Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039629 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1395 -: Юли 16, 2014, 07:25:49 pm »
Ще се споразумеем ли с Х.?
Благодаря за ов-то. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1396 -: Юли 16, 2014, 07:35:27 pm »
Една жена пита дали ще отвори магазин и се чудя по 10 дом ли да го гледам?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #1397 -: Юли 16, 2014, 07:54:29 pm »
Една жена пита дали ще отвори магазин и се чудя по 10 дом ли да го гледам?
Да :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1398 -: Юли 16, 2014, 08:14:57 pm »
Една жена пита дали ще отвори магазин и се чудя по 10 дом ли да го гледам?

Допълнително се разглежда и сигнификаторът на вида дейност - зависи какво ще продава в магазина, какъв тип стока.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1399 -: Юли 16, 2014, 08:18:15 pm »
Меркурий и Луна също са сигнификатори на търговията. Косигфикитатор избираме в зависимост от вида стока.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1400 -: Юли 16, 2014, 08:22:55 pm »
Плодове и зеленчуци ще продава, благодаря ви! :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1401 -: Юли 16, 2014, 08:42:16 pm »
Плодове и зеленчуци ще продава, благодаря ви! :)

Масови стоки за народно потребление - би трябвало Луната да е сигнификатор.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1402 -: Юли 16, 2014, 08:51:28 pm »
Масови стоки за народно потребление - би трябвало Луната да е сигнификатор.  :)
Мерсии!  :58: Тя Луната е и управител на часа.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #1403 -: Юли 16, 2014, 10:41:38 pm »
Днес зададох хорарен въпрос: Ще ме одобрят ли за работата, за която имах интервю миналата седмица ? Лили ми беше хвърлила таро за самото интервю, но още нямам отговор. Така де, интервюто беше ок, час и половина ( може би най-дългото ми досега), но миналата седмица е имало и др. кандидати ( както излезе втората карта на тарото-жестока конкуренция). Трябва да ми кажат до края на месеца, най-вероятно др седмица, какъв е отговора. Какво виждате по хорара? Последния аспект на луната със слънцето предстои ( тригон). От друга страна марс и раху са на мц, но плутон ми е в 1-и дом.

« Последна редакция: Юли 18, 2014, 10:23:55 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1404 -: Юли 16, 2014, 10:58:42 pm »
Днес зададох хорарен въпрос: Ще ме удобрят ли за работата, за която имах интервю миналата седмица ?

По тоя хорар не мога да дам еднозначен отговор.

МС е в съвпад със Спика, което по принцип се брои за благотворно влияние, но има и съвпад с есенциално слаб Марс, с който Слънцето е в сходящ квадрат. Ако Юпитер (твоят сигнификатор) не беше ингресирал в Лъв, Луната щеше да има и сходящ тригон с него, и рецепция, а това може да се брои за евентуално потвърждение, подкрепа за кверента. Но в случая този вариант отпада.
 
Единственият сходящ аспект на Луната е квадрат с Венера. Много акцентиран 7 дом има - вероятно изборът от кандидати е голям. Не съм сигурна как да тълкувам квадрата Луна/Венера - може и да предпочетат друга кандидатка при окончателния подбор, Венера има повече достойнства в знака на МС и го управлява по терма.

Виж и управителят на часа кой е.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #1405 -: Юли 16, 2014, 11:04:56 pm »
Мерси Лили.

А не се ли брои за сходящ тригона на луната със слънцето? Или то понеже е У8 не е сред нещата, които ме устройват  :012: ?

Освен това гледам, че моя сигнификатор е анарентен. Не знам как се тълкува това или дали има по-специлно значение.

Между другото, вчера зададох хорар, който обаче беше нерадикален ( същия въпрос). Асц беше на 2 гр .
« Последна редакция: Юли 16, 2014, 11:07:24 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1406 -: Юли 16, 2014, 11:11:34 pm »
Тригонът (да, сходящ е - сега обърнах внимание) между светилата е подкрепящ аспект, но в случая Луната е намаляваща - това също се взема под внимание. А Слънцето, за да се брои този аспект за отговор "да", би трябвало да има отношение към въпроса, например да управлява МС или поне да има някакво достойнство в знака на МС (Везни е знак на падение за Слънцето). Не ми харесва квадратът му със заточен Марс на МС. Интересно кой е представен от Венера, с която Луната ще направи последен аспект (квадрат).  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #1407 -: Юли 16, 2014, 11:20:57 pm »
Да, това и аз си го мислех, че няма отношение тук по въпроса- виж ако питах за секс, смърт, раждане и данъци нещата щяха да са по-различни  :012:

Цитат
Не ми харесва квадратът му със заточен Марс на МС. Интересно кой е представен от Венера, с която Луната ще направи последен аспект (квадрат).  :017:

Ами според мен ще извере някоя венерка вместо мен  :29: :012: Един вид- провелата интервюто е сигурно мерка в 7ми, конкуренцията ми е слънце и венера. Аз съм юпитера, слънцето и юпито отпадат, остава венерата  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1408 -: Юли 16, 2014, 11:24:51 pm »
Асцендентът в хорара е в съвпад с Шаула (и Лезатх) - не съм сигурна дали тези звезди се вземат под внимание в хорарната астрология, но не са от най-благотворните. Спика на МС е в съвпад със слаб есенциално Марс и квадрат със Слънце.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #1409 -: Юли 16, 2014, 11:35:02 pm »
Асцендентът в хорара е в съвпад с Шаула (и Лезатх) - не съм сигурна дали тези звезди се вземат под внимание в хорарната астрология, но не са от най-благотворните. Спика на МС е в съвпад със слаб есенциално Марс и квадрат със Слънце.

Благодаря, Лили , за коментарите, То отговорът май и на тарото клонеше към не, тук също. Не ми пука особено, просто ми беше интеренсо. Така или иначе сега пак съм се впрегнала по-сериозно да си търся друга работа, поне да се махна от сегашната ( то това най-ме дразни).

Иначе асц на хорара ми е в съвпад с нат уран ( така де, отминаващ) и тригон с натално слънце, напрайх синастрията набързо. А луната точно на натално Мц ми е кацнала  :012: :D (нова техника)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name