Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039892 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1590 -: Август 05, 2014, 12:10:00 am »
Дива луна
със облаци
в плащ се загръща...
Дива музика
диво стене
зад диви стени...
Диви мисли
отново във мене се връщат...
Диво вика ме някой
 –  Не тръгвай! Ела! Остани!
С дива ярост
аз  диво воювам  с ума си...
Дива болка
пак мрежите диво плете...
Диви свещи
диво гаснат по дървени маси...
Диво вика
от детството  малко дете...
Диви спомени
в мен разбушувани вият
като вълци
със своя безмилостен вой...
С дива жажда
и страст от живота аз пия...
И  - заситен -
намирам  най-сетне покой...
 
Георги Ванчев
тук
П.п.авторски права-после ще го махна
« Последна редакция: Август 05, 2014, 12:12:58 am от Papy »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1591 -: Август 05, 2014, 12:16:55 am »
Папи накрая я хвана нептун-ко, внимавай :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1592 -: Август 05, 2014, 12:26:44 am »
Дива луна
тук

П.п.авторски права-после ще го махна
Дива тавтология

но това ми харесва http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=326902
« Последна редакция: Август 05, 2014, 12:30:53 am от akruks »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1593 -: Август 05, 2014, 12:55:51 am »
:) Успях да прочета стихотворението за Луната.Много емоция,много нещо.Кога имат време тези хора да почувстват всичкото това,да не го забравят през годините,пък и да го напишат?
Може и да е било алюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1594 -: Август 05, 2014, 12:05:43 pm »
Изобщо не разбирам от хорари,но какво като не е подала документите.Въпросът е ясен и трябва да има еднозначен отговор.
там е работата, че въпросът не е ясен...
 Картата може да даде отговор Не, защото не си е подала документите или ги е подала, но не се е явила на конкурса, или предните две условия са изпълнени, но не е одобрена- самото неясно поставяне на въпроса предполага повече отговори, а за да е налице еднозначен отговор, въпросът трябва да е правилно зададен и най-важното да е искрен- не става някой по цял ден да се рови в обявите на джобс и да пуска през ден хорар дали евентуално ще спечели конкурс, за да не се мине нещо и да не кандидатства изобщо- ами така сам се вкарва в матрица на неуспех, защото има предварителна нагласа, че може да се провали...
Как ти се струва жена да попита ще роди ли успешно при положение, че не е правила секс или не се е подложила на изкуствено осеменяване? А се е случвало да пускат въпроси, дали ще се задълбочат отношенията с Х. при положение, че нямат никакви отношения, а само бегло познанство- яли и пили на купон на общ познат или се засекли пред кафе машината в коридора на фирмата, а той ѝ се усмихнал  :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1595 -: Август 05, 2014, 02:15:06 pm »
Скоро не съм досаждала в хорарите, но отново дойде ред да задам въпрос :)
Предстои ли комуникация между мен и Р., в близко бъдеще?

Р. е от мъжки пол, чужденец, нетипично за мен, но този път става въпрос не за служебни, а евентуално за романтични отношения. Първо разбира се да видим, как ще потръгне комуникацията между нас, ако изобщо има такава, защото като гледам Луната, нещо се съмнявам на положително развитие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1596 -: Август 05, 2014, 02:37:56 pm »
Скоро не съм досаждала в хорарите, но отново дойде ред да задам въпрос :)
Предстои ли комуникация между мен и Р., в близко бъдеще?

Р. е от мъжки пол, чужденец, нетипично за мен, но този път става въпрос не за служебни, а евентуално за романтични отношения. Първо разбира се да видим, как ще потръгне комуникацията между нас, ако изобщо има такава, защото като гледам Луната, нещо се съмнявам на положително развитие.
Луната е У3 на Р. и е извършила съвпад с твоя У3- все някаква комуникация сте имали, макар да сте затруднени с комуникирането, защото Луната У3 за него в скорпион е в падение, а Плутон У1 в 3д за тебе е ретрограден. Сатурн У3 в твоя 1д също показва затрудненията ти относно комуникация.
Луна е без курс, повече няма какво да се случи по въпроса на този етап, но нещата са в твои ръце- негов У3 и твоя У3 са в твоя 1д

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1597 -: Август 05, 2014, 02:45:09 pm »
Луната е У3 на Р. и е извършила съвпад с твоя У3- все някаква комуникация сте имали, макар да сте затруднени с комуникирането, защото Луната У3 за него в скорпион е в падение, а Плутон У1 в 3д за тебе е ретрограден. Сатурн У3 в твоя 1д също показва затрудненията ти относно комуникация.
Луна е без курс, повече няма какво да се случи по въпроса на този етап, но нещата са в твои ръце- негов У3 и твоя У3 са в твоя 1д

Благодаря, Акрукс!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1598 -: Август 05, 2014, 03:03:56 pm »

Предстои ли комуникация между мен и Р., в близко бъдеще?

Не.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1599 -: Август 05, 2014, 04:25:00 pm »
Ето един хорар, зададен снощи, по него вече мога да дам обратна връзка. Може да бъде използван като практически пример.

Снощи зададох въпрос дали ще взема от М. дължимите ми пари – натрупала се е немалка сума (от пролетта 2013 дотук), колкото една средна заплата. Успях да възстановя хронологията на услугите и да направя калкулация, но се притеснявах той да не го направи на въпрос, след като види малко по-голяма сума от обичайните ни разплащания. Всичко е сметнато точно, няма надписани суми, но има натрупване и двамата с М. не помним вече.

Какви са вашите предположения по тази хорарна карта? Има ли проблем с плащането?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #1600 -: Август 05, 2014, 04:28:40 pm »
Порових назад, но не намерих тема за изчезнали вещи.
Извинявам се, ако има такава.

Изгубих си плавниците.  ;D Подозирам, че са някъде в дома ми. Обърнах почти навсякъде. Всички сме ги виждали, а не се откриват. Другото ми предположение е, че са изхвърлени по погрешка преди няколко месеца, когато правихме голямо почистване на къщата ни. Държа на тях по ред причини. А ги няма. А трябва да ги намеря в кратък срок.  ;D
Въпросче - ще си намеря ли плавниците?
И някаква насока къде да ги търся?! :(
Моля за помощ, ако някой има идея от хорарчето дали ще се появят.  :(

Асцендент е малко на кантар. И предстоящето каре на Луна с Нептун у4 означават ли, че не са в дома ми?

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1601 -: Август 05, 2014, 05:00:02 pm »
Ето един хорар, зададен снощи, по него вече мога да дам обратна връзка. Може да бъде използван като практически пример.

Снощи зададох въпрос дали ще взема от М. дължимите ми пари – натрупала се е немалка сума (от пролетта 2013 дотук)
Какви са вашите предположения по тази хорарна карта? Има ли проблем с плащането?
Човекът е затруднен финансово и скоро няма да се оправи- ретро Плутон У2 в разходяща опозиция с Венера У1 за него, у2 при теб

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1602 -: Август 05, 2014, 05:23:16 pm »

Въпросче - ще си намеря ли плавниците?
И някаква насока къде да ги търся?! :(
Моля за помощ, ако някой има идея от хорарчето дали ще се появят.  :(

Асцендент е малко на кантар. И предстоящето каре на Луна с Нептун у4 означават ли, че не са в дома ми?
Предстоящият квадрат на Луната с Нептун У4 в 3д показва, че търсената вещ не е открадната, а е изгубена поради разсеяност
Плавниците са описани от Сатурн У2 в 12д- старички са, черни/тъмни на цвят,  може да са изхабени, но имат сантиментална стойност за теб, добре скрити са например в помещение, където държите лекарства, алкохол, бензин и всякакви горива, фотографско оборудване, както и всички места, свързани с риби и Нептун- може да си ги забравила на морето някога си...
Юпитер У1 и диспозитор на ПФ е в сходящ квадрат със Сатурн У2, Луната е в сходящ квадрат с ПФ, така че може да не ги намериш, но има все пак подкрепящи хармонични аспекти, като например последен хармоничен аспект на Луната с Уран У3, хармоничен сходящ аспект на Луната със СЛВ, както и сходящ съвпад на Сатурн у2 с Марс У5, а 5д описва края на въпросите по 2д- може приятели, брат/сестра да ги открият

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #1603 -: Август 05, 2014, 05:48:29 pm »
Акрукс, бива си те!  :58: :-*

Да, не са нови, черни са, не са изхабени, но са ползвани много. Подарък от баща ми са, който е... харпунджия, плувец, гмуркач и т.н. Дълго време стояха в помещение, в което държим алкохол. Ще ги търся отново там.
Сякаш потънаха! Не са забравени на море, 2 месеца бяха пътници в багажника на колата.  ;D Изчезнаха в дома ми след преместването им от багажника на колата. Да, от разсеяност. Последното, което помня е, че ги сложих на място, на което да са ми наръки, с идеята за предстоящо море, гмуркане.  ;D  Преди 3-4 месеца явно се е загубила дирята им, но сега ми трябват и откривам липсата.

Най-вероятното е да се снабдя с нови на морето, а тези да изплуват, когато мен ме няма.  :(

Благодаря много! Отивам на "лов" в стаята с алкохол. Ще дам обратна връзка, ако се появят до довечера.  :58: :58: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1604 -: Август 05, 2014, 07:53:35 pm »
Няма да бързам с отговора, нека има време да се включат всички желаещи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui