Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037751 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1290 -: Юли 05, 2014, 05:15:09 pm »
Тоест, ти ще ги купуваш? Тогава е добре да провериш много детайлно дали са наистина изправни и ще ти вършат работа.

Не,аз ще ги продавам евентуално. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1291 -: Юли 05, 2014, 05:15:53 pm »
Не,аз ще ги продавам евентуално. :)
Сега се сети да кажеш. Явно за врачки ни смяташ.  :57:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1292 -: Юли 05, 2014, 05:18:47 pm »
Сънили, според мен е ДА. :)
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 05:52:05 pm от Uran »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1293 -: Юли 05, 2014, 05:25:58 pm »
Сега се сети да кажеш. Явно за врачки ни смяташ.  :57:

Не ,за професионалисти  ;)

Това променя ситуацията така ли ?!?

Но формулирането на въпроса ми ,така се появи в главата ми. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1294 -: Юли 05, 2014, 05:32:22 pm »
Ще се споразумеем ли с Х.?
Замисли се колко вида споразумения има... Така зададен въпроса трябва да се гадае, за да се определят правилно сигнификаторите.

Щом ще продаваш нещо значи е възможно да се наложи да направиш някакви намаление, понеже У2 е заточен Марс, но тригона между У1,2 и У7,8 дават сигурност на договарянето ... 



Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1295 -: Юли 05, 2014, 05:40:19 pm »
Замисли се колко вида споразумения има... Така зададен въпроса трябва да се гадае, за да се определят правилно сигнификаторите.

Щом ще продаваш нещо значи е възможно да се наложи да направиш някакви намаление, понеже У2 е заточен Марс, но тригона между У1,2 и У7,8 дават сигурност на договарянето ...

Да ,ще (на)правя -благодаря ,Azazael. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1296 -: Юли 05, 2014, 05:51:05 pm »
Ще се задълбочат ли взаимоотношенията ми с Х. до края на годината?
Сериозен ли е в намеренията си той?
Има отделна тема за любовни хорари, освен това има тема "Добре дошли", където всеки се представя, а вие от вратата и на софрата.... Като гледам, не сте вчерашна, щом знаете как се построява карта и поставя въпрос, но и аз не съм от вчера...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1297 -: Юли 05, 2014, 06:10:26 pm »
Понеже доста от вас знаят, че не вярвам в хорарите, но виждам, че много познавате, реших да питам и аз един странен въпрос. Странен, защото знам отговора, но за всеки случай да попитам: Ще забременея ли до края на годината?
Ами то хорарите са верни, когато са зададени въпросите искрено и правилно!
Знаеш отговора, което ще рече, че вече си забременяла ли, защото за това дали ще забременееш има още време до края на тази година, макар да не си уточнила до края на коя година- ето, че и този въпрос е неясно зададен...
С ретро Сатурн У8 на К6 в скорпион, във взаимна рецепция с Плутон У6 в 7д ми се струва, че имаш стар здравословен проблем за разрешаване, свързан с репродуктивните органи, така че едва ли скоро ще забременееш.
От друга страна Луната е в 5д и ще пренесе светлина между Венера У5 и Меркурий У1 в 12д, да не би да вземеш дете от дом, за което да се грижиш или да се наложи престой в болница, във връзка с бъдещо майчинство?
« Последна редакция: Ноември 15, 2014, 11:30:45 am от akruks »

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #1298 -: Юли 05, 2014, 07:02:11 pm »
Здравей, Акрукс ! :)
Днес открих този чудесен форум и ето ме сред вас. Благодаря за топлото посрещане :)
Прочетох темите небрежно и съм изпуснала тази за любовните хорари. Ще прегледам темите отново и преместя картата в правилната. Нямам задълбочени познания по астрология. Предимно се интересувам от таро, но рядко пиша по форумите.
В свободното си време ще се опитам да взема отношение по темата, касаеща картите.
Весел и слънчев ден,
Таня




nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1299 -: Юли 05, 2014, 08:06:27 pm »
Понеже доста от вас знаят, че не вярвам в хорарите, но виждам, че много познавате, реших да питам и аз един странен въпрос. Странен, защото знам отговора, но за всеки случай да попитам: Ще забременея ли до края на годината?
в другата тема каза, че не планирате дете на този етап, но на мен картата ми говори положително.
меркурий на трон, в първи дом, тригон с луна в пети; луна  съвпад с марс; ден на венера, час на меркурий..
има и пречки- венера и меркурий /управители на 1 и 5/ няма да осъществяват съвпада; луна квадрат със слънце...
в крайна сметка, обаче, мисля че положителните аспекти ще надделеят над отрицателните-заради естеството на въпроса - луна , венера и марс са силно замесени и в хубави аспекти,

сега трябва да ни кажеш какво знаеш  ;)  :)
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 08:10:03 pm от nerealna »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1300 -: Юли 05, 2014, 08:25:12 pm »
възможно ли е брат ми да е бил прилъган от някоя секта или да е отишъл в манастир? 02.07.2014 17:09 Пловдив
Нямам възможност да кача карта, на друг компюър съм.
Ами аз вече коментирах картата, но да добавя, че Сатурн У1 за брат ти е в 3д за майка ти- нейните братовчеди, братя, сестри, съседи, при детето на неин приятел/ка
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 08:27:09 pm от akruks »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1301 -: Юли 05, 2014, 08:46:37 pm »
Може би това ми е проблемът, като не ми излизат хорарите, че не задавам точните въпроси.
защо да не ти излиза този хорар?
луната в - 5 дом, парс фортуна в 11; управителя на часа и на асц е един и същ. асц не е на 27 гр, нито преди 3 тия, луната не е без курс ...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1302 -: Юли 05, 2014, 08:49:01 pm »
Зачеването не беше ли по 8 дом?  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1303 -: Юли 05, 2014, 08:53:14 pm »
Зачеването не беше ли по 8 дом?  :017:

В хорарите - според класиците - се гледа 5 дом.

По 8 дом са смъртта, тежките болести, дълговете и прочие неприятни обременености.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1304 -: Юли 05, 2014, 08:57:42 pm »
При мен винаги е било така, подозирам, че от асц. ми риби има една обърканост. Един казва "да", друг казва "не". Дори, когато питам за друг човек, пак е така. Нищо де, ще поживеем, ще видим, засега нямам такива намерения, ако стане, ще е неочаквано.
Благодаря ви
спонтанно зададените въпроси излизат най-верни.. ако много се мисли по въпроса, ако е отлежал  в съзнанието, тогава се получават объркани карти - това са мои наблюдения.