Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038780 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1110 -: Юни 22, 2014, 09:35:13 am »
Сатин, харесва ми изказването ти!

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1111 -: Юни 22, 2014, 09:36:22 am »
Хепи, ти откъде знаеш, че не си е заслужил да получава, кой ще прецени колко е достатъчно? Или викаш-щом му се случват кофти неща, няма начин-оплескал е работата...

колкото и да е странно, да, точно оттам тръгвам, когато анализирам проблем. Проблем имаме, когато някоя енергия "не е нахранена" и се бунтува.

Давам веднага пример: Наталия Кобилкина - родена е на същата дата. Миналия месец я срещнах на едно събитие, в което тя работеше, не беше на купон - а на това събитие не вярвам да са ѝ платили голяма сума. Този уикенд пак е била на събитие - работела е, но в друг град - движение. Когато аз я видях, ми беше много интересно да я наблюдавам именно заради съвпада на датата с тази на Веско - ами жената беше много приветлива, приятелски настроена. И ето - тя си отработва много добре ЛГ4 - може и да си има някакви проблемчета там, но не сме чули, да се е случило нещо по-трагично с нея.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1112 -: Юни 22, 2014, 09:45:46 am »
На мнение съм, че всеки човек заслужава своето лично щастие - по начина, по който го разбира.

За нещастието не смятам, че винаги идва заслужено, особено ако е причинено от други хора. Ако приемем теорията за карма и прераждане - тогава да. Но в този живот страдат и невинните. Разбира се, винаги можем да потърсим причина в някой хипотетичен минал живот и да кажем "ама ти сега си плащаш!".  :)

Извинете, че се включих - лечебният глад ми идва в повече.  ;D
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 09:47:35 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1113 -: Юни 22, 2014, 09:50:28 am »
Веско, ако това ти е оплакването, знай, че аз се оплаквам много повече от теб. Страниците на форума помнят излиянията ми. Нормално е това - споделяш с нас. Това правим тук - споделяме си болките, проблемите, радостите.

Лили, гладуваш? Ако си го правила и в миналите си животи, е напълно ясно, че ще ти дойде в повече.
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 09:52:09 am от Mirabella »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1114 -: Юни 22, 2014, 09:51:58 am »
А всички вие, които ме нападате в момента, дали сте прочели, откъде тръгна целия спор? Проследихте ли го?

Толкова ли голям грях направих, че се "напънах" да открия начин, по който Веско в момента да си отработи ЛГ4 и да реши проблема? Явно е голям - направих добро (защото аз го направих с мисълта да помогна с това, което умея), което не ми беше поискано. Но на Веско не му харесаха моите съвети. Ами добре ... няма проблем. Едва ли някога ще се обадя повече, ако някой не ме попита.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1115 -: Юни 22, 2014, 09:52:43 am »
Веско, ако това ти е оплакването, знай, че аз се оплаквам много повече от теб. Страниците на форума помнят излиянията ми. Нормално е това - споделяш с нас. Това правим тук - споделяме си болките, проблемите, радостите.

Да, мен няма кой да ме надмине :85:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1116 -: Юни 22, 2014, 09:58:41 am »
Има объркване, никой никого не напада!!!  :-*
Това което имах в предвид е че в момента единственото важно е да се намери брата на Веско, другото след това

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1117 -: Юни 22, 2014, 10:02:12 am »
Веско ,кой е по-голям -ти или твоят брат близнак ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1118 -: Юни 22, 2014, 10:03:02 am »
Не, недей така, Хепи, и извинявай много! Вземам си думите назад. Игнорирай мненията ми! Ако трябва, ще ги изтрия.
Ще намеря начин да си я отработя тази ЛГ4, пък дано да свърши по-бързо, така или иначе вече мина половината.

Веско, не е необходимо да ми се извиняваш. В момента не ме интересува, кой как пише - коментара беше заради разводняването на темата - целта е да се реши проблема, а няма никой друг, който би могъл евентуално да направи нещо, освен ти самия. Затова бях упорита при обясненията - да се разбере същността на това, което казвам, а не да доказвам нещо на някой.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1119 -: Юни 22, 2014, 10:10:41 am »
Сега се сетих за един голям пропуск на системата - за да вземеш влак или автобус за друг град или село в страната, не е нужно да представяш лична карта, за да си купиш билет. Жалко, че това не е нещо, което лесно ще може да се поправи.
Абе да не е малко дете, че да не му дадат билет за влак или автобус, та чак и лична карта да му искат!
На 30г мъж- свободен е да ходи където си иска и не е длъжен да ви дава отчет вкъщи- виж първо себе си, всичко ли споделяш с вашите, като например когато пътуваш и гостуваш при приятел с каква цел е?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1120 -: Юни 22, 2014, 10:21:02 am »
Веско ,2011 г.-ти какво/кой си "изгубил " или "срещнал ,свързано с дома ти ,семейството,личен живот ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Общи хорари
« Отговор #1121 -: Юни 22, 2014, 11:14:26 am »
Happy58 проблемът не е в обаждането ти,а в начина по който го правиш,както казах - лично мнение,но трябва малко по дружелюбно според мен. :)

Стига бре! В повечето случаи хората имат нужда от ритник в задника да се мръднат!!! Това е елементарен физичен закон! Първи закон на Нютон ако се не лъжа: всяка система в покой може да се приведе в движение само и единствено от външна сила!

Веселин си има навика да мрънка и да изпада в някакви дълбоки самосъжаления, които според мен нямат нищо общо със стрелешкото в него. Когато пък някой му каже нещо по-остро, той се оттегля смирено, че и се извинява. Живота не прощава такива неща. Ако искаш да живееш нормално, то трябва да се научиш да отстояваш собствената си структура. Или ако трябва да бъда астрологична, то се научи да как да накараш Дедо си (Сатурн) да мърка от удоволствие като го чешеш по дъртите мъдури!

Ще питаш защо сигурно. Ами защото Сатурн не е страшен, след него идват другите планети, а те са малииии... Или ти управляваш живота си, или той ти го начуква яко. Така е и винаги е било така. Това тук е училище и ако не се научиш да си управляваш стихиите, очаквай включване отзад и то без вазелин!


Какво е казала толкова Хепито. Ми че аз я разбрах прекрасно какво иска да каже и никого не е обидила с изказването си. Ти обаче що го прие лично а!? Значи визираш нещо от себе си в нейния коментар, което идва да ти покаже нещо на теб, а не да се репчиш на нея!

Съчувствам искрено на Весо, но това не променя отношението ми към начина му на държане изобщо. Познавам го виртуално от много години - сигурно вече има 6-7-8 и знам какво говоря!
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Общи хорари
« Отговор #1122 -: Юни 22, 2014, 11:16:30 am »
Аз съм с път на живота 4 :012:


Туй как се смята?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1123 -: Юни 22, 2014, 11:26:48 am »
Туй как се смята?
Събираш си числата от рождената дата= Път на живота
дата раждане + месец раждане+ редуцирано число на настояща година= Лична година за 2014г

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Общи хорари
« Отговор #1124 -: Юни 22, 2014, 11:28:58 am »
Събираш си числата от рождената дата= Път на живота
дата раждане + месец раждане+ редуцирано число на настояща година= Лична година за 2014г

Ъ  :017:, значи 3+3+2014 е 13, което е 4  :043: :043: :043:... Хай да ми е честито и на хаирлия да е  :D :D :D :D :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн