Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038041 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1365 -: Юли 15, 2014, 11:25:37 am »
Акрукс, историята ти е потресаваща. И по-лошото е, че вместо да се развие майчината любов при появата ти, ти си научила тая история. За Антарес на ИЦ мога да обобщя за двата случая - отхвърляне в ранното детство (пък и по-късно), страх от изоставяне, страх за физическото и психическото оцеляване, отношението на родител, че си излишен, че му пречиш, насаждане на чувство на вина, свръхкритичност и незадоволимо недоволство от страна на родителя към детето, при мен имаше и физически тормоз, гонене от вкъщи, може и при теб да го е имало, усещнето, че вкъщи е фронтова територия, осята с противопехотни мини. Много съм се чудила, коя е причината за това, защото Луната ми не е повредена от гадни аспекти, няма контакт със Сатурн, с Плутон квадрат от 10 гр. не го броя заради орбиса. А то било Антарес на ИЦ. На майка ми Сатурнът е съвпад с Антарес и моя ИЦ, за да е по-пищна картинката.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1366 -: Юли 15, 2014, 11:29:23 am »
Майка ми имаше точен съвпад на Луна с Антарес (9 гр. Стрелец) - от страна на майка си е изживяла същото отхвърлящо, свръхкритично и неприемащо отношение, впоследствие изцяло го проектира върху мен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1367 -: Юли 15, 2014, 11:40:55 am »
Момичета, (Смарта, Акрукс и Лили) поздравявам ви за силата на духа и характера. Наистина здрави Сатурни и здрави Луни имате, за да запазите нормалност, достойнство и човещина в такива ситуации от невръстно детство.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1368 -: Юли 15, 2014, 11:49:16 am »
Диди, да изтърпиш дебилитирана Луна в съвпад с Раху и Сатурн не е никак лесно, но и аз си имам доста натопорчена навамша, знаеш.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1369 -: Юли 15, 2014, 11:58:17 am »
Майка ми имаше точен съвпад на Луна с Антарес (9 гр. Стрелец) - от страна на майка си е изживяла същото отхвърлящо, свръхкритично и неприемащо отношение, впоследствие изцяло го проектира върху мен.
Явно при нея като е в съвпад с Луната и влиянието на звездата се простира върху отношенията и с близките жени, аз не съм прехвърлила отношението на майка ми към моите дъщери, ако съм прекалила с нещо е със задушаващата си любов, треперех им като квачка и все още го правя, а те хем се чудят как да се спасят от мене, че нали са вече големи и самостоятелни, хем се ревнуват помежду си, понеже всяка си мисли, че обичам другата повече  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1370 -: Юли 15, 2014, 12:07:48 pm »
Луната е в градуса на Антарес, но имаше и съвпад със Сатурн на МС, СЛВ също участва. Целият й живот мина в устрема да се изпълняват нейните желания. Ако може за някой да се каже, че е бил погубен от своите желания, то това е тя. А можеше тази амбиция да вложи в нещо градивно - в професионално развитие, в творческа дейност или нещо полезно за обществото, в някаква кауза - там щеше да има успех. Избра еснафщината и фалшивото, показно лустро.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1371 -: Юли 15, 2014, 12:09:54 pm »
То може би не му е тук мястото, но не знам къде точно. При тази дискусия, която сега се оформи относно последиците от съвпада на Антарес с ИЦ - какво да прави човек тогава? "Преглъщането" и логическите самоубеждения не мисля, че са подходящи - така се получава затапване на емоциите и оттам здравословни проблеми. Да се приема като някакъв "печат" също не е добре - така негативната настройка ще пречи за каквото и да е в живота. И? как тогава човек да живее с това?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1372 -: Юли 15, 2014, 12:16:19 pm »
Антарес е много силна звезда с войнствен характер, според мен такива хора биха могли да канализират и облагодорят тази енергия, ако следват някаква обществена кауза, борят се за нещо значимо, с принос за обществото. Затворена вкъщи, между готварската печка и пералнята, жена с такова астрологично влияние може да бъде деструктивна и за себе си, и за близките, ако и други фактори в хороскопа го потвърждават.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1373 -: Юли 15, 2014, 12:29:27 pm »
Нека Акрукс каже, понеже има деца, дали това, че си получател на гадости, а съумяваш да ги превърнеш в любов, която да предадеш нататък, не тушира негативните чувства? Аз няма да се държа така с мойте деца, ако имам, дано да имам. Усещам, че имам силна нужда да давам любов на близките и приятелите си, и самото даване е нещо като получаване, кара ме да се чувствам доста по-добре. Разбира се, тяхното отношение също има значение. Логиката донякъде помага - често се чувствам отхвърлена от някой, но щом стана критична към чувството, установявам, че човекът не ме отхвърля, а просто аз съм си настръхнала по навик. Един вид се самопревъзпитавам. Не мисля, че има аспект, който да не може да се тушира да нормални пропорции. Също често си мисля, че ранните проблеми всякога ще останат живи и е въпрос на ситуация да се връщат. Просто ситуацията трябва да е все по-екстремна толкова повече, колкото повече аз успявам да се се справям. И в края на краищата, в тъмните моменти, като потъна на дъното на имум цели, където само Антарес ми свети в оранжавеникаво, разбирам, че като никой не ме обича и не ме иска, то поне аз сама мога да си се обичам и да си се искам. Малко е ревливо това самообичане, но пък променя цвета на Антарес, и с времето усещам все по-здрава основа насред враждебни територии.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1374 -: Юли 15, 2014, 12:33:30 pm »
То може би не му е тук мястото, но не знам къде точно. При тази дискусия, която сега се оформи относно последиците от съвпада на Антарес с ИЦ - какво да прави човек тогава? "Преглъщането" и логическите самоубеждения не мисля, че са подходящи - така се получава затапване на емоциите и оттам здравословни проблеми. Да се приема като някакъв "печат" също не е добре - така негативната настройка ще пречи за каквото и да е в живота. И? как тогава човек да живее с това?
Ами аз вчера търсех темата за общи приказки, по друг повод, но нещо не я открих  ::)
За това, за което питаш- ами живее се И с това, за себе си съм приела безусловно, че животът е Дар от Бог и каквото рекъл, това е...
Вчера препрочетох разказ от приятелка в младежките години, която от доста години е психиатър в Швейцария, а в него главната героиня казва, че "Бог винаги закриля и бди над слабите, силните нямат нужда от него и той ги е забравил! Запомнете го!"

