Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039123 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1380 -: Юли 15, 2014, 11:55:00 pm »
Антарес е много силна звезда с войнствен характер, според мен такива хора биха могли да канализират и облагодорят тази енергия, ако следват някаква обществена кауза, борят се за нещо значимо, с принос за обществото. Затворена вкъщи, между готварската печка и пералнята, жена с такова астрологично влияние може да бъде деструктивна и за себе си, и за близките, ако и други фактори в хороскопа го потвърждават.

Точно ,Лили  :)

Марс точен съвпад Антарес в 1-ви дом-потвърждавам и точно така изразявам съвпада,понякога и от вкъщи ,но не пред печката .

P.S.  Не знам как се пуска пералня.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1381 -: Юли 16, 2014, 12:01:01 am »
Това ли имаш предвид?

Да. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Общи хорари
« Отговор #1382 -: Юли 16, 2014, 12:07:03 am »
X има ли нещо против мен?  Става въпрос за моя позната – така да я нарека. Твърди, че няма нищо подобно, но аз не съм сигурна в искреността ѝ, защото направи нещо, което според мен не беше много коректно от нейна страна.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1383 -: Юли 16, 2014, 12:08:15 am »
До сега тъкмо четох в една книга за съвпада на Антарес с Марс. Доста негативни беше тълкуванието.

"Жестоки хора, садисти, убийци".  :-\

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1384 -: Юли 16, 2014, 12:11:06 am »
X има ли нещо против мен?  Става въпрос за моя позната – така да я нарека. Твърди, че няма нищо подобно, но аз не съм сигурна в искреността ѝ, защото направи нещо, което според мен не беше много коректно от нейна страна.
Не.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1385 -: Юли 16, 2014, 12:13:55 am »
До сега тъкмо четох в една книга за съвпада на Антарес с Марс. Доста негативни беше тълкуванието.

"Жестоки хора, садисти, убийци".  :-\

Така е ...Страшна  и опасна съм. :72:
« Последна редакция: Юли 16, 2014, 12:16:00 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Общи хорари
« Отговор #1386 -: Юли 16, 2014, 12:15:04 am »
Не.

Благодаря, Азазаел  :58: Обаче, аз нещо не ѝ вярвам.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1387 -: Юли 16, 2014, 12:39:28 am »
Уран У12 в 1 дом на хорар (единствена планета) показва разстроеното състояние на кверента ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1388 -: Юли 16, 2014, 12:59:30 am »
До сега тъкмо четох в една книга за съвпада на Антарес с Марс. Доста негативни беше тълкуванието.
"Жестоки хора, садисти, убийци".  :-\
Уау!
Аз пък в програмата, която ползвам четох за съвпад с Марс, че давало много енергия, било подходящо за военни и от този род професии, но извън марсовите професии действително може да даде на родения прекалена агресия, да има опасност от огън, оръжия, техника


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1389 -: Юли 16, 2014, 01:01:15 am »
Давам обратна връзка по хорара,който бях пуснала-"Да".Благодаря на всички за вниманието и точната интерпретация . :clap: :38:
Благодарим за обратната връзка! Радвам се, когато даден отговор "Да" се изпълни!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1390 -: Юли 16, 2014, 01:13:29 am »
X има ли нещо против мен?  Става въпрос за моя позната – така да я нарека. Твърди, че няма нищо подобно, но аз не съм сигурна в искреността ѝ, защото направи нещо, което според мен не беше много коректно от нейна страна.
Луната У5 е в риби и е извършила съвпад с Нептун у1 в 12д- мисля си, че нещо се заблуждаваш относно нейното приятелско отношение, приемаш твърде емоционално нещата, които се отнасят лично за тебе, но предстоящите аспекти между вашите 5/11д са хармонични, между ваши У1 също, така че отношенията ви ще се затоплят. Внимавай само да не кажеш нещо необмислено, с което да я засегнеш и да преразгледа списъка си с приятели.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1391 -: Юли 16, 2014, 01:59:32 am »
Перла, твой У1 е в неин 11 дом, а неин У11 е във взаимна рецепция с твой У1. Освен това вашите У1 са в знаков тригон. Има добри мисли и чувства към теб квезита. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1392 -: Юли 16, 2014, 05:12:10 am »
Уау!
Аз пък в програмата, която ползвам четох за съвпад с Марс, че давало много енергия, било подходящо за военни и от този род професии, но извън марсовите професии действително може да даде на родения прекалена агресия, да има опасност от огън, оръжия, техника

Цитат
но извън марсовите професии действително може да даде на родения прекалена агресия, да има опасност от огън, оръжия, техника

Да, и това е вярно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1393 -: Юли 16, 2014, 05:14:40 pm »
Давам обратна връзка по хорара,който бях пуснала-"Да".

То, да, ама какво да? "Да, добре", "Да, супер", или "Да, добре че се оттървах, без да давам пари да ми земат оборудването"? В смисъл, ти ли го мина, той ли те мина или си стиснахте ръцете на две ръце разстояние :P.
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1394 -: Юли 16, 2014, 05:22:12 pm »
То, да, ама какво да? "Да, добре", "Да, супер", или "Да, добре че се оттървах, без да давам пари да ми земат оборудването"? В смисъл, ти ли го мина, той ли те мина или си стиснахте ръцете на две ръце разстояние :P.

Да,имаше споразумение-сумата ,която ми предложи Х. отговаряше на състоянието /стойността на оборудването,даже малко отгоре. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“