Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038833 пъти)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #1440 -: Юли 19, 2014, 07:03:50 pm »
Благодаря Ви!

akruks, точно едни пари чакам-точно попадение!

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1441 -: Юли 23, 2014, 09:21:19 am »
моля ви да ми помогнете с един хорар, пристрастна съм и ядосана /марс в пъври/ и не мога да го гледам, от вчера се мъча.
дъщеря ми си е намерила работа на морето- продавачка на цветя. навършва 18 след 5 месеца, затова й трябва пълномощно от родителите. аз не съм съгласна да ходи, но тя ни подлуди вкъщи да я пуснем, ако не, щяла да отиде въпреки всичко. никога преди не ми е създавала проблеми.
обаче зора й не е да работи, а да отиде при приятелия си, който също работи там.
зададох въпрос "добре ли ще е за дъщеря ми да отиде на морето и да започне тази работа?"


Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1442 -: Юли 23, 2014, 09:36:57 am »
моля ви да ми помогнете с един хорар, пристрастна съм и ядосана /марс в пъври/ и не мога да го гледам, от вчера се мъча.
дъщеря ми си е намерила работа на морето- продавачка на цветя. навършва 18 след 5 месеца, затова й трябва пълномощно от родителите. аз не съм съгласна да ходи, но тя ни подлуди вкъщи да я пуснем, ако не, щяла да отиде въпреки всичко. никога преди не ми е създавала проблеми.
обаче зора й не е да работи, а да отиде при приятелия си, който също работи там.
зададох въпрос "добре ли ще е за дъщеря ми да отиде на морето и да започне тази работа?"



Ами, ти си знаеш - час на Юпитер, в Лъв, в елевация, всичко важно е в знаците му на сила  :012: Да, добре си е девойката. Мисля, че и ти вече си се навила и недоверието ти към нея се е поизпарило - Луна все още е в заточението на Юпитер, но аспектът е отминал, а Венера е преминала от знака на падение в знака на екзалтация на Юпитер. Баща ѝ така или иначе скоро също ще кандиса. Гаджето й и то я екзалтира. Тя от работата кой знае какви пари няма да изкара по Марс във Везни, но пък все ще е по-добре отколкото има сега - Марс си се намества в собствен знак след два градуса.

В случая, Луната в Близнаци, дето мрънкоти и намила, ще е безгласна буква - перигрин и в осми и т.н. Ако си влезеш в ролята на Венера, която екзалтира детето и изтъргуваш в замяна определени условия - редовен скайп примерно ;D, ще постигнете къде по-приемлив резултат.
De omnibus dubitandum est

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1443 -: Юли 23, 2014, 09:46:02 am »
благодаря, диана! таткото кандиса преди мен. тази сутрин каза да ходи, да види как се вадят пари.
аз говорих със семейството, при което ще работи и след този разговор се успокох..малко. в крайна сметка решихме да я пуснем. ще държим връзка постоянно, дори да се ядосва, ще й звъня редовно :012:  да ви кажа новолунен, деветодомен  стрелец, реши ли си нещо, трудно се спира.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1444 -: Юли 23, 2014, 11:12:57 am »

зададох въпрос "добре ли ще е за дъщеря ми да отиде на морето и да започне тази работа?"
Пусни я, нека опита малко как се вади хляба  :)  Слънцето У6 за нея след 30' ще смени знак, така че няма да е за дълго на тази работа

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1445 -: Юли 23, 2014, 11:19:50 am »
Пусни я, нека опита малко как се вади хляба  :)  Слънцето У6 за нея след 30' ще смени знак, така че няма да е за дълго на тази работа
благодаря! май така ще е най-добре.
сигурно няма да изкара дълго- това ще й е първата работа, не е свикнала да се труди и като не й е жизнено важно , колко му е да се откаже и да се дойде.
даже според баща й ще работи най-много 2 дни  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1446 -: Юли 23, 2014, 11:29:22 am »
даже според баща й ще работи най-много 2 дни  :012:

Вземете се хванете на бас с таткото - в кръга на шегата, разбира се.  :012:

Ентусиазмът на новолунен деветодомен Стрелец не трябва да се спира - нека види колко "струва" свободата.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1447 -: Юли 23, 2014, 11:40:54 am »
Вземете се хванете на бас с таткото - в кръга на шегата, разбира се.  :012:
Ентусиазмът на новолунен деветодомен Стрелец не трябва да се спира - нека види колко "струва" свободата.  :)
охх, лили, аз съм за 1 ден  :012: мързеливичка е, може би трябваше да я карам да върши повече неща като малка.
благодаря за съвета за стрелеца. притеснява ме, че понякога взема рисковани /от моя гледна точка / решения, не мисли с главата си ми се струва.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1448 -: Юли 23, 2014, 05:09:37 pm »
Че кой мисли с главата си на 18?
И аз мисля, че няма дълго да остане на работата, но чак два дена няма да е

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #1449 -: Юли 23, 2014, 11:48:59 pm »
У11 за сина ти е Венера, която е и негов У4- дома и семейството му
Сатурн си ти, твоите приятели и среднощните ти терзания, така че гледай да не пришпорваш детето и да си развалиш отношенията с него. Луната У5(сина ти) е в хармоничен сходящ аспект със Слънцето У3 за него(училището), така че детето ще учи и то в престижно училище, тъй като Слънцето е в екзалтация в знак овен и попада в 10д на детето.
Извън въпроса- каквото и училище да намериш, големият кръст в натала на сина ти ще си стои, казвам ти това защото малката ми дъщеря е с Тау квадрат в натала между Сатурн У3- Луна У8- Слънце У9 и учеше в едни и същи училища, в които учеше и голямата, но при голямата винаги нещата са вървели гладко, а при малката с проблеми- все попадаше на кучки за класни и треньорки, които буквално ѝ вгорчаваха живота, но това не ѝ попречи да започне училище на 5г 10м, да стане студентка на 17 и да завърши бакалавърска степен на 21г. , все пак Уран У3 е в секстил с Марс У1, Плутон У1 и Слънце У9 при нея. По-добре виж в натала на сина ти към коя област в живота да го насочиш, за да извлече положителното от енергията, която дават квадратите, а не толкова в кое елитно училище да го запишеш. А понеже си споменала, че има проблемна Луна, включена в този кръст, то проблемът при него неизбежно ще е свързан с майката, а на по-късен етап с жените в живота му.

Преди малко се сетих, че мога да дам ОВ на този хорар.
Синът ми е приет не в престижно, но в училище с доста добро реноме и доста желано за записване до 4ти клас и тук Акрукс се оказа права. Съвсем случайно, при записването, желаната ни учителка се оказала със запълнен клас и той попада при друга, която не съм и чувала, докато обменяхме инфо с майките в градинката до нас. Впоследствие се оказва, че тази учителка е близка с моята до 3ти кл и препоръките за нея са отлични, пък и вече имаме връзки, ще ни се обръща внимание ;-). Просто не я харесвали много, защото не следвала модерните методи на обучение, а държала на дисциплината и организирала класа. Всъщност, при състезания, нейният клас винаги бил първи, но това го знам от инфо впоследствие от трето място.
Та, аз приемам отговорът на Акрукс по хорара за много точен  :38:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1450 -: Юли 24, 2014, 11:19:59 am »
Може ли и вие да погледнете този хорар
Въпросът е зададен от Х.: "Да се разведа ли с мъжа ми и да започна живота си на чисто или да му дам последен шанс"

Малко пояснения, не са разведени, но са разделени от 6 години, през които тя все се надява, че нещата ще се оправят, отношенията им са висящи, нито така, нито иначе. Точно се появи нов човек в живота и (до сега не е имало такъв), с който се чувства добре и мъжът и изяви желание да си оправят отношенията и да се събират, имат малко дете, което си иска да е заедно с мама и тати. Решението трябва да бъде взето бързо, щото в крайна сметка са замесени доста хора, като за нея най-важно е детето.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1451 -: Юли 24, 2014, 11:32:03 am »
Може ли и вие да погледнете този хорар
Въпросът е зададен от Х.: "Да се разведа ли с мъжа ми и да започна живота си на чисто или да му дам последен шанс"

Малко пояснения, не са разведени, но са разделени от 6 години, през които тя все се надява, че нещата ще се оправят, отношенията им са висящи, нито така, нито иначе. Точно се появи нов човек в живота и (до сега не е имало такъв), с който се чувства добре и мъжът и изяви желание да си оправят отношенията и да се събират, имат малко дете, което си иска да е заедно с мама и тати. Решението трябва да бъде взето бързо, щото в крайна сметка са замесени доста хора, като за нея най-важно е детето.

Мисля, че тя го е решила вече в себе си - все още го боготвори и е склонна да го послуша. Той самият може и да се е разделил току-що с някое увлечение, тоест да се връща при нея защото малко са му свити перките, но като цяло няма голяма страст и любов в сърцето му към нея - тя е удобното и познатото. Не знам дали това би ѝ стигнало, но тя вече е решила.
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1452 -: Юли 24, 2014, 11:41:46 am »
Сатин, ама той въпроса не предполага отговор да или не? Ти питаш "или". Последния аспект на Луната е тригон със Сатурн или може би аспекта с Марс, ама това за кое се отнася - за първата или за втората част от въпроса?
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 11:44:47 am от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1453 -: Юли 24, 2014, 11:45:57 am »
Здравейте,имам ли шанс за тълкуване на тази карта с толкова ранен АЦ? Мислех да не я качвам,но времето за подаване на документи изтича,а аз не мога да реша какво да правя и така въпросът ми беше имам ли шанс за тази работа(юридическа е)? Благодаря!

че ти документи винаги можеш да си подаваш ... защо трябва предварително да си обричаш късмета?

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1454 -: Юли 24, 2014, 11:49:39 am »
че ти документи винаги можеш да си подаваш ... защо трябва предварително да си обричаш късмета?
понякога такива документи са си разход, може би затова се колебае ...