Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037524 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1065 -: Юни 20, 2014, 10:24:28 pm »
Айде, момичета и момчета-слагайте по фейсовете да намерим момчето

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Общи хорари
« Отговор #1066 -: Юни 20, 2014, 10:56:46 pm »
И на мен ми стана мъчно...
дано се появи брат ти и да му кажете повече,да не ви стресира така ???

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1067 -: Юни 20, 2014, 10:58:20 pm »
А как се търси човек по фейсбук?

Ами нали всеки има по стотици приятели-те имат стотици приятели-и т.н.
Пускаш снимката и обясняваш ситуацията

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1068 -: Юни 20, 2014, 11:09:49 pm »
Един приятел обеща утре да разпространи снимката по заведенията в Пловдив

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1069 -: Юни 20, 2014, 11:29:59 pm »
Орбисата на съвпада между Луната и неговия куспид на 4 дом е градус и 45 минути. И ако гледаме 1 градус за ден го сметнах, че ще се върне 42 часа след задаването на въпроса - демек утре сутринта.  :017:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1070 -: Юни 20, 2014, 11:32:20 pm »
Дано да си прав, Азазел, ако гледаме от юпитер към к4 на брата, демек 26* риби, пак са градус и нещо, почти 2

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1071 -: Юни 21, 2014, 07:14:28 am »
Гребната база или друго любимо място на река. Може би е добре да се разлепят снимки и да се поразпитат хората на гребната.
Поседял е тук няколко часа-нещо в постовете на Весо ли е търсил или да го е фрустрирало допълнително?
По-скоро четири дена според мен.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1072 -: Юни 21, 2014, 08:27:15 am »
Добре де, като се разпространява снимка се казва името на човека, оставя се телефон за връзка, дори куче като се търси се оставят име и телефон, какво остава за издирване на човек!
Веселин, защо казваш, че не си наясно с Фейсбук, като имаш там не една регистрация, както и в астрологичните форуми пребиваваш с не една регистрация...
Гледам ти фейса, където бяхме приятели до момента, когато те помолих да не се заяждаш с Милки, понеже държа на приятелствата и на двама ви, и ти ме премахна от кръга на приятелите под предлог, че не си влизал само ти в този точно фейс, да не четял другия човек какво си пишем... и преди 16 часа си харесал страницата "Уникални детски дрешки"- странно за човек, притеснен за "изчезналия" си брат, който не е публикувал снимка и обява от своя профил!
Влязох във Фейсбук преди малко с най-добри намерения, имам приятелка от Пловдив, на която внукът тренира редовно на гребната база, дори наскоро се завърна с медал от състезания, тъкмо се каних да ѝ пиша и изпратя снимката и се спрях, защото не знам какво да напиша- името Стефан ли е, както се е регистрирал тук, на кого да се обадят хората, които го видят и такива подробности...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1073 -: Юни 21, 2014, 09:56:05 am »
Стефан Маринов, на 30 години, ръст около 1,60 м, с черно кожено яке и светъл панталон. За последно е видян на 19.06.2014 около 9 часа на ул. Царевец в гр. Пловдив

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #1074 -: Юни 21, 2014, 11:24:41 am »
Весо!

Нека по-скоро брат ти се прибере! Не губи надежда!  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1075 -: Юни 21, 2014, 12:24:25 pm »
Весо,

Изтеглих три карти Таро с въпрос къде да го търсите, каква е причината, как се чувства, ще се върне ли скоро у дома.

Но не ми излезе ясно тълкуване, а по-скоро описание на вътрешното му състояние.

1ва карта - вале жезли, обърната - къде е?

2ра карта - двойка мечове, обърната - защо е изчезнал, как се чувства?

3та карта ми излезе празна ("бяла карта") - какъв ще е изходът от ситуацията?

Първата карта, особено когато е обърната, означава допусната грешка, объркване, неправилно взето решение... Също така човек, който цял живот е прехвърлял отговорността за живота си на другите и който няма нужната зрялост, за да се оправя сам в живота.

Втората карта - съмнения, неувереност какво да прави по-нататък, отчаяние. Обърната също означава неправилно решение. Човек, който е осъзнал, че е достигнал тавана на възможностите си в този живот и е усетил разочарование и пустота.

