Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038066 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1515 -: Юли 29, 2014, 04:29:52 pm »
да, тя ми се обади на обяд да ми каже за намеренията си и каза също , че задава  хорарен въпрос. понаучила е някои неща от астрологията покрай мен. по първи дом трябва да се гледа.

п.с. обаче си мисля, че може да се гледа и по 5-ти, защото мен тези въпроси също ме интересуват.
Въййй, както казват в Несебър  :012:
Голям съм заплес, пропуснала съм написаното слез въпроса, че тя пита и в този случай Луната У10 в 11д в опозиция с Нептун У6 може да показва, че ще напусне настоящата работа заради новата

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1516 -: Юли 29, 2014, 04:33:57 pm »
Здравейте,
Надявам  се  някой  да  има  време и  желание  да  помогне  :17: :)
В  момента  имам  данъчна проверка  - Ще мине  ли без глоба ? Има съвсем дребни, незначителни  неточности , и не би трябвало да  ги вземат предвид , но  нали  знаете как  всички  данъчни  търсят "под вола теле ", и съм много  притеснена да не скалъпят някоя глобичка. ???
Май, не виждам глоба. ;)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1517 -: Юли 29, 2014, 04:34:10 pm »
Въййй, както казват в Несебър  :012:
Голям съм заплес, пропуснала съм написаното слез въпроса, че тя пита и в този случай Луната У10 в 11д в опозиция с Нептун У6 може да показва, че ще напусне настоящата работа заради новата
:012: случва се, пък и първия път аз питах и по инерция я гледаш пак по 5-ти.

сега  по първи дом, мислиш ли че ще се справи с новата работа?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1518 -: Юли 29, 2014, 06:02:26 pm »
:012: случва се, пък и първия път аз питах и по инерция я гледаш пак по 5-ти.

сега  по първи дом, мислиш ли че ще се справи с новата работа?
с Луната У10 в хармоничен аспект с Венера У1 ще се справи с всяка работа, понеже Луната е в 11д се води също и у-л на 11д, така че Да

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1519 -: Юли 29, 2014, 06:19:31 pm »
с Луната У10 в хармоничен аспект с Венера У1 ще се справи с всяка работа, понеже Луната е в 11д се води също и у-л на 11д, така че Да
благодаря!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1520 -: Юли 29, 2014, 09:45:02 pm »
приятели са предложили на дъщеря ми да отиде да работи при тях. чуди се какво да прави, дали да напусне сегашната работа, която уж в началото й харесваше ... 
"ще се справя ли с тази работа?" . тя си пита и пускам въпроса й.
работата е да прави палачинки /луна в дева, венера в рак:)

"Тази" работа не е за нея-в падението й седи. Но тя-отново-вече си е решила.
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1521 -: Юли 29, 2014, 09:49:00 pm »
"Тази" работа не е за нея-в падението й седи. Но тя-отново-вече си е решила.

по кое гледаш "работата" ? (търся падението всъщност)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1522 -: Юли 29, 2014, 09:52:01 pm »
"Тази" работа не е за нея-в падението й седи. Но тя-отново-вече си е решила.
абе и аз така си мисля /не от картата/, и й го казах - на цветята ще й е по-добре, но кой ли ме слуша ...
усетих, че като задаваше въпроса, вече си беше взела решението.

благодаря, диана :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1523 -: Юли 29, 2014, 09:53:59 pm »
по кое гледаш "работата" ? (търся падението всъщност)
работата аз я гледам преди всичко по 10 дом. в картата на дъщеря ми  10 е в рак, на асц е везни - луна е в знака на падение на венера - дева. предполагам, че диана това е имала предвид.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1524 -: Юли 29, 2014, 09:57:30 pm »
работата аз я гледам преди всичко по 10 дом. в картата на дъщеря ми е 10 е в рак, на асц е везни - луна е в знака на падение на венера - дева. предполагам, че диана това е имала предвид.

сигурно - аз питах, защото все пак тя сменя работа и би било логично да е по 11 дом. Но пък не се вижда връзка м/у венера и Слънцето, но това са само мои опити за тълкуване. Явно тя може и да се справи (защото Луната имаше някакъв секстил накрая, а все пак въпроса е по справянето), но дали въобще ще се получат нещата с тази работа, което ми се струва, че е по-важно.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1525 -: Юли 29, 2014, 10:07:18 pm »
сигурно - аз питах, защото все пак тя сменя работа и би било логично да е по 11 дом. Но пък не се вижда връзка м/у венера и Слънцето, но това са само мои опити за тълкуване. Явно тя може и да се справи (защото Луната имаше някакъв секстил накрая, а все пак въпроса е по справянето), но дали въобще ще се получат нещата с тази работа, което ми се струва, че е по-важно.
да, така е правилото за 6-11 дом, но от хоарарите , които съм гледала за работа 10 дом винаги е бил определящ. а тя понякога и картата си води към тълкуването - в настоящия хорар има стелиум в 10 дом, вкл. и упр. на асц. е тук.  луната в 11 дом в случая по-скоро показва желанието й да отиде при приятелите. м/у упр. на асц и 10 дом - венера - луна ще се сключи секстил - може би ще се справи с работата, но заради това , което писа диана едва ли ще е доволна, няма да й е лесно с тази работа.

п.с. и часът е на луната - работата

« Последна редакция: Юли 29, 2014, 10:13:26 pm от nerealna »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1526 -: Юли 29, 2014, 10:17:02 pm »
А някой гледа ли 10-и от 10-и дом (7-ми от картата) за новата работа? 6-и дом е работната обстановка, а 10-и самото назначаване според мен. :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1527 -: Юли 29, 2014, 10:28:46 pm »
А някой гледа ли 10-и от 10-и дом (7-ми от картата) за новата работа? 6-и дом е работната обстановка, а 10-и самото назначаване според мен. :)

е то понеже хич не ни беше сложно и с питанки, та ти го направи още по-така :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1528 -: Юли 29, 2014, 10:31:14 pm »
А някой гледа ли 10-и от 10-и дом (7-ми от картата) за новата работа? 6-и дом е работната обстановка, а 10-и самото назначаване според мен. :)

Доколкото знам, класците разглеждат 10 дом в хорара, когато се задава въпрос, свързан с проф. статус, заемане на по-висока длъжност, кариерно развитие, перспектива... А за самото назначаване на работа може да се разгледа 6 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #1529 -: Юли 29, 2014, 10:31:27 pm »
Здравейте,

Имам въпрос : Ще ми заменят ли гаранционно/върнат парите от една стока ?

По този въпрос днес изпаднах в сериозни пререкания с въпросната фирма след един меко казано жалък опит от опълномощено от тях юридическо лице, пишейки ми болднато тяхните си становища и законови разпоредби, тотално игнорирайки гаранционните условия, които очевидно са нарушени  :D .
Явно си мислят, че плашейки със закони, които не се спазват в България ще ме принудят да се примиря и да не си търся правата, но много са далеч от истината. Засега се справяте с хорара  ;D .