. Единственият сходящ аспект на Луната е квадрат с диспозитора й Сатурн - може да и се наложат някои промени в режима - например да лежи вкъщи, да се пази, там серклажи някакви, просто да се изискват повече усилия от нейна страна. Аспекта на детето и сатурн е тригон. Пожелавам й всичко да е наред.
De omnibus dubitandum est

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #946 -: Юни 13, 2014, 04:31:10 pm »
благодаря ви. за съжаление лекарите също имат опасения, но дано всичко е наред в крайна сметка.

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #947 -: Юни 14, 2014, 08:46:11 pm »
Утре имам изпит, който е малко гаден и не съм от най - подготвените чела съм но е теми и не знам с моя тъп мерк хич не ми се отдава пишенето
Ще си взема ли изпита утре :)
Ако не поправка ме чака другата седмица

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #948 -: Юни 14, 2014, 09:02:04 pm »
Утре имам изпит, който е малко гаден и не съм от най - подготвените чела съм но е теми и не знам с моя тъп мерк хич не ми се отдава пишенето
Ще си взема ли изпита утре :)
Ако не поправка ме чака другата седмица
Мисля, че ще го вземеш от втория път.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #949 -: Юни 14, 2014, 09:02:42 pm »
Моя отговор не го приемай за чиста монета, тъй като нямам много опит, но това е което виждам.

Твоя сигнификатор и този на изпита е един и същ (Юпитер). Екзалтирал, това е добре. Обаче съм по-склонна да го разгледам като сифнификатор на изпита и излиза, че изпита е някакъв или труден, или много ти се иска да го вземеш, има някаква фактическа сложност, която те кара да го превъзнасяш този изпит. Луната също е твой сигнификатор, но е деабилитирана и освен това, Юпитер не се чувства добре в нейния знак. Още един фактор, който значи НЕ за мен. Освен това с този Нептун на к3, по трети дом го гледам изпита, наистина сякаш ти е станала някаква каша в главата и има много неясноти. Ще ти се наложи едва ли не свободно творчество, което би било чудесно, ако поне Луната получваше някакви положителни апликиращи аспекти, но предстоящото опозе с Юпитер, сигнификатор на въпроса и квадрата с Уран (нещо неочаквано по време на изпита, тема, която ще ти се падне), на мен ми приличат на още по-стежняващи обстоятелствата фактори.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #950 -: Юни 14, 2014, 09:10:54 pm »
Моя отговор не го приемай за чиста монета, тъй като нямам много опит, но това е което виждам.

квадрата с Уран (нещо неочаквано по време на изпита, тема, която ще ти се падне), на мен ми приличат на още по-стежняващи обстоятелствата фактори.
Съгласявам се с Тъндър. Първият сходящ аспект на Луната е този квадрат, така че определено ще има някакъв момент на неприятна изненада.
Иначе и У6 (4-ти от 3 дом) не вдъхва доверие, защото е ретро Меркурий без апликиращи аспекти. И май ще ходиш и втори път на този изпит.
« Последна редакция: Юни 14, 2014, 09:12:42 pm от AzaZaeL »

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #951 -: Юни 14, 2014, 09:21:32 pm »
Утре ще дам отговор поне ме амбицирахте да не спя тази вечер а да чета, което ще ми е в полза със сигурност дори и да ме скъсат  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #952 -: Юни 15, 2014, 03:56:20 am »
Утре имам изпит, който е малко гаден и не съм от най - подготвените чела съм но е теми и не знам с моя тъп мерк хич не ми се отдава пишенето
Ще си взема ли изпита утре :)
Ако не поправка ме чака другата седмица
Мерка не е тъп, на мен също не ми се отдава пишенето, но писането тези дни ми потръгна, макар да нямам ретро Меркурий в натала- редактирах написани отдавна от мен произведения, които поместих в новия блог- от октомври, та чак сега го приключих, но сега видях, че през октомври Мерка е бил ретро, така че е нормално сега като е ретрограден да се върна и да го довърша.
А по картата ти с въпроса, според мен от втори път ще вземеш изпита, но дано не се окажа права и го вземеш от пръв път!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #953 -: Юни 15, 2014, 08:42:51 am »

Ще си взема ли изпита утре :)

Да
De omnibus dubitandum est

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #954 -: Юни 15, 2014, 11:24:21 am »
Взех го :engel016: само 5 човека сме пуснати  :cheer:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #955 -: Юни 15, 2014, 11:26:25 am »
Ееее, браво, Мейл! На това му се вика много хъс и амбиция да си прочетеш като за последно добре материала! 5те пуснати човека май са били изненадата от Уран, за която говорехме.  :012:

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #956 -: Юни 15, 2014, 01:16:21 pm »
Да но е факт, че като видях хорара се стреснах и до 1 часа сериозно концентрирано четене  :72: което потвърждава астрологията е на 70% другото сами можем да си направим или прецакаме :) тя просто ни  помага

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #957 -: Юни 15, 2014, 01:40:38 pm »
Браво, а изпита по кой предмет беше. Явно въпросите са били много забутани с този Нептун в 3 дом? ;D
И не знаех, че има изпити в неделя!  :-\

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #958 -: Юни 15, 2014, 01:44:01 pm »
Да
Диaнче, може ли ако ти се занимава да обосновеш отговора си, че ми е интересно?  ::) :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #959 -: Юни 15, 2014, 02:20:47 pm »
На магистрите и задочно обучение обикновено са в събота и неделя, но и за редовните могат да ги насрочват за уикенда.