Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038516 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1530 -: Юли 29, 2014, 10:47:26 pm »
Доколкото знам, класците разглеждат 10 дом в хорара, когато се задава въпрос, свързан с проф. статус, заемане на по-висока длъжност, кариерно развитие, перспектива... А за самото назначаване на работа може да се разгледа 6 дом.
Явно не си падам по класиците.  :012:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1531 -: Юли 30, 2014, 11:36:48 am »
"Ще приемат ли сина ми в школата по рисуване?". Най-късно до края на тази седмица ще мога да дам обратна връзка. Той ме врънка отдавна, но местата са заети, евентуално може да се направи някакво изключение и да го вземат.
Като гледам Нептун в 5-ти и Венера в 5-ти на детето ми се струва, че ще стане.
Хорарната карта се оказа съвсем буквална или поне на мен така ми струва. Познайте с Нептун в Риби в 5-ти дом, към какъв спорт се насочи сина ми / докато чакам отговор от школата по рисуване / - от утре тръгва на плуване  :57:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1532 -: Юли 30, 2014, 03:01:54 pm »
Хорарната карта се оказа съвсем буквална или поне на мен така ми струва. Познайте с Нептун в Риби в 5-ти дом, към какъв спорт се насочи сина ми / докато чакам отговор от школата по рисуване / - от утре тръгва на плуване  :57:.
аз въпроса го разглеждах по негов 3д- школата е по него, а 5д му показва таланта, но и спорта, така че две в едно
школата може да почака, нека да поплува да му заякне китката  :012:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1533 -: Юли 30, 2014, 03:04:19 pm »
аз въпроса го разглеждах по негов 3д- школата е по него, а 5д му показва таланта, но и спорта, така че две в едно
школата може да почака, нека да поплува да му заякне китката  :012:
Ами той е Близнак с асц и Луна в Стрелец - променя си решенията по 100 пъти на ден  :012:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1534 -: Юли 30, 2014, 03:23:41 pm »
Ами той е Близнак с асц и Луна в Стрелец - променя си решенията по 100 пъти на ден  :012:.
а на К5 какъв знак има, в 5д има ли нещо, връзка между у1 и У5?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1535 -: Юли 30, 2014, 03:42:02 pm »
а на К5 какъв знак има, в 5д има ли нещо, връзка между у1 и У5?
Телец е на К5, Венера секстил Юпитер У1. Меркурий е в 5-ти дом, квадрат към Юпитер. Юпитер, Нептун и Хирон са му в точен съвпад във Водолей, 2-ри.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1536 -: Юли 30, 2014, 03:49:42 pm »
Телец е на К5, Венера секстил Юпитер У1. Меркурий е в 5-ти дом, квадрат към Юпитер. Юпитер, Нептун и Хирон са му в точен съвпад във Водолей, 2-ри.
Венера овен или стрелец е? опитвам се да разбера дали има заложби за рисуване,
проявил ли ги е от малък или просто му се е приискало да ходи в школа по рисуване

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1537 -: Юли 30, 2014, 03:53:51 pm »
Венера овен или стрелец е? опитвам се да разбера дали има заложби за рисуване,
проявил ли ги е от малък или просто му се е приискало да ходи в школа по рисуване
Венера е в първите градуси на Телец, съвпад с Марс в 4-ти. Меркурий е в последните градуси на Телец, в 5-ти. Луната е в съвпад с асц в Стрелец.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #1538 -: Юли 30, 2014, 07:08:31 pm »
Здравейте :)
Пускам хорара на една приятелка,тя си задава въпроса ,а въпросът е ,дали ще си намери работа до 2 месеца.
Мисля ,че да,заради взаимната рецепция на У НА 1 10 дом,а също и сходящият тригон между Луната и Уна 6 дом.
Ще се радвам, ако някой друг  се включи  с мнение ;)
« Последна редакция: Юли 30, 2014, 07:31:59 pm от julia »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1539 -: Юли 30, 2014, 07:16:10 pm »
Здравейте :)
Пускам хорара на една приятелка,тя си задава въпроса ,а въпросът е ,дали ще си намери работа до 2 месеца.
Мисля ,че да,заради взаимната рецепция на У НА 1 10 дом,а също и сходящият тригон между Луната и Уна 6 дом.
Ще се радвам, ако някой друг  се включи ли с мнение ;)
а тя работи ли в момента, понеже Мерка У6 е в разходящ хармоничен аспект с У1

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #1540 -: Юли 30, 2014, 07:30:55 pm »
а тя работи ли в момента, понеже Мерка У6 е в разходящ хармоничен аспект с У1
Напусна работа миналата седмица

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1541 -: Юли 30, 2014, 07:57:22 pm »
Напусна работа миналата седмица
Странно, защо това не е отразено в картата, Луната също е в разходящ хармоничен аспект с У1, но ако я гледам по 11д, като твоя приятелка, нещата излизат- Венера У6,7 за нея в този случай е в разходяща опозиция с Плутон У1, а Луната в неин 10д на К11 ще извърши хармоничен аспект с Меркурий у11 за нея, което показва започване на нова работа, а това е последен аспект на Луната, разликата е 10гр така че до 10 дни може да стане, дано само не е седмици, че ще прескочи определените два месеца във въпроса  :)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #1542 -: Юли 30, 2014, 08:03:47 pm »
Странно, защо това не е отразено в картата, Луната също е в разходящ хармоничен аспект с У1, но ако я гледам по 11д, като твоя приятелка, нещата излизат- Венера У6,7 за нея в този случай е в разходяща опозиция с Плутон У1, а Луната в неин 10д на К11 ще извърши хармоничен аспект с Меркурий у11 за нея, което показва започване на нова работа, а това е последен аспект на Луната, разликата е 10гр така че до 10 дни може да стане, дано само не е седмици, че ще прескочи определените два месеца във въпроса  :)
Благодря ти много Акрукс :58:
Тя задава въпроса, но не зная защо напускането на работа не е отразено в картата.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1543 -: Юли 30, 2014, 09:43:13 pm »
Здравейте :)
Пускам хорара на една приятелка,тя си задава въпроса ,а въпросът е ,дали ще си намери работа до 2 месеца.
Мисля ,че да,заради взаимната рецепция на У НА 1 10 дом,а също и сходящият тригон между Луната и Уна 6 дом.
Ще се радвам, ако някой друг  се включи  с мнение ;)
Да, ще си намери. След около 2 седмици може би.  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1544 -: Юли 30, 2014, 09:50:33 pm »
Пускам хорара на една приятелка,тя си задава въпроса ,а въпросът е ,дали ще си намери работа до 2 месеца.

И според мен отговорът клони към Да.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui