Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038452 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1245 -: Юли 01, 2014, 10:54:40 am »
В случая Луната У10 е в сходяща опозиция с Венера У1
Луната е в падение в скорпион, чийто диспозитор е Марс У1 за В. , Луната е У4 за В.- нещата не са  розови у дома на В. и търси кой да свърши работата, в случая питащата, която взема, но не е гаранция, че тя ще работи и ще се задържи у дома на В.- Луната е в самото начало на знака и има много време за развитие по въпроса, а като добавим и сходящата опозиция, и затова казах, че по-скоро не.

О, ако работата е била Муун да гледа децата на В., не ми се струва да стане. Венера не вижда Слънцето и не се интересува особено от него и вайсвърса. Не съм била наясно с тези странични обстоятелства около въпроса. :)
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1246 -: Юли 01, 2014, 11:12:55 am »
О, ако работата е била Муун да гледа децата на В., не ми се струва да стане. Венера не вижда Слънцето и не се интересува особено от него и вайсвърса. Не съм била наясно с тези странични обстоятелства около въпроса. :)

Муун каза само, че работата е свързана с деца - не е ясно чии са те.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1247 -: Юли 01, 2014, 11:18:27 am »
Привет, Хепи. Допълних си отговора на въпроса ти от снощи в снощния ми пост, защото го почнах сабахлен в осем, пък го довърших преди малко и междувременно се натрупаха други постове.
De omnibus dubitandum est

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #1248 -: Юли 01, 2014, 11:46:45 am »
Здравейте, ако някой му се занимава ...
Ще се върна ли на  предходната  си  работа ?
Има индикации  / не в картата /-  обаче  събитията, които ме карат да мисля , че ще ми се обадят  се случиха  по  ретро меркурий, но тази фирма също я напуснах по ретро меркурий  ???

 

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1249 -: Юли 01, 2014, 12:06:40 pm »
А сега работиш ли някъде?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1250 -: Юли 01, 2014, 12:12:04 pm »
Здравейте, ако някой му се занимава ...
Ще се върна ли на  предходната  си  работа ?
Има индикации  / не в картата /-  обаче  събитията, които ме карат да мисля , че ще ми се обадят  се случиха  по  ретро меркурий, но тази фирма също я напуснах по ретро меркурий 
Още една стара карта  :)
Няма да ти се обадят и няма да се върнеш на предходната работа, Мерка тръгва директен тази нощ, така че гледай напред...

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1251 -: Юли 01, 2014, 12:37:49 pm »
Ще се върна ли на  предходната  си  работа ?
Има индикации  / не в картата / ???

И в картата има - ретрограден Меркурий се връща тъкмо в десети дом и в собствен знак. А и всички бенефици са есенциално силни и над хоризонта, за сметка на посмачканите малефици - ха дано да е да! :012:
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1252 -: Юли 01, 2014, 12:52:48 pm »
И в картата има - ретрограден Меркурий се връща тъкмо в десети дом и в собствен знак. А и всички бенефици са есенциално силни и над хоризонта, за сметка на посмачканите малефици - ха дано да е да! :012:

Диана, тук У1 и У10 е все Меркурий - ти беше споменала в един анализ, че при такова положение отговора е "да" (а може би е трябвало и да е силен). Тук не важи ли? А и факта, че е ретрограден, може би означава, че се връща старото положение.

Преди време бях споменала, че аз цял живот работя на етапи за една и съща фирма, и когато се връщам, то все е по ретро тежкари :) - не съм забелязала обаче, при какво напускам :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1253 -: Юли 01, 2014, 01:04:25 pm »
Диана, тук У1 и У10 е все Меркурий - ти беше споменала в един анализ, че при такова положение отговора е "да" (а може би е трябвало и да е силен). Тук не важи ли? А и факта, че е ретрограден, може би означава, че се връща старото положение.


Ами, важи и е силен, в собствен знак си е, затова и мисля, че е да. Но аргументите на акрукс не са за пренебрегване - луната не си пада по меркурий, слънце също, опозиция със сатурн... Ще видим.
De omnibus dubitandum est

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #1254 -: Юли 01, 2014, 02:02:44 pm »
Благодаря Ви
Мисля , че до 20 дни ще стане ясно, коя "теория  работи" - ще дам обратна връзка  :72:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #1255 -: Юли 01, 2014, 02:16:42 pm »
Момичета,да дам още подробности около моя хорар-днес пък разбрах,че ще ме назначат на граждански договор...баси.Продължавам да търся други варианти,но за момента ще остана на тази работа,все пак е нещо.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1256 -: Юли 01, 2014, 02:35:59 pm »
Ще се върна ли на  предходната  си  работа ?
меркурий е на трон, но в лъчите на слънцето. в случая , обаче, може да показва, че от питащия вече нищо не зависи. ретрограден сигн. и изгорен от слънцето знаем, че не е на добре по принцип, но заради естеството на въпроса и еднаквите управители на 1 - ви и 10- ти дом , както и упр. на 1-ви в 10-ти, бих казала че отговора е по-скоро "ДА".

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1257 -: Юли 01, 2014, 02:55:16 pm »
Ще намеря ли черното котенце?

Преди малко слизам да го храня и ми казват, че едната съседка го взела и го занесла в градинката отсреща уж, че много цапало. Цял час обикалям и нищо :(

То се появи отпред преди три дни, съвсем малко, свикна да го храня, просто исках да поотрасне малко, за да го занеса в един парк, където има много котки. Толкова много място има отпред, какво ѝ пречеше на тази ненормалница животинката?! При това тя самата "гледа" котки, някакви персийски, за да ги ПРОДАВА! Е, такива направо ги евтанизирам! Нямам търпение вече да се махна от южна Европа, че много се претоварих психически заради котките!

Вижда ли се поне дали е добре, горкото? :'(


Няма го никъде :(
Сутринта не отидох на работа, за да мога да го търся, един колега дойде да ми помогне. Никаква следа от него.
Тук в обедните часове температурата достига до 40 градуса, ако няма достъп до вода и сянка, просто ще умре и още по-лошо, буквално ще се изпържи на слънцето :'(

Чакам ретро Меркурий като се обърне, да ми го върне обратно, но като се замисля реално, шанса това да се случи е нищожен!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1258 -: Юли 01, 2014, 03:10:34 pm »
Момичета,да дам още подробности около моя хорар-днес пък разбрах,че ще ме назначат на граждански договор...****.Продължавам да търся други варианти,но за момента ще остана на тази работа,все пак е нещо.

Ето я и Луната срещу Венера и опозицията със Сатурна  :). Не се тревожи, накрая всичко ще се нареди юпитериански - може и да се задържиш по-дълго и при по-добри условия. В. няма възможност да прави повече номера.
Все пак, къде е работното място?
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1259 -: Юли 01, 2014, 03:18:40 pm »
Ето я и Луната срещу Венера и опозицията със Сатурна  :). Не се тревожи, накрая всичко ще се нареди юпитериански - може и да се задържиш по-дълго и при по-добри условия. В. няма възможност да прави повече номера.
Все пак, къде е работното място?

Диана, в хорара може ли да се види, дали Муун ще получи "помощ от приятел" във вид на съвет и така ситуацията да приключи добре за нея?