Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037982 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1215 -: Юни 30, 2014, 04:42:56 pm »
П.П. Извинявам се за картата, вчера се бях отплеснал. Накратко, разказа ми една история, която и досега се чудя дали е вярна, но реших да ѝ повярвам. Може да се приеме, че е постигнал целта си в "преговорите".

Картата с координати София ли е построена, за час 22,05? Тази изглежда да е валидна за час 23,05 при това с добавено лятно часово време (или за часова зона Гринуич +4h).
De omnibus dubitandum est

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1216 -: Юни 30, 2014, 04:45:06 pm »

Хорарът не би ли трябвало да е асц. Козирог и Дсц - човекът, за когото се пита, в Рак.
По трети дом би трябвало да са мислите/думите/подозренията на Рептил (това е заточеният Марс в осми дом). На Рептил мислите му са афиф. Третият дом на човека е по девети в картата - Везни - Венера, макар и в Близнаци, е ъглова и в секстил с Луната.
Да ,така е, права си, в грешка съм, но...венера идва от квадрат с нептун.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1217 -: Юни 30, 2014, 04:46:46 pm »
Да ,така е, права си, в грешка съм, но...венера идва от квадрат с нептун.

Всъщност си разглеждала картата, постната от Рептил. По нея не си в грешка, картата е сгрешена ;D.

На Венера наистина й предстои квадрат с Нептун, но той е в първи дом на Рептил и така сигнифицира недоверието рептилово по-скоро - управлява втория му дом, а не непременно опит за заблуда. Венера няма разходящи аспекти в знака.
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 04:51:55 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1218 -: Юни 30, 2014, 04:55:03 pm »
Всъщност си разглеждала картата, постната от Рептил. По нея не си в грешка, картата е сгрешена ;D.

На Венера наистина й предстои квадрат с Нептун, но той е в първи дом на Рептил и така сигнифицира недоверието рептилово по-скоро - управлява втория му дом, а не непременно опит за заблуда. Венера няма разходящи аспекти в знака.
Да, виж как не вярвам на себе си, по неговата карта марс управлява 3 дом на другото лице.
Защо е сгрешена, не знам, но мисля и аз да ползвам Региомонтанус вече.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1219 -: Юни 30, 2014, 04:57:08 pm »
Да, виж как не вярвам на себе си, по неговата карта марс управлява 3 дом на другото лице.
Защо е сгрешена, не знам, но мисля и аз да ползвам Региомонтанус вече.

да, и аз ползвам регио за къщно хораруване, но обнародвам картите по плацидус, да няма скандализирани.
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 05:02:19 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #1220 -: Юни 30, 2014, 05:37:13 pm »
В.ще ме вземе ли на работа.Обратна връзка до края на тази вечер.

Все още не мога да повярвам,но ме взеха на работа!(дейността ще е свързана с деца)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1221 -: Юни 30, 2014, 05:41:53 pm »
Все още не мога да повярвам,но ме взеха на работа!(дейността ще е свързана с деца)

 :08:
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1222 -: Юни 30, 2014, 08:01:47 pm »
Все още не мога да повярвам,но ме взеха на работа!(дейността ще е свързана с деца)
Честито! И благодаря, че пусна въпроса и даде ов по него! Има какво да се научи от картата


Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #1223 -: Юни 30, 2014, 08:04:49 pm »
И аз отново ви благодаря! :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1224 -: Юни 30, 2014, 08:14:18 pm »
На мен обаче ми е интересно, каква беше логиката на Акрукс и на Дияна по въпроса на Мунлайт. При всички положения са имали много добри основания за отговорите си и (поне аз) не мога да се съмнявам в нито една от двете. И най-вече, какви точно бяха сигнификаторите при така зададения въпрос.

Може и да съм нахална, но ще съм благодарна на отговор

 O:-) O:-)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1225 -: Юни 30, 2014, 08:38:58 pm »
На мен обаче ми е интересно, каква беше логиката на Акрукс и на Дияна по въпроса на Мунлайт. При всички положения са имали много добри основания за отговорите си и (поне аз) не мога да се съмнявам в нито една от двете. И най-вече, какви точно бяха сигнификаторите при така зададения въпрос.

