Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039168 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1305 -: Юли 05, 2014, 09:05:17 pm »
Спонтанно го зададох, без да мисля. Но явно не вярвам и затова така стана. Нищо де, пак съм ви благодарна, че погледнахте картата.
това казвам -  картата съответства на въпроса, защото си го задала спонтанно  :)

p.s. това, че ние имаме различно мнение по въпроса ти не означава, че не е сериозен.
за другите не знам, за себе си само мога да кажа, че не съм спец по хорарите и може да греша...но така ги виждам нещата. дано стане както искаш и планираш:)
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 09:18:03 pm от nerealna »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1306 -: Юли 05, 2014, 09:22:19 pm »
Съни, и аз съм така с хорарите. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1307 -: Юли 05, 2014, 09:24:59 pm »
В хорарите - според класиците - се гледа 5 дом.

По 8 дом са смъртта, тежките болести, дълговете и прочие неприятни обременености.
Да, по 5д се гледа за децата, но при хорар за бременност се търси връзка между У1, У8 и У5, 8д е оплождането в случая, нали питащата трябва да я осеменят и тогава да зачене  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1308 -: Юли 05, 2014, 09:28:59 pm »
Спонтанно го зададох, без да мисля. Но явно не вярвам и затова така стана. Нищо де, пак съм ви благодарна, че погледнахте картата.
Е, как така спонтанно ще задаваш въпрос за нещо, на което предварително знаеш отговора и сама за себе си си решила какво ще направиш за този период? Все едно питаш, макар да не е умишлено, за да провериш дали работи хорарната астрология при теб...
Въпросът трябва да е за нещо належащо, да владее изцяло питащия, да е зададен по правилен начин, а не да се пита за нещо абстрактно и размито във времето, само заради едното питане...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1309 -: Юли 05, 2014, 09:31:11 pm »
А за оплождането и сходящият съвпад Луна/Марс може да бъде сигнификатор, а той е разположен не къде да е, а в 5 дом.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1310 -: Юли 05, 2014, 09:35:37 pm »
В хорарите - според класиците - се гледа 5 дом.

По 8 дом са смъртта, тежките болести, дълговете и прочие неприятни обременености.
..и половите органи са по 8 - ми, но да се сведе зачеването само до физиологическата и биологична част ми се струва много елементарно и неодухотворено. принизява се до ниско земно ниво. съзнателното създаване на деца, на нов живот е  свещен и духовен акт ..с любов...затова по 5 ти трябва да е  :29:
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 09:38:22 pm от nerealna »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1311 -: Юли 05, 2014, 09:51:46 pm »
..и половите органи са по 8 - ми, но да се сведе зачеването само до физиологическата и биологична част ми се струва много елементарно и неодухотворено. принизява се до ниско земно ниво. съзнателното създаване на деца, на нов живот е  свещен и духовен акт ..с любов...затова по 5 ти трябва да е  :29:
да, те елементарните циганки само свещени и духовни актове правят, затова се въдят като хлебарки, а на одухотворените българки им олеква джоба с 4-5 бона, за да ги оплодят съзнателно с инвитро, което е също по 8д

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1312 -: Юли 05, 2014, 09:54:13 pm »
Те ако всички бяха толкова одухотворени, държавата щеше да е стерилна и с нулева раждаемост.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1313 -: Юли 05, 2014, 09:57:09 pm »
да, те елементарните циганки само свещени и духовни актове правят, затова се въдят като хлебарки, а на одухотворените българки им олеква джоба с 4-5 бона, за да ги оплодят съзнателно с инвитро, което е също по 8д
писах "съзнателното" създаване на деца и под "съзнателно" нямах предвид само  "сега ще ти го вкарам и ще си направим едно дете"..
именно защото циганите принизяват акта на създаване на дете до ниско земно ниво, се плодят неограничено и общо взето не знаят за какво живеят.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1314 -: Юли 05, 2014, 09:59:10 pm »
Sunnily, не трябва ли часа да е 4 следобeд, а не 4 сутринта, както си го въвела в картата? :D :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1315 -: Юли 05, 2014, 10:00:30 pm »
А за оплождането и сходящият съвпад Луна/Марс може да бъде сигнификатор, а той е разположен не къде да е, а в 5 дом.  :)
Когато е зададен коректно въпросът, Луната винаги насочва към него, в случая е в 5д, но е У2, а Марс У6, това че ще се срещнат в 5д, не означава оплождане и бебе

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1316 -: Юли 05, 2014, 10:05:55 pm »
Ами да :57:
Няма да пускам новата карта, каквото било, било.
това вече си е силно проявен асц риби  :012:
пусни си истинската карта, защо пък не ...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1317 -: Юли 05, 2014, 10:12:27 pm »
Пак е ДА. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1318 -: Юли 05, 2014, 10:13:17 pm »
Когато е зададен коректно въпросът, Луната винаги насочва към него, в случая е в 5д, но е У2, а Марс У6, това че ще се срещнат в 5д, не означава оплождане и бебе

Говорих за съвсем друго нещо, за символизъм - във ведическата система Луната и Марс се свързват с оплождането.

Но това са философски принципи, не са у2, у6...  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1319 -: Юли 05, 2014, 10:17:43 pm »
Пак е ДА. :)
тук аз съм малко скептична - пак имаме съвпад луна-марс и то марс упр. на 1 и 5, ок, но  сатурн ретро е в 1 дом /казват поврежда въпроса, трудно осъществим, забавяне/, асц на виа комбуста, уран в пети опозиция с луна ..последните мисля ще надделеят за отрицателен отговор.