Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030948 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1125 -: Юни 22, 2014, 11:36:00 am »
Хм, сега съм в година 1. Дано да е някакво ново начало, писна ми да сърбам попари, надробени от други хора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1126 -: Юни 22, 2014, 11:36:10 am »
Ъ  :017:, значи 3+3+2014 е 13, което е 4  :043: :043: :043:... Хай да ми е честито и на хаирлия да е  :D :D :D :D :D...

ами ти що мислиш, че си купуваш колело :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Общи хорари
« Отговор #1127 -: Юни 22, 2014, 11:38:45 am »
ами ти що мислиш, че си купуваш колело :)

Ми щот искам  :012:, за какво друго да е? Па и чакай - около август месец някъде ще си купя така както смятам приходите. Че наистина и тази година взимам същата заплата като миналата, ама нещо все не успявам да скатая нещо, че заминава по други параграфи  :012:.


П.С. А бе четворката не се ли свързва с материята, структурата, защитата. Щото ако е така ето защо си взимам колело - да си защитя структурата/кокалите от дъртешки изцепки  :012: и така да погаля Дедо ти по главичката  :043: :043: :043:...
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 11:48:21 am от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1128 -: Юни 22, 2014, 11:59:50 am »

П.С. А бе четворката не се ли свързва с материята, структурата, защитата. Щото ако е така ето защо си взимам колело - да си защитя структурата/кокалите от дъртешки изцепки  :012: и така да погаля Дедо ти по главичката  :043: :043: :043:...
Лична Година: 4
4 – Криза
Годината белязана от знака на кръста (4) винаги е свързана с някаква драма. Както във всяка драма може да се пролеят и сълзи, но ще има и радостни моменти. Живот на контрасти. Не очаквайте стабилност, колкото и да се стремите към нея. Напротив, всичко, което до този момент сте считали за някава стабилна и непоклатима област (част) от вашия живот сега може да се разклати. Повече време ще отделите на личния си живот и проблеми, отколкото на професията. Може да нараснат задълженията ви към дома и семейството, да сключите брак, да претъпите раздяла, да смените жилището, да направите основен ремонт. Най-важно е да се пазите от сериозни емоционални сривове, да не се затваряте в себе си, да се научите да виждате доброто, там където най-малко очаквате то да се намира – "Всяко зло за добро"

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1129 -: Юни 22, 2014, 12:05:40 pm »
Как се смята личният месец  ::) При мен действително ЛГ4 са били едни от най трудните, а най- щастливи - 7.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1130 -: Юни 22, 2014, 12:13:16 pm »
Абсолютно вярно за тая година, много гадна беше 4ката, аз тъкмо я свършвам и след 6 дена вече съм в 5циата.  :cheer: :cheer: :cheer:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1131 -: Юни 22, 2014, 12:14:24 pm »
Щото ако е така ето защо си взимам колело - да си защитя структурата/кокалите от дъртешки изцепки  :012: и така да погаля Дедо ти по главичката  :043: :043: :043:...
   :57:

Тази четворка голяма напаст била! Аз съм родена в 4-ти ден от месеца, това важи ли за рд дата само, или винаги се пресмята комбинирано? Защото ако важи поотделно, то няма смисъл да се живее под тази вибрация :012:

На мен сега ми върви ЛГ 7,  няма кой знае какви суперлативи и за нея написани, така че като гледам дали 4 или 7, все същата. По-скоро гледам аз Дядото накъде се е запътил в картата.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1132 -: Юни 22, 2014, 12:18:00 pm »
Темата губи насоката - намираме се в хорари :)

Може би да си преместим постовете в темата за нумерология ....

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1133 -: Юни 22, 2014, 12:26:48 pm »
Иначе Веско, ще ти кажа от личен опитт - живота ще ти го начуква, начуква, начуква все по-яко и по-яко и по-яко, докато в един момент не разбереш, че щастието, възможностите в живота и всичко останало, не се намират толкова навън, колкото в главата ти и всичко е въпрос на нагласа. Сори, ако не звучи романтично и че не затвърждавам там виждането "добрите хора са възнаградени блябябблябля. НЕ НЕ СА ВЪЗНАГРАДЕНИ. Възнаградени са тези, които знаят как да използват вътрешните си ресурси и следват вътрешния си часовник - ако ще да затрият от лицето на земята цяла цивилизация, те пак ще са си възнаградени. Дядо ти Сатурн така ме е учил.  :012:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1134 -: Юни 22, 2014, 12:35:24 pm »
Темата губи насоката - намираме се в хорари :)

Може би да си преместим постовете в темата за нумерология ....

Да, права си Хапи, тук само повърхностни разсъждения изказваме.

Убедена съм, че не може само по числото на ЛГ да се съди каква ще бъде тя за натива. Предполагам има още куп допълнителни подробности при изготвяне на нумерологична прогноза. Колко милиарда човека ще са в ЛГ7 по едно и също време, всички ли ще преминат през подобни тенденции през периода? То е същото като да твърдим, че транзит на Сатурн през 1-ви дом например, ще се отрази еднакво на масата народ, която ще споделя транзита по едно и също време, трябва да се погледне цялата карта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1135 -: Юни 22, 2014, 12:50:01 pm »
   :57:

Тази четворка голяма напаст била! Аз съм родена в 4-ти ден от месеца, това важи ли за рд дата само, или винаги се пресмята комбинирано? Защото ако важи поотделно, то няма смисъл да се живее под тази вибрация :012:

На мен сега ми върви ЛГ 7,  няма кой знае какви суперлативи и за нея написани, така че като гледам дали 4 или 7, все същата. По-скоро гледам аз Дядото накъде се е запътил в картата.
написаното е е за Лична година 4, а не за родените на 4-ти

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1136 -: Юни 22, 2014, 02:40:52 pm »
Очаквах някой по-устат да го каже, аз-косвено с обходни маневри в други теми. Вещера го каза. :08: Последните 3 години общувам с депресирани хора. Не искат да правят, пак са там, където бяха, само дето по едно време започнаха да ме обливат и мен с негативизъм. Добре че се сетих да избягам.  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1137 -: Юни 22, 2014, 02:47:49 pm »
Това е точно обратното.
Не всичко описано е вярно, припомних си и предишните години.
Да, не всичко описано е вярно... Беше писал, но сега не го намирам коментара ти, че си излязъл сутринта рано за работа, а брат ти останал в леглото да спи- последно той ли работи в павилиона, както пише в обявите за издирване във Фейсбук или ти ходиш на работа, че аз поне съвсем се обърках от това което пише/ш  ::)
 
Според майка ми не е. Аз бях на работа от 6 до 14 часа и забелязах, че си е оставил портмонето с документите, а него го няма.
Той не излиза много навън, обикновено стои по цял ден вкъщи пред компютъра.
До към 14 часа бях на работа и като се върнах, разбрах, че го няма.
Уплаших се, като видях в хорара, че с-ра му е точно на негов К8.

https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%94%D0%90-%D0%9E%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BC-%D0%A1%D1%82%D0%B5%D1%84%D0%B0%D0%BD/249828778543342

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1138 -: Юни 22, 2014, 02:56:29 pm »
Ама сте оплескали здраво темата :012:, но... и аз разбрах какво иска да каже Хепи. Има си време за всичко. Ама това е поредната демонстрация и доказателство - когато човек не е готов да го чуе, нищо не помага. Трябва всеки сам да стигне до полезните изводи. Иначе се оказваш виновен, ако му посочиш и дадеш съвет. Настройват се срещу теб и те приемат за гадняр. Щото се смята, че гаднярът си говори наизуст, но гаднярът го е минал и споделя, ама полза няма. Отсреща само още повече се окопават в желанието си да ровят надолу - всеки има право да стигне дъното в крайна сметка, а и ако ме питате, направо е задължително.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Общи хорари
« Отговор #1139 -: Юни 22, 2014, 06:33:44 pm »
Търси ли го полицията вече?