Може и да съм нахална, но ще съм благодарна на отговор
Не си нахална, моят отговор клонеше към не, понеже Луната У10 е в сходяща опозиция с Венера У1, а между У1 и У7 няма аспект, понеже тя пита за определено място/човек,  като назован/о по 7д. От друга страна ако трябваше да съм подробна, трябваше да отбележа, че Венера у1 е в сходящ хармоничен аспект с ЮпитерУ3, съУ6 в 10д, което показва , че ще бъде назначена и ще започне работа, но ме спря това, че Венера у1 е в хармоничен разходящ аспект с Нептун У6, което показва, че тя вече работи, а с У11 няма аспект, за да сменя работата.
Луната е с последен хармоничен аспект с Юпитер, така че имаше достатъчно показатели да напиша, че ще започне тази работа, която може би няма да е престижна за нея, поради сходящата опозиция между Луната У10 и Венера у1, освен това Луната У10 е в падение в скорпион, но ме мързеше да пиша- днес съм се отдала на ядене на сладолед и пиене на кола  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1226 -: Юни 30, 2014, 08:43:01 pm »
Не си нахална, моят отговор клонеше към не, понеже Луната У10 е в сходяща опозиция с Венера У1, а между У1 и У7 няма аспект, понеже тя пита за определено място/човек,  като назован/о по 7д. От друга страна ако трябваше да съм подробна, трябваше да отбележа, че Венера у1 е в сходящ хармоничен аспект с ЮпитерУ3, съУ6 в 10д, което показва , че ще бъде назначена и ще започне работа, но ме спря това, че Венера у1 е в хармоничен разходящ аспект с Нептун У6, което показва, че тя вече работи, а с У11 няма аспект, за да сменя работата.
Луната е с последен хармоничен аспект с Юпитер, така че имаше достатъчно показатели да напиша, че ще започне тази работа, която може би няма да е престижна за нея, поради сходящата опозиция между Луната У10 и Венера у1, освен това Луната У10 е в падение в скорпион, но ме мързеше да пиша- днес съм се отдала на ядене на сладолед и пиене на кола  :012:

благодаря ти :)

а това, удебеленото - НЕ може!  :cheer: Луната не е в Телец :) - оставаше и шоколадова заливка на сладоледа да сложиш  :party0036: :party0036:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1227 -: Юни 30, 2014, 08:50:36 pm »
а това, удебеленото - НЕ може!   Луната не е в Телец :) - оставаше и шоколадова заливка на сладоледа да сложиш 
За мене може- Луната в лъв е в тригон/секстил с моите Луна, Юпитер и Венера, освен това спазвах петровите пости и не бях вкусвала лакомства две седмици, шоколадът е отделно- с него закусих, намазани филийки домашен хляб с течен шоколад, голям кеф :celebrate:

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1228 -: Юни 30, 2014, 08:59:31 pm »
За мене може- Луната в лъв е в тригон/секстил с моите Луна, Юпитер и Венера, освен това спазвах петровите пости и не бях вкусвала лакомства две седмици, шоколадът е отделно- с него закусих, намазани филийки домашен хляб с течен шоколад, голям кеф :celebrate:

аа, ти си на специален захранващ режим :) и специални разрешителни :) Да ти е сладко :) :clap:

обожавам хляб и шоколад, а ако в хляба има и слънчогледови семки .....

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1229 -: Юни 30, 2014, 09:02:14 pm »
Ще намеря ли черното котенце?

Преди малко слизам да го храня и ми казват, че едната съседка го взела и го занесла в градинката отсреща уж, че много цапало. Цял час обикалям и нищо :(

То се появи отпред преди три дни, съвсем малко, свикна да го храня, просто исках да поотрасне малко, за да го занеса в един парк, където има много котки. Толкова много място има отпред, какво ѝ пречеше на тази ненормалница животинката?! При това тя самата "гледа" котки, някакви персийски, за да ги ПРОДАВА! Е, такива направо ги евтанизирам! Нямам търпение вече да се махна от южна Европа, че много се претоварих психически заради котките!

Вижда ли се поне дали е добре, горкото? :'(