Бялата карта има две тълкувания - или че човекът, комуто се гледа, не иска нещо да се разбере за него, или че тълкуващият може да не успее да опише правилно ситуацията (нещо като "нерадикалност" в хорарната астрология).

При всички положения, според мен братът на Весо е излязъл в лабилно емоционално състояние, чувствал се е объркан и разстроен, може да не и бил в добра психическа кондиция и да е търсил място, където да остане необезпокояван и да помисли за "важните неща" в живота.

Надявам се, че ще го видите скоро и вярвам в благоприятния изход от кризата - и за вас, и за него!

 O:-)



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1076 -: Юни 21, 2014, 12:33:22 pm »
Пробвах и с руни, но изтеглих празната руна и се отказах. Доколкото знам, тълкуването й е подобно на това, което Лили дава за празната карта - или въпросът е "нерадикален", или руните не желаят да отговарят.

Дано скоро ни зарадваш с положителни новини  :engel016:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Общи хорари
« Отговор #1077 -: Юни 21, 2014, 02:18:09 pm »
Празната карта или руна лично аз я тълкувам, че решението не е предопределено, а зависи само и единствено от човека. Един вид не е записано/казано както другите карти/руни с картинките. Щом е празно, то съдбата ти е в собствените ръце.


Весо,

много съжалявам за брат ти. Надявам се в най-скоро време да го намерите жив и здрав!  :38:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1078 -: Юни 21, 2014, 03:40:44 pm »
Хвърлих още две карти Таро и конкретизирах въпросите, за да получа максимално точен отговор.

Първа карта - всичко наред ли е с брата на Весо към този момент, жив и здрав ли е?

Втора карта - ще го намерят ли скоро или ще остане в неивестност?

Първата карта е обърната тройка жезли, втората карта е празна (бяла).

Тълкуването на първата карта малко ме обърква, звучи някак абстрактно - човек, който е тръгнал на път и е стигнал целта - нов свят, който изведнъж се е разкрил пред него. Нови хоризонти. Вече е свободен от бремето на миналото.
Картата е представена символично от човек, който стои и гледа морето. Зад него са останали три жезъла, врастнали в земята - символично това са "плодовете", които е добил в този живот. Също така може да се тълкува като нещо, което му тежи. Но пред него се разкрива необятен хоризонт, той стои и гледа корабите в морето.
Като цяло това не е лоша карта, няма подчертано негативно значение. Да не е отишъл някъде, за да се разтовари, да се отърси от проблемите?

Втората карта мълчи, не дава никакъв отговор.

Весо, като гледах хорара също имах такова чувство - търсете го някъде до вода, до някакъв водоем. Може там да е отишъл.

Ако говорим за тайминг, тройка жезли дава бързо развитие - до три дни.

При първата подредба преди третата карта се падна двойка мечове, което също би трябвало да говори да бързо развитие на ситуацията. Посоката се определя от третата карта, ако е от Големите аркани. Но мечовете дават по-дълъг период. Двойка мечове се свързва с четири седмици. В случая втората карта в поредбата би трябвало да даде информация как се чувства той, в какво състояние пребивава.

Весо, забелязал ли си някакви странности в поведението му за последните четири седмици? Имал ли е с някого конфликт, размяна на остри думи - нещо, което силно да го е жегнало?




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #1079 -: Юни 21, 2014, 05:20:41 pm »
Поздрави на всички :)  "Този ретро Меркурий ми разказа играта"
Моля Ви за помощ ! Въпроса ми е почти е смисъла на живота ми - мисля, че не преувеличавам.
Малко предистория ... преди 6 мес  бях принудена от прекия ръководител / на лична основа проблем/ да напусна работа, след много дълъг стаж във фирмата. Използва случая, че собственика беше в Китай и аз нямаше как да се добера до него , и скалъпи всичко. Днес  обаче  / знак на съдбата / се срещам съвсем случайно със собственика, заговори ме - питах го знае ли защо съм напуснала, оказа се , че са го излъгали. Разказах му моята истина и той остана като "ударен с мокър парцал", за късмет в момента на срещата бях с колега, който е бил свидетел на всичко, и той потвърди. Въпроса ми е : Ще има ли развитие след разговора с бившия ми работодател?  Или някакви промени, които ще ме касаят. Възможно ли е да ме върне на работа?  Моля Ви , кажете какво виждате ? ???
Хиляди благодарности !