Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038353 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1500 -: Юли 29, 2014, 03:29:16 pm »
"Ще приемат ли сина ми в школата по рисуване?". Най-късно до края на тази седмица ще мога да дам обратна връзка. Той ме врънка отдавна, но местата са заети, евентуално може да се направи някакво изключение и да го вземат.
Като гледам Нептун в 5-ти и Венера в 5-ти на детето ми се струва, че ще стане.
Ще го приемат, Марс У3 за него и У7 за тебе, който описва школата, е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 за детето на негов К10, Луната, която е у-л на 4-ти от негов 3-ти дом е в хармоничен аспект с двете планети, които са основни сигнификатори на въпроса. Може да си била затруднена финансово и по тази причина да си отлагала записването му в школата. От личен дългогодешен опит, тъй като голямата ми дъщеря от малка посещаваше школи по рисуване- първо при една рекламирана учителка с частна школа, за която три години работех да ѝ пълня лакомия джоб, а тя на нищо не я научи- коригираше след децата рисунките им, за да спечелят даден конкурс и да се чува името на школата и нейното като ръководител... След това я записах при мой бивш съученик в кварталното читалище и там може да не е имала награди, защото не им пращаха творбите по конкурси, но за 40лв  годишна такса научи толкова много, че без частни уроци после я приеха в университета в Мадрид.
« Последна редакция: Юли 29, 2014, 03:36:15 pm от akruks »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1501 -: Юли 29, 2014, 03:29:56 pm »
приятели са предложили на дъщеря ми да отиде да работи при тях. чуди се какво да прави, дали да напусне сегашната работа, която уж в началото й харесваше ... 
"ще се справя ли с тази работа?" . тя си пита и пускам въпроса й.
работата е да прави палачинки /луна в дева, венера в рак:)


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1502 -: Юли 29, 2014, 03:39:31 pm »
приятели са предложили на дъщеря ми да отиде да работи при тях. чуди се какво да прави, дали да напусне сегашната работа, която уж в началото й харесваше ... 
"ще се справя ли с тази работа?" . тя си пита и пускам въпроса й.
работата е да прави палачинки /луна в дева, венера в рак:)
Тя за справяне, ще се справи- Луната У6 за нея в хармоничен сходящ аспект със Сатурн у1 в неин 10д, но е много вероятно да я излъжат с парите, които трябва да получи за тази работа- да са малко или да ги бавят, защото Луната У6 е в сходяща опозиция с ретро Нептун У2 за нея в неин 1д

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1503 -: Юли 29, 2014, 03:43:47 pm »
Нереална, една седмица изкара ли щерката при цветята? Че тука малко остана бас да се заформи :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1504 -: Юли 29, 2014, 03:45:46 pm »
Стелиумен Стрелец - девет дена, девет акъла  :012:

Извинявам се за офтопика, но ето - сега има възможност да се научи да бъде по-последователна и да избира приоритети.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1505 -: Юли 29, 2014, 03:47:26 pm »
Тя за справяне, ще се справи- Луната У6 за нея в хармоничен сходящ аспект със Сатурн у1 в неин 10д, но е много вероятно да я излъжат с парите, които трябва да получи за тази работа- да са малко или да ги бавят, защото Луната У6 е в сходяща опозиция с ретро Нептун У2 за нея в неин 1д
заведението е ново, още не е разработено, може би това се показва в картата ...така, че напълно е възможно да се случи, както казваш със заплащенто.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1506 -: Юли 29, 2014, 03:48:54 pm »
Нереална, една седмица изкара ли щерката при цветята? Че тука малко остана бас да се заформи :)
4 дни с днес стават :012: 

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1507 -: Юли 29, 2014, 03:50:38 pm »
Ще го приемат, Марс У3 за него и У7 за тебе, който описва школата, е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 за детето на негов К10, Луната, която е у-л на 4-ти от негов 3-ти дом е в хармоничен аспект с двете планети, които са основни сигнификатори на въпроса. Може да си била затруднена финансово и по тази причина да си отлагала записването му в школата. От личен дългогодешен опит, тъй като голямата ми дъщеря от малка посещаваше школи по рисуване- първо при една рекламирана учителка с частна школа, за която три години работех да ѝ пълня лакомия джоб, а тя на нищо не я научи- коригираше след децата рисунките им, за да спечелят даден конкурс и да се чува името на школата и нейното като ръководител... След това я записах при мой бивш съученик в кварталното читалище и там може да не е имала награди, защото не им пращаха творбите по конкурси, но за 40лв  годишна такса научи толкова много, че без частни уроци после я приеха в университета в Мадрид.
Благодаря и на теб, Акрукс  :58:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1508 -: Юли 29, 2014, 03:51:51 pm »
Стелиумен Стрелец - девет дена, девет акъла  :012:

Извинявам се за офтопика, но ето - сега има възможност да се научи да бъде по-последователна и да избира приоритети.  :)
понякога е като близнаци - много непостоянна. ще видим какво ще направи с това море с тез работи, но предчуствам, че следващата ми заплата  ще иде там .. :(
п.с. то и с асц овен - как се пали и как бързо й минава ..не е истина
« Последна редакция: Юли 29, 2014, 03:53:43 pm от nerealna »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1509 -: Юли 29, 2014, 03:55:23 pm »
заведението е ново, още не е разработено, може би това се показва в картата ...така, че напълно е възможно да се случи, както казваш със заплащенто.
Аз друго се замислих сега, че Луната У6 може да показва настоящата работа, от която да не получи пари, ако я напусне, за следваща работа нали се гледа 11д, който при нея е представен от Юпитер - в сходящ хармоничен аспект с Уран У1 за нея показва внезапното преместване на нова работа при приятели, но Юпитер е в сходящ квадрат със Сатурн у2 за новата работа, което описва парите им, а също така е У1 за дъщеря ти, така че новата работа няма да спечелят в крайна сметка, което ще бъде и краят на работата за дъщеря ти при тях, но иначе тя ще получава пари докато им работи- Юпитер У1 за новата работа е неин съУ2

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1510 -: Юли 29, 2014, 04:01:47 pm »
Akruks, въпроса е зададен от детето, а не от майката доколкото разбрах. :)

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #1511 -: Юли 29, 2014, 04:02:33 pm »
Здравейте,
Надявам  се  някой  да  има  време и  желание  да  помогне  :17: :)
В  момента  имам  данъчна проверка  - Ще мине  ли без глоба ? Има съвсем дребни, незначителни  неточности , и не би трябвало да  ги вземат предвид , но  нали  знаете как  всички  данъчни  търсят "под вола теле ", и съм много  притеснена да не скалъпят някоя глобичка. ???

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1512 -: Юли 29, 2014, 04:07:56 pm »
Akruks, въпроса е зададен от детето, а не от майката доколкото разбрах. :)
да, тя ми се обади на обяд да ми каже за намеренията си и каза също , че задава  хорарен въпрос. понаучила е някои неща от астрологията покрай мен. по първи дом трябва да се гледа.

п.с. обаче си мисля, че може да се гледа и по 5-ти, защото мен тези въпроси също ме интересуват.
« Последна редакция: Юли 29, 2014, 04:15:23 pm от nerealna »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1513 -: Юли 29, 2014, 04:08:24 pm »
приятели са предложили на дъщеря ми да отиде да работи при тях. чуди се какво да прави, дали да напусне сегашната работа, която уж в началото й харесваше ... 
"ще се справя ли с тази работа?" . тя си пита и пускам въпроса й.
работата е да прави палачинки /луна в дева, венера в рак:)
По - добрия вариант според мен е да остане на настоящата си работа.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1514 -: Юли 29, 2014, 04:18:30 pm »
Аз друго се замислих сега, че Луната У6 може да показва настоящата работа, от която да не получи пари, ако я напусне, за следваща работа нали се гледа 11д, който при нея е представен от Юпитер - в сходящ хармоничен аспект с Уран У1 за нея показва внезапното преместване на нова работа при приятели, но Юпитер е в сходящ квадрат със Сатурн у2 за новата работа, което описва парите им, а също така е У1 за дъщеря ти, така че новата работа няма да спечелят в крайна сметка, което ще бъде и краят на работата за дъщеря ти при тях, но иначе тя ще получава пари докато им работи- Юпитер У1 за новата работа е неин съУ2
да, ако се махне днес , утре сигурно няма да й платят от старата работа.
на новата, ако не им провърви, ще тряба да се връща вкъщи.