Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037539 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1425 -: Юли 17, 2014, 02:45:54 pm »
Много незадоволително би било без пълен член. ;D Сори за тъпия оффтопик.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1426 -: Юли 17, 2014, 02:48:16 pm »
Представяш ли си как я караме без никакъв? Но пък си имаме падежи.   :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #1427 -: Юли 17, 2014, 03:07:50 pm »

 И в последното изречение си членувала граматика с пълен член, а синтаксис тенденциозно с кратък- не отговарят ли на един и същ въпрос "За какво не знам?" (отг. Защото много знам да се изказвам не по същество)
пълен/изпразнен има само при мъжки род, затва е член, шегувам се
за нецитираното иначе си права
 и все пак си добра в астрологията

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1428 -: Юли 17, 2014, 03:08:50 pm »
 С акцент на № 9 в менюто  :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1429 -: Юли 17, 2014, 03:17:25 pm »
С акцент на № 9 в менюто  :012: :012: :012:

Заповядайте на пишкитееее, моля! Само 50 стотинки за бройка.  ;D :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1430 -: Юли 17, 2014, 05:02:33 pm »
Луната е извършила хармоничен аспект със Слънцето У6, Марс У1 е в сходящ квадрат с него, но и във взаимна рецепция по падение, така че с настоящата работа ще се разделиш ако не изцяло, то поне частично, все някакви промени ще имаш по настоящите работи, а Марс у1 няма аспект със Сатурн у10, у11, така че не се очертава да имаш нова работа по специалността. Юпитер У9 и ПФ в 5д са в знак на Слънцето У6 на К5- вероятно работата ти е това да продължиш следването, а късметът ти свързан с творческа работа.

Благодаря, Акрукс!
Завладяло ме е чувство за безполезност и непълноценност. В същото време осъзнавам, че трябва да продължа с ученето, ако искам да постигна нещо повече. Разходящите аспекти може да показват, че по основния договор имах работа до преди два месеца, но тя поприключи, имам неизплатени хонорари също, това беше едната причина, затрудненията на работодателя. Не се сетих да го спомена. Договорът остана. Надявам се по гражданския поне да продължа да имам работа, че не знам. В момента наистина ме влече творенето във всичките му проявления. Творчеството е и част от работата ми. А също и децата, защото работя с деца, по 5 дом.
Този хорар мога да го броя за три месеца само, нали? Дано после се промени положението. Няма да се откажа да търся, де, с хорар или без. :)

Благодаря ти още веднъж!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1431 -: Юли 17, 2014, 07:33:47 pm »
Разходящите аспекти може да показват, че по основния договор имах работа до преди два месеца, но тя поприключи, имам неизплатени хонорари също, това беше едната причина, затрудненията на работодателя. Не се сетих да го спомена. Договорът остана. Надявам се по гражданския поне да продължа да имам работа, че не знам. В момента наистина ме влече творенето във всичките му проявления. Творчеството е и част от работата ми. А също и децата, защото работя с деца, по 5 дом.
Този хорар мога да го броя за три месеца само, нали? Дано после се промени положението. Няма да се откажа да търся, де, с хорар или без. :)
Квадратът между Марс У1 и Слънцето У6 е сходящ, но си остава да действа взаимната рецепция между тях, макар по падение, така че връзката ти с настоящата работа си я има. Марс е заточен във везни, а също в 7д, но във все още действащ тригон с Венера У7, така че може да потърсиш подкрепа от партньор, колеги, приятели по въпроса, понеже с Меркурий У3 в знаков квадрат с У1 едва ли сама ще се справиш с намирането на работа.
Валидността на хорарите е в зависимост от поставения въпрос, питала си дали ще си намериш скоро нова работа, но "скоро" е относително понятие- за едни е седмица, за други месеци, за трети година...

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #1432 -: Юли 17, 2014, 09:59:36 pm »
Не, ще продължи да ви огрява  :)

ОВ: Продължи да ни огрява :91: въпреки молбите на бая народ :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1433 -: Юли 17, 2014, 10:07:18 pm »
Квадратът между Марс У1 и Слънцето У6 е сходящ, но си остава да действа взаимната рецепция между тях, макар по падение, така че връзката ти с настоящата работа си я има. Марс е заточен във везни, а също в 7д, но във все още действащ тригон с Венера У7, така че може да потърсиш подкрепа от партньор, колеги, приятели по въпроса, понеже с Меркурий У3 в знаков квадрат с У1 едва ли сама ще се справиш с намирането на работа.
Валидността на хорарите е в зависимост от поставения въпрос, питала си дали ще си намериш скоро нова работа, но "скоро" е относително понятие- за едни е седмица, за други месеци, за трети година...
Вътрешно два-три месеца, докато се разбере редултатът от кандидатстването. После ще видим. Благодаря ти, Акрукс!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1434 -: Юли 17, 2014, 10:57:34 pm »
Днес зададох хорарен въпрос: Ще ме удобрят ли за работата, за която имах интервю миналата седмица ?

Не съм сигурна дали часът остава Юпитер и за твоите географски координати и дали Парсът остава в девети дом. Интервюто ти е минало и си се представила блестящо - била си Юпитер в Рак  :) тогава все още. Венера, работата, наистина изглежда, че е в ръцете на конкуренцията, но съвсем скоро сменя знак и идва в знака ти на екзалтация. Меркурий на свой ред току-що е влязъл в Рак също. Луната е в твоя власт също, макар последният й квадрат с Венера да не е ОК. Може би наистина са избрали друг кандидат сега, за следващата седмица, но ми се струва, че ще те потърсят от тази работа след някое време отново. Ако до тогава ти не си си променила нагласите, може и да се срещнете с Венерата отново :).
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1435 -: Юли 17, 2014, 11:20:11 pm »
Най-идеално ще стане ако ме приемат да почна успоредно работа по специалността,  да си докарвам още малко доход, обаче това вече ми е много далечно.

Ако вече си правила нещо подобно, не изглежда невъзможен този идеален вариант. Позицията на ретро Сатурн на върха на осми и в Скорпион като да съответства напълно и на специалността и на заниманията ти :). Но в картата ти има много неща, които са в последните градуси на знака и има да се случват интересни работи, преди работата. Луна, Венера, Слънце, Марс - все са на четири-пет градуса от ингреси. Не съм добре с времената - не знам това четири седмици или четири месеца е. Ще има качествена промяна на обстоятелствата около теб и кариерата може да не ти е най-важното нещо.
Най-важното е, че Марс ще заплува скоро в свои води, в Скорпион, тъкмо там, където се намира управителят на десети дом. Виждам, че съвпада сега с Арктур - с природата на Марс и Юпитер, много щастлива - вдъхновение, чест и слава, печалби чрез пътувания и успехи в работата пише за нея Соларфайъра. Как пък успя да улучиш точно този час :012:
De omnibus dubitandum est

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Общи хорари
« Отговор #1436 -: Юли 18, 2014, 08:55:48 pm »
Луната У5 е в риби и е извършила съвпад с Нептун у1 в 12д- мисля си, че нещо се заблуждаваш относно нейното приятелско отношение, приемаш твърде емоционално нещата, които се отнасят лично за тебе, но предстоящите аспекти между вашите 5/11д са хармонични, между ваши У1 също, така че отношенията ви ще се затоплят. Внимавай само да не кажеш нещо необмислено, с което да я засегнеш и да преразгледа списъка си с приятели.

И аз си мисля, че лицемерничи и се чудя дали тя да фигурира в моя списък с приятели. Много ви благодаря Акрукс и Азазеал  :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #1437 -: Юли 19, 2014, 05:29:41 pm »
Ще успея ли да замина тази година в USA? (Уточнявам, не като емигрант, за сега само опознавателна цел -туризъм, без да е намесена работа). Има някакви спънки и затова питам.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1438 -: Юли 19, 2014, 06:10:36 pm »
Ще успея ли да замина тази година в USA? (Уточнявам, не като емигрант, за сега само опознавателна цел -туризъм, без да е намесена работа). Има някакви спънки и затова питам.
не мисля, че тази година ще стане. струва ми се, че за малко ще ти се изплъзнат нещата.
но за по нататък имаш шанса и късмета за това пътуване- парс фортуна е в 9 дом .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1439 -: Юли 19, 2014, 06:44:33 pm »
Ще успея ли да замина тази година в USA? (Уточнявам, не като емигрант, за сега само опознавателна цел -туризъм, без да е намесена работа). Има някакви спънки и затова питам.
Спънките вероятно са свързани с пари, на които разчиташ- Луната У8 в 5д е в разходящ квадрат с Юпитер У1 в 8д- няма пари за твоите развлечения, но Луната ще извърши тригон с Плутон У12 във 2д, ас лед това опозиция със Сатурн У2 в 12д, което показва, че въпреки спънките има вероятност да похарчиш пари за пътуване до презокеанската държава, последният аспект на Луната е хармоничен- секстил със Слънцето У9, така че ще си удовлетворена от далечното пътешествие.