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1375 -: Юли 15, 2014, 12:36:31 pm »
Антарес е много силна звезда с войнствен характер, според мен такива хора биха могли да канализират и облагодорят тази енергия, ако следват някаква обществена кауза, борят се за нещо значимо, с принос за обществото. Затворена вкъщи, между готварската печка и пералнята, жена с такова астрологично влияние може да бъде деструктивна и за себе си, и за близките, ако и други фактори в хороскопа го потвърждават.
Майка ми не беше затворена вкъщи. Но си права за каузата. Тя си промени отношението (до голяма степен) след като се наложи да спасява първо живота на брат ми, после моя, после пак неговия, които каузи и отнеха 20 години плътно. Просто с наште редки и смъртоносни болести, когато лекарите се предаваха, тя казваше "Детето ми!" и изораваше света. Живи сме благодарение на нейната неотстъпчивост и упоритост. Антарес явно е направил Сатурна и много корав.

За себе си не намирам друга кауза, освен да направя всичко, за да ремонтирам щетите от предходни времена. То и това си е доживотно занимание.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1376 -: Юли 15, 2014, 12:42:09 pm »
Антарес е много силна звезда с войнствен характер, според мен такива хора биха могли да канализират и облагодорят тази енергия, ако следват някаква обществена кауза, борят се за нещо значимо, с принос за обществото. Затворена вкъщи, между готварската печка и пералнята, жена с такова астрологично влияние може да бъде деструктивна и за себе си, и за близките, ако и други фактори в хороскопа го потвърждават.
Ами то може да заври канчето и на жена, която не стои вкъщи и не припарва до готварската печка, всичко е до и в главата на човек, много велики бестселъри са създадени точно от жени, които са си стояли вкъщи, а не по магистралите...
Юпитер У4 при мен е в 8д, в съвпад с Луната на К8, откъм 7-ми дом, а Антарес го дават 9гр, моя ИЦ е на 10гр 47'

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1377 -: Юли 15, 2014, 12:50:50 pm »
Ако вкъщи се намери кауза, която да следва, защо пък не? Но изпадне ли такъв човек в инерция и почне ли да въприема всичко като даденост, става непоносим и за самия себе си. Говоря за така поставени Луни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1378 -: Юли 15, 2014, 08:34:22 pm »
Давам обратна връзка по хорара,който бях пуснала-"Да".Благодаря на всички за вниманието и точната интерпретация . :clap: :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1379 -: Юли 15, 2014, 08:37:54 pm »
Давам обратна връзка по хорара,който бях пуснала-"Да".

Това ли имаш предвид?

Ще се споразумеем ли с Х.?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui