Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037774 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1095 -: Юни 21, 2014, 08:50:12 pm »
Това на практика дали е възможно да се случи и дали винаги е напълно безусловно и без "дребен шрифт" и скрита мотивация ? Дори самия факт че поставяш сам на себе си условия и го правиш не в съзвучие с истинските си желания, а си го налагаш, го прави условно,  освен че е лъжливо, с "търговски вид" от типа давам за да получа, въпреки че именно с това уж се "бори" подобна идея. В крайна сметка се търси някакъв предполагаем резултат.

не, аз нали казах, че трябва да се приеме, да не се роптае - примерно, както е в ситуацията с Веско - човек си работи някъде, но в един момент идва ЛГ4 и заплатата започва да закъснява, или пък има в повече работа отпреди и разни такива. В тази ситуация е по-полезно човек да не се перчи много, а да я приеме и да продължи да работи. 4 по принцип дава само толкова пари, колкото са ти необходими, за да покриваш стандарта си, но единствено и само, ако работиш. Човек трябва да "приме" това време и да изчака да дойде следващата година.

Никоя цифра не търпи "сделка" - това не работи на Вселенско ниво.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1096 -: Юни 21, 2014, 09:05:11 pm »
А ЛГ5 ще ми върне ли отнетото през ЛГ4? Нали уж във Вселената трябва да има баланс, не може само да ми се отнема.
Интересно, защо през предишната ЛГ4 нямаше нищо такова...

ти продължаваш да искаш от Вселената

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1097 -: Юни 21, 2014, 09:15:24 pm »
Защо да нямаш право да се надяваш на щастие? Всеки има право... Аз искам от Вселената нещо нереално. Какво да направя - харесва ми това нещо и го искам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1098 -: Юни 21, 2014, 09:19:40 pm »
Защо да нямаш право да се надяваш на щастие? Всеки има право... Аз искам от Вселената нещо нереално. Какво да направя - харесва ми това нещо и го искам.

Бъди консуматор и да не те е грижа за другите, Вселената ще дава. Все по-често наблюдавам тоя феномен, вероятно не разбирам "езика" на Вселената.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1099 -: Юни 21, 2014, 09:30:12 pm »
Не искам за опорочавам темата, но на българските политици вижте как им дава. Избиратели, евросубсидии, държавни субсидии, "дарения" и т.н.

И аз това казвам - няма да ни направят светци и без друго. И за това се искат връзки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1100 -: Юни 21, 2014, 09:38:46 pm »
Ами защото и той започна твърде много да се влияе от хорарите. Освен това, мислеше, че akruks ми се сърди заради това, че той си беше направил профил във форума на Мара (макар че не беше запознат с нищо за нея и т.н.), а пък akruks нали мислеше пък, че аз съм се регнал пак там.
Последно аз ли съм виновна, че брат ти го няма?!  :(
Първо не съм се "сърдела" и второ тези неща сме си ги писали с теб на лични, а не в публичния форум, за да ги чете брат ти, а трето при Мара не влизам от 4 януари, което би трябвало да знаеш много добре, но за съжаление цялата тази история ме връща точно при нея, която пускаше сълзи я за изчезнало дете, я детето ѝ пък пък ревеше за "изчезналата в морето майка" и от тоя род...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1101 -: Юни 21, 2014, 09:53:12 pm »
Въпроса ми е : Ще има ли развитие след разговора с бившия ми работодател?  Или някакви промени, които ще ме касаят. Възможно ли е да ме върне на работа?  Моля Ви , кажете какво виждате ? ???
Хиляди благодарности !
Възможно е да има реабилитация за теб, свързано с кариера, обществен престиж, би трябвало да има обаждане от негова страна в тази връзка

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1102 -: Юни 22, 2014, 08:13:13 am »
Защо да нямаш право да се надяваш на щастие? Всеки има право... Аз искам от Вселената нещо нереално. Какво да направя - харесва ми това нещо и го искам.

Мирабела, това е само част от цели разговор и не е правилно да се съди само от едно изявление. Не съм казала, че нямаме право на щастие, напротив. Но това щастие по всяка вероятност няма да дойде, когато тр Сатурн ти е върху Асц, или пък върху Венера. ЛГ по принцип е период, част от процеса, в който се изисква нещо от нас - по същия начин, както транзитиращите Сатурн или Плутон изискват и въобще не ги интересува, ние какво искаме в този момент - те изискват определено отношение в този момент от нас, и когато това отмине и ние се справим добре, идва щастието. Но по време на такива транзити ние да искаме ефекта на Юпитер с Венера - как ти се струва?
За това ставаше въпрос.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1103 -: Юни 22, 2014, 08:16:53 am »
Е добре де, в това какво лошо има? Нали е казано "искай и ще ти се даде".
Ясно ми е явно, че не трябва да се надявам на никакво щастие.  ??? ??? ??? Затова не се учудвайте защо мисленето ми е все такова.
Happy58, прекалено съдиш другите, а забрави да ми отговориш на един въпрос:

защо през предишната ЛГ4 нямаше нищо такова?

Ще ти се даде, ама не когато на теб ти се иска, а когато си го заслужиш - тази подробност я пропускаш.

Прекалено съдя другите? - че те другите вече са си надробили попарата - аз само показвам, от какво е тази попара.

Давам ти храна за размисъл, давам ти възможност, за да си оправите батака .... а ти какво ще правиш с това си е твой проблем.

И ще добавя - аз си правя труда (верно е, че не си го исакл и си получавам заслуженото) да помогна в случая, а ти се опитваш да ме опровергаваш и да спориш ...  дали е любезно от твоя страна?

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #1104 -: Юни 22, 2014, 08:29:03 am »
Благодарности, akruks, дано и сега си точна в прогнозите, както обиновено. :72:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1105 -: Юни 22, 2014, 08:57:02 am »
Мирабела, това е само част от цели разговор и не е правилно да се съди само от едно изявление. Не съм казала, че нямаме право на щастие, напротив. Но това щастие по всяка вероятност няма да дойде, когато тр Сатурн ти е върху Асц, или пък върху Венера. ЛГ по принцип е период, част от процеса, в който се изисква нещо от нас - по същия начин, както транзитиращите Сатурн или Плутон изискват и въобще не ги интересува, ние какво искаме в този момент - те изискват определено отношение в този момент от нас, и когато това отмине и ние се справим добре, идва щастието. Но по време на такива транзити ние да искаме ефекта на Юпитер с Венера - как ти се струва?
За това ставаше въпрос.

Разбрах. Просто не искам той да се затормозява още повече с мисли за обреченост.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1106 -: Юни 22, 2014, 09:00:54 am »
Разбрах. Просто не искам той да се затормозява още повече с мисли за обреченост.

съгласна съм, че му е тежко, но така, с мечешката услуга, не мисля, че ще му помогнем особено. В конкретния случай се моля, да не съм права, но едва ли.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1107 -: Юни 22, 2014, 09:17:07 am »
Ще гледам занапред да не си създавам никакви приятни моменти и да не мисля за удоволствия, за да не се случват такива лоши неща. И без това в малкия ми живот досега съм разбрал, че когато се зарадвам за нещо, се случват после поне 10 лоши събития.

това вече са детски приказки

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1108 -: Юни 22, 2014, 09:25:54 am »
Хепи, ти откъде знаеш, че не си е заслужил да получава, кой ще прецени колко е достатъчно? Или викаш-щом му се случват кофти неща, няма начин-оплескал е работата...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1109 -: Юни 22, 2014, 09:33:21 am »
Ще гледам занапред да не си създавам никакви приятни моменти и да не мисля за удоволствия, за да не се случват такива лоши неща. И без това в малкия ми живот досега съм разбрал, че когато се зарадвам за нещо, се случват после поне 10 лоши събития.

Стига глупости! Хепи има нещо съвсем различно в предвид, но не е сега момента, има по-важни неща за решаване! Като се появи брат ти и се успокоят нещата ще решаваме другите проблеми!
Естествено че всеки има право да е щастлив, но понякога нещата не са така както ни се искат. За всяко нещо си има време, нищо не е завинаги, дори нещастието