Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038117 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1230 -: Юни 30, 2014, 09:16:38 pm »
би трябвало да е добре - нали Мерк е в Близнаци ... да не би да се върне откъдето е дошло?

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1231 -: Юни 30, 2014, 09:22:58 pm »
би трябвало да е добре - нали Мерк е в Близнаци ... да не би да се върне откъдето е дошло?

Ами то е съвсем малко, наскоро е прогледнало. Майката я няма, аз си знам всички котки и децата им наоколо. Не зная това как се е появило и как изобщо е стигнало тук, силно се надявах да го отгледам, докато порастне и може само да се грижи за себе си. Аз отсъствам по цял ден, сутрин и вечер си храня котките. Миналата седмица изпратих една котка за Англия, осиновиха я, тя пък нямаше опашка, пак от такива "доброжелатели".
Много ми е мъчно за това детенце, тази ужасна жена къде го е захвърлила не знам:( Ходих да я търся да питам, но не отваря.

Аман, искам вече  да се местя там където е цивилизацията!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1232 -: Юни 30, 2014, 09:25:22 pm »
Мисля, че най-много след 2-3 дни ще се появи

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1233 -: Юни 30, 2014, 09:28:16 pm »
Ами то е съвсем малко, наскоро е прогледнало. Майката я няма, аз си знам всички котки и децата им наоколо. Не зная това как се е появило и как изобщо е стигнало тук, силно се надявах да го отгледам, докато порастне и може само да се грижи за себе си. Аз отсъствам по цял ден, сутрин и вечер си храня котките. Миналата седмица изпратих една котка за Англия, осиновиха я, тя пък нямаше опашка, пак от такива "доброжелатели".
Много ми е мъчно за това детенце, тази ужасна жена къде го е захвърлила не знам:( Ходих да я търся да питам, но не отваря.

Аман, искам вече  да се местя там където е цивилизацията!

ами тя Луната - последният й аспект е секстил с марс - би трябвало отговорът да е да .... То в един момент и ретро Меркурия ще направи тригон към Сатурн, ама то кога ще стане ...... нека акрукс да си изяде шоколада и сигурно ще се включи

представям си го какво е мъниче :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1234 -: Юни 30, 2014, 09:31:21 pm »
Мисля, че най-много след 2-3 дни ще се появи

Дано! Сега пак излизам да го търся.
Благодаря, Satin!

Happy, благодаря и на теб за коментарите! Ако го намеря тази вечер, ще пиша. Те са много плашливи като малки, не знаят накъде вървят, а наблизо е един от най-големите булеварди на столицата, денонощно движение, само дано не е тръгнало натам!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1235 -: Юни 30, 2014, 10:00:28 pm »
Ще намеря ли черното котенце?
  котето само може да се върне още утре, представено е от ретро Мерк у1, съУ3 в 1д за него, който става директен утре, Луната е извършила хармоничен аспект с Венера У4 за него и за теб и ще извърши хармоничен аспект с Мерка
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 10:04:00 pm от akruks »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #1236 -: Юни 30, 2014, 10:04:45 pm »
Какво по-точно ѝ е сгрешеното на картата?

Не познавам човека. Спря ме на улицата, поиска известна сума, подкрепи искането си с драматична, но относително правдоподобна история. Просто исках да знам дали съм го преценил правилно… всъщност и досега нямам твърдо мнение за него. Това е всичко.

Обратно към астрологичната страна на въпроса — събитийната карта за мен показва доста повече, отколкото хорарната. Иначе Дияна добре описа ситуацията, на мен ми беше трудно да я видя безпристрастно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1237 -: Юни 30, 2014, 10:07:33 pm »

Не познавам човека. Спря ме на улицата, поиска известна сума, подкрепи искането си с драматична, но относително правдоподобна история. Просто исках да знам дали съм го преценил правилно… всъщност и досега нямам твърдо мнение за него. Това е всичко.


Ако си дал дребни левчета, не съжалявай - значи е било от сърце, няма значение какъв е човекът.

Предполагам, че не си се изръсил с дву- или трицифрена сума.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #1238 -: Юни 30, 2014, 10:15:48 pm »
Не съжалявам, нито пък искам да навлизам в подробности, понеже излиза, че се хваля едва ли не… просто рядко се случва да не мога да си съставя мнение за някого. В повечето случаи се оказва, че циничната гледна точка е вярна, чудех се дали и сега е така.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1239 -: Юни 30, 2014, 10:23:12 pm »
За съжаление и още една надежда отпадна  :(

Slavi Strandjev Лошото ,че не съм виждал стефан от години .Последно се видях ме преди 6 години .Последно говорих ме януари .Надявам се да намерят Стефан .С него подържах ме връзка през нета .Искрено се надявам .Стефан да се намери . С него се познава ме от общ приятел .

съберете сили и изчакайте поне ретро Мерка утре да мине.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1240 -: Юни 30, 2014, 10:56:59 pm »
Какво по-точно ѝ е сгрешеното на картата?

Не съм сигурна, но с този адцендент би трябвало да е за 23:05, а не за час 22.05. Програмата савтоматични настройки ли е или си добавял ръчно лятно часово време?
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1241 -: Юни 30, 2014, 11:05:17 pm »
На мен обаче ми е интересно, каква беше логиката на Акрукс и на Дияна по въпроса на Мунлайт. При всички положения са имали много добри основания за отговорите си и (поне аз) не мога да се съмнявам в нито една от двете. И най-вече, какви точно бяха сигнификаторите при така зададения въпрос.

Може и да съм нахална, но ще съм благодарна на отговор

 O:-) O:-)


Питащата е Венера. В. е Марс-стои в дома и знака на кверента-вече се е предал. Работата за мен ВИНАГИ, във всякакви карти е по 10 дом. Луна току що е излязла от Везни, знака на кверента. Вероятно въпросът е зададен непосредствено след интервюто и резултатът вече е бил налице. Има и СЛВ в първи и парса... Ако искаш утре по-подробно че пиша от телефона и не виждам карта...

Edit. Допълнение от следващия ден ;D

Венера е в знака на екзалтация на Луната - някак много ѝ се ще именно тази работа, макар че може и да има някакви съмнения за В.
Часът е на Луната, която е и работата. Първият аспект на Луната е секстил с Меркурий, а Меркурий идва от секстил с Венера - аспектът изглежда апликиращ, но всъщност е вече отминал - Меркурий е ретро и супер бавен, Венера е много бърза - при влизането си съответно в Рак и Телец двете са били в партилен секстил. Изглежда Венера все пак ще се "договори" с Луна през Меркурий, а може да се предположи и че е имало вече някаква договорка по ретроМеркурий, която се е забавила във времето. Меркурий освен това се обръща директен много преди да направи квадрат с Марс - въпросната В. Следващите аспекти на Луна (а и на Венера) не изглеждат добре - първо Луна е в опозиция с Венера, после съответно съвпад и опозиция със Сатурн, но Венера е силната в тези контакти, а Луна е в падение. Със Сатурн нещата са по-особени - управлява 4 и 5 дом в картата, но и Парс Фортуна в пети - Муун може би е твърде ентусиазирана относно работата и "клиентите", може би ще има известно отрезвяване или конфронтация в семейството по въпроса. Последните аспекти и на Луната и на Венера са тригон и секстил с Юпитер, който пък ще избяга от знака, преди да довърши квадрата си с Марс. Всичко туй ми се стори положително за развоя на събитията при Муун.
« Последна редакция: Юли 01, 2014, 10:58:56 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #1242 -: Юли 01, 2014, 01:57:47 am »
Не съм сигурна, но с този адцендент би трябвало да е за 23:05, а не за час 22.05. Програмата савтоматични настройки ли е или си добавял ръчно лятно часово време?

Всъщност е без отметнато лятно време… щях да кача от astro.com карта, но покрай ретро Мерк не само нетът го няма, ами и акълът ми.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1243 -: Юли 01, 2014, 08:33:10 am »
Питащата е Венера. В. е Марс-стои в дома и знака на кверента-вече се е предал. Работата за мен ВИНАГИ, във всякакви карти е по 10 дом. Луна току що е излязла от Везни, знака на кверента. Вероятно въпросът е зададен непосредствено след интервюто и резултатът вече е бил налице. Има и СЛВ в първи и парса... Ако искаш утре по-подробно че пиша от телефона и не виждам карта...

благодаря ти :) - подчертаното го забелязах, но не знаех, как точно се тълкува :), а ако имаш още съображения, с удоволствие ще ги прочета.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1244 -: Юли 01, 2014, 09:45:27 am »
Питащата е Венера. В. е Марс-стои в дома и знака на кверента-вече се е предал. Работата за мен ВИНАГИ, във всякакви карти е по 10 дом.
В случая Луната У10 е в сходяща опозиция с Венера У1
Луната е в падение в скорпион, чийто диспозитор е Марс У1 за В. , Луната е У4 за В.- нещата не са  розови у дома на В. и търси кой да свърши работата, в случая питащата, която взема, но не е гаранция, че тя ще работи и ще се задържи у дома на В.- Луната е в самото начало на знака и има много време за развитие по въпроса, а като добавим и сходящата опозиция, и затова казах, че по-скоро не.