Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040208 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1005 -: Юни 19, 2014, 02:22:38 pm »
Ако стане нещо, ще кажа, но остават само 4 дни до изтичане на срока за обжалване. Като изтече край, това е, първото решение остава окончателно.  :29: Бих се опитала да си напиша исковата молба сама, въпреки че имам съмнения, че най-доброто, което ще може да свърши тази молба е да разсмее хората, които я четат, но още граждански процес не съм учила и така. Поне да нямах изпит, щях да се разровя и да проуча как стават нещата и да си изкарам делото сама.  :012:

ОВ по другия хорар - на 21.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1006 -: Юни 19, 2014, 02:25:50 pm »
Ако стане нещо, ще кажа, но остават само 4 дни до изтичане на срока за обжалване. Като изтече край, това е, първото решение остава окончателно. 
Потърси си адвокатката, в твой интерес е, кажи ѝ, че ако спечелиш паричките със задна дата този път ще ѝ платиш за труда

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1007 -: Юни 19, 2014, 02:29:44 pm »
Потърси си адвокатката, в твой интерес е, кажи ѝ, че ако спечелиш паричките със задна дата този път ще ѝ платиш за труда

Търсих я, но не ми отговори. Сега погледнах срока - след изпита ще имам още два или три дни, в които решението ще е обжалвваемо, може да пробвам да скалъпя нещо, пък ако не стане - ще ми дадат задължителни указания от съда как да си го поправя и ще си го поправя.  :D :D :D

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1008 -: Юни 19, 2014, 02:32:45 pm »
Търсих я, но не ми отговори. Сега погледнах срока - след изпита ще имам още два или три дни, в които решението ще е обжалвваемо, може да пробвам да скалъпя нещо, пък ако не стане - ще ми дадат задължителни указания от съда как да си го поправя и ще си го поправя.  :D :D :D

Тъндър, в предната молба ти поиска ли си за стара дата паричките?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1009 -: Юни 19, 2014, 02:35:12 pm »
Да, просто иска в тази част не е уважен - уважен е занапред. Било така, защото не сме били доказали миналата му възможност, а той бил казал в отговора си, че само занапред можел да плаща. А бяхме извадили справки за някви земи, апартаменти, коли - но нямал човека възможност да плаща преди.  :012: Но така е на делата по издръжки - падне ли се съдия мъж, не е много благосклонен. Обратното, съдийките жени много жулят за издръжка.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1010 -: Юни 19, 2014, 02:54:37 pm »
Да, просто иска в тази част не е уважен - уважен е занапред. Било така, защото не сме били доказали миналата му възможност, а той бил казал в отговора си, че само занапред можел да плаща. А бяхме извадили справки за някви земи, апартаменти, коли - но нямал човека възможност да плаща преди.  :012: Но така е на делата по издръжки - падне ли се съдия мъж, не е много благосклонен. Обратното, съдийките жени много жулят за издръжка.

аа, тогава трябва да обжалваш тази част от решението.

мамка им - а той ако беше при детето, как щеше да го храни? Какво? Щеше да му казва" нямам, тати, парички, няма да Идеш, шЪ пазиш диета".  :lol_hitting: :lol_hitting: :cheer: :cheer:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1011 -: Юни 19, 2014, 03:09:30 pm »
Той така казваше като сме му казвали, че сме много закъсали - сега нямал възможност  да даде, така че по-добре явно да усвоя фотосинтезата, докато дочакам да има възможност да дава.  :012: :012: :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1012 -: Юни 19, 2014, 03:33:06 pm »
как така изчезна, откога го няма?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1013 -: Юни 19, 2014, 04:01:31 pm »
брат ми изчезна. Къде е? ще се прибере ли у дома?  :'(
А дали не е там, където на него му е добре. Виж му с-ра и отношението с луната. Би трябвало да е добре. макар че изживява някакъв вътрешен конфликт.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1014 -: Юни 19, 2014, 04:03:25 pm »
факта, че Асц е във Виа Комбуста не елиминира ли въпроса?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1015 -: Юни 19, 2014, 04:05:31 pm »
факта, че Асц е във Виа Комбуста не елиминира ли въпроса?
И ЮЛВ в 1 дом има подобно значение, има специфика, а с-рите на братчето са добре поставени....

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1016 -: Юни 19, 2014, 04:06:55 pm »
квадратътюпитер/марс няма да се състои докато юпитер е в рак, брат ти е добре според мен

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1017 -: Юни 19, 2014, 04:11:43 pm »
1 и 6 на брата разпадат секстил с тронови и екзалтирали планети. Конфликти с приятели/ки има ли той?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1018 -: Юни 19, 2014, 04:15:22 pm »
Веско, мазе, килер, таванско помещение имате ли?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1019 -: Юни 19, 2014, 04:15:47 pm »
брат ми изчезна. Къде е? ще се прибере ли у дома?  :'(

Не се паникьосвай! Звънни на всичките му приятели и познати, разпитай хората в квартала дали не са го виждали, отиди на местата на които обикновено ходи, ако не се появи отиди в полицията, но не мисля, че ще се стигне до там.