Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040337 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1260 -: Юли 01, 2014, 03:31:00 pm »
Чакам ретро Меркурий като се обърне, да ми го върне обратно, но като се замисля реално, шанса това да се случи е нищожен!

Би трябвало да е добре - бавничко, източно и в лъчите на Слънцето, но все пак си е в своя си знак и дом :). Не го грози смъртна опасност - не се вижда с управителя на осмия си дом. Може и да се е върнало откъдето е дошло. Ти няма да го намериш, но твой партньор, приятел - може би. Парс Фортуна трябва да е някъде в опозиция на Луната - вероятно на к2. Това май също беше добър показател. :)
De omnibus dubitandum est

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1261 -: Юли 01, 2014, 03:32:53 pm »

Няма го никъде :(
Сутринта не отидох на работа, за да мога да го търся, един колега дойде да ми помогне. Никаква следа от него.
Тук в обедните часове температурата достига до 40 градуса, ако няма достъп до вода и сянка, просто ще умре и още по-лошо, буквално ще се изпържи на слънцето :'(

Чакам ретро Меркурий като се обърне, да ми го върне обратно, но като се замисля реално, шанса това да се случи е нищожен!

Как да се обръща, тъкмо сега става точният секстил с луната. Вчера ми изчезна костенурката, втори нейн опит за летене, преди два часа заради предстоящия, същи този секстил, слизах да я търся, само че спрях и беше в краката ми сред тревата. Виж го търси "под"," зад" нещо. А то не мяука ли тревожно?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1262 -: Юли 01, 2014, 03:36:43 pm »
Диана, в хорара може ли да се види, дали Муун ще получи "помощ от приятел" във вид на съвет и така ситуацията да приключи добре за нея?

Мисля, че ситуацията си се развива добре. Местоработата ще е точно тип институция, в която ще има възможност да се среща с по-нестандартни деца. Муун си е точно на мястото и като знак и като дом и ще се справи чудесно.
De omnibus dubitandum est

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1263 -: Юли 01, 2014, 03:45:50 pm »
Как да се обръща, тъкмо сега става точният секстил с луната. Вчера ми изчезна костенурката, втори нейн опит за летене, преди два часа заради предстоящия, същи този секстил, слизах да я търся, само че спрях и беше в краката ми сред тревата. Виж го търси "под"," зад" нещо. А то не мяука ли тревожно?

Енигма, имах предвид от ретрограден, Меркурий да се обърне директен, гледам това ще стане в 15:49 бг време. Съжалявам, не съм се изразила правилно! По вчерашната карта котето беше представено именно от ретро Меркурий и се надявах днес да се появи. Довечера ще го търся пак.

Много се радвам за костенурката, че сте я намерили!

Като знам че може да съм виновна за нещастието на някоя животина или че не съм направила достатъчно, направо се побърквам психически :(
Ами то не мяучаше много по принцип, беше много кротичко, при все че беше останало без майка толкова малко. Зная какво имаш предвид, някои малки котета пищят много силно, но това не беше от тях.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1264 -: Юли 02, 2014, 05:26:55 pm »
възможно ли е брат ми да е бил прилъган от някоя секта или да е отишъл в манастир? 02.07.2014 17:09 Пловдив
Нямам възможност да кача карта, на друг компюър съм.

Ето я картата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1265 -: Юли 02, 2014, 09:00:50 pm »
възможно ли е брат ми да е бил прилъган от някоя секта или да е отишъл в манастир? 02.07.2014 17:09 Пловдив
Нямам възможност да кача карта, на друг компюър съм.
Не може ли да се види това по първата карта за него, когато пита къде е, нали само 10 дни са минали откакто зададе въпроса
По тази карта е представен от Сатурн в твоя 12д и в негов 10д, за секти според мен се гледа 11д, а за манастир 9д, така че едва ли е на едно от тези две места

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1266 -: Юли 02, 2014, 10:27:01 pm »
Негов У1 Сатурн е във взаимна рецепция с У11 и близо до куспида на 11д. Та, според мен твърде вероятно е да е прилъган към някаква секта ...
Луната е в сходящ секстил с У3  (след 8 градуса и половина), а и тя ще пренася светлина между негов У1 и твой У1 - Плутон. Ще го намериш! Стискам палци!
« Последна редакция: Юли 02, 2014, 10:28:40 pm от AzaZaeL »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1267 -: Юли 02, 2014, 10:29:57 pm »
Да ви кажа, вече всякакви налудничави идеи ми се въртяха в главата във връзка с изчезването на Стефан, вкл. и че са го отвлекли извънземните или е попаднал в секта. Такова мистериозно изчезване, просто няма никакво обяснение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Общи хорари
« Отговор #1268 -: Юли 02, 2014, 10:32:11 pm »
Лошото е,че още не могат да го открият.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1269 -: Юли 03, 2014, 03:39:00 pm »
Може ли да погледнете, дали моя позната / назовала съм я по име / ще забременее до края на годината / дали инвитро процедурата ще е успешна /? Изтеглих й карти, но въпросът е сериозен и ми се искаше да сравня и с хорара.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1270 -: Юли 03, 2014, 04:46:20 pm »
Снощи имах надежда, защото не можех да открия дебитните му карти. Днес следобеда обаче ги намерих на друго място. Ходих и в банките, оказаха се много отзивчиви, направиха ми справка, не са правени никакви транзизакции от месец поне по тези сметки. За съжаление надеждите ми се оказаха напразни.  ???

но поне може да означава, че не е в секта - сектите искат пари

Пробва ли да отидеш в църквата и да помолиш, те централно да разпратят запитване за брат ти по манастирите - би трябвало да може - все пак и те ползват интернет. Помоли ги поне да ти кажат, дали е там .... че може пък да му пазят правото на избор - само да знаете, дали е жив и здрав.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1271 -: Юли 03, 2014, 07:21:51 pm »
Може ли да погледнете, дали моя позната / назовала съм я по име / ще забременее до края на годината / дали инвитро процедурата ще е успешна /? Изтеглих й карти, но въпросът е сериозен и ми се искаше да сравня и с хорара.
мисля, че ще е успешно инвитрото

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1272 -: Юли 03, 2014, 08:37:16 pm »
мисля, че ще е успешно инвитрото
Благодаря, Акрукс, ще я зарадвам  :58:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1273 -: Юли 05, 2014, 12:17:04 am »
Имам два казуса, дали бихте искали да ми помогнете? Ще пусна сега първия.

Въпросът идва от близки, които искат да започнат нов бизнес, свързан със селското стопанство, с овошки по-точно. Земята е налице. Приех въпроса така "Ще има ли успех начинанието?"

Картата не ми изглежда многообещаваща. Ако взема управител на АЦ Сатурн, той е и ретрограден. Не сключва аспекти с управителите на 10 (бизнес) и 4 (земя). Паркирал се е в 9, вероятно продукцията я мислят за износ, доколкото може да се мисли за това още, понеже тя не съществува. Ако взема Уран, и той като планета не е много радостен, във 2 дом отразява желанието да спечелят пари. Не знам кой управител да гледам. Обаче и Уран няма аспекти с У10 и У4.

Според бедните ми хорарни познания, Луната ще пренесе светлина от Марс към Меркурий, т.е. от У2 към У4. Те това се и канят да направят - да вложат пари в земята. Вероятно чрез заем. Вероятно ще успеят в това, защото Венера У8 и Марс У2 и самички, и чрез Луната ще се срещнат. Обаче последният и аспект е квадрат с Юпитер У10 и за мене това е отговор "не" на въпроса, въпреки че точно преди това има тригон с Меркурий, и сигурно ще успеят да задвижат нещата.

Прави ми впечатление, че Юпитер в момента е в точен тригон с ПФ, с 12' разлика, но нямам представа какво ще значи това. Другото, което ме вълнува, е Нептун в 1, интерсептиран, заблуждават ли се или какво? Интересно е, че 10 дом показва съвсем вярно посоката, където е земята - право на юг от питащите.

Според вас, има ли някакъв шанс начинанието да успее, па макар и отложено във времето?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1274 -: Юли 05, 2014, 12:45:34 am »
Струва ми се, че няма да сте доволни от крайния резултат и това го твърдя най - вече, заради последния аспект на Луната - квадрат с У10.