Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039961 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1650 -: Август 08, 2014, 01:45:10 pm »
Всичко ще бъде ли наред с пътуването ми довечера?
Мерка У1, освен че е изгорян от Слънцето У12, е във взаимна рецепция по падение с Нептун в 6д, което показва притесненията ти, но и заблудите  :)
Луната е в сходящ съвпад с Плутон У3, така че като изключим притесненията ти, пътуването трябва да наред, освен ако не се забави/отложи, защото Плутон е ретрограден- да не вземе в крайна сметка да откажеш от страх пътуването довечера, понеже Мерка У1 е в сходяща опозиция с К6, показваща крайното развитие по 3д, свързан с пътуването?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1651 -: Август 08, 2014, 01:48:39 pm »
...

То каквото повикало това се обадило.


Кофти!

В такава ситуация си гледай и ти живота, а не мъжа - той вече е избрал пътя.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #1652 -: Август 08, 2014, 01:50:45 pm »
Мерка У1, освен че е изгорян от Слънцето У12, е във взаимна рецепция по падение с Нептун в 6д, което показва притесненията ти, но и заблудите  :)
Луната е в сходящ съвпад с Плутон У3, така че като изключим притесненията ти, пътуването трябва да наред, освен ако не се забави/отложи, защото Плутон е ретрограден- да не вземе в крайна сметка да откажеш от страх пътуването довечера, понеже Мерка У1 е в сходяща опозиция с К6, показваща крайното развитие по 3д, свързан с пътуването?
Аз мога да продължа да се страхувам и по пътя нали?  :012: Твърдо искам да пътувам, уж шофьора ми е сигурен ама знам ли го..може и да се откаже да пътува и вместо довечера, да пътувам събота сутрин, както е по план Б. :) Другото, което може вместо в 19:30ч, както е уговорката ни, да каже тръгваме 20:30ч или 21ч.  :)
« Последна редакция: Август 08, 2014, 01:52:46 pm от ini »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1653 -: Август 08, 2014, 01:53:15 pm »
Ще спечеля ли от двата мача в събота?

Аз съм луната и венера в картата, и двете правят хубав аспект към планетите в 5 дом, обаче те са малефици. Освен 5, гледа ли се и 2 дом?
Като сигнификатори гледам 2-ри и 5-и (4-ти от втори).
Печалба не виждам да имаш. Ти в един ли фиш си ги писала? Вече заложила ли си? :) 

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1654 -: Август 08, 2014, 01:55:25 pm »
Здравейте,
Имам въпрос по който не мога да изтълкувам нищо.... :17:
Това края на брака ми ли e ?
Ако някой се включи с коментар ще се радвам, въпреки ранния АСЦ.
Нерадикална карта.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #1655 -: Август 08, 2014, 01:58:42 pm »
Нерадикална карта.

Заради ранния асц ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1656 -: Август 08, 2014, 02:00:37 pm »
Здравейте,
Имам въпрос по който не мога да изтълкувам нищо.... :17:
Това края на брака ми ли e ?
Ако някой се включи с коментар ще се радвам, въпреки ранния АСЦ.
Доста си подранила с въпроса, АСЦ е само на 2', въпросът ти е много незрял  :)
Венера У1,9 е във взаимна рецепция по изгнание със Сатурн У4,5, което показва твоята неразривна връзка с дом, семейство деца, както и с брака, тъй като Сатурн е свързан със закона и стабилността, а 9д със съда, до който няма да стигнеш- последен аспект на Луната е опозиция с Венера у1, у9, така че няма да се разведеш, което всъщност е отрицателен отговор на поставения въпрос- Не, това не е края на брака ти.
Венера У1 е в разходящ тригон с Нептун У7, който е ретрограден и в разходящ тригон със Сатурн У4 за тебе, така че за заблудения ти партньор ще има връщане към теб и дома ти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1657 -: Август 08, 2014, 02:06:13 pm »
Ако искате, да разгледаме въпроса на Хепи като хорарен  :)
Уран в 6д може да подтиква към промяна на работата, но и тази карта, както и предходна по същия въпрос, показва, че Хепито ще си остане на настоящата работа.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1658 -: Август 08, 2014, 02:10:14 pm »
Хепи ми се вижда силно поставена - Марс управлява и нея, и нейния 6 дом. Вероятно се стреми към позиция, която да отговаря на опита и квалификацията й, да предполага някакъв "статус".

И на мен ми се струва, че засега може да не се появи някоя по-благоприятна възможност или питащата да не я сметне за такава. На този етап има тенденция да "избира" и нещо да не я "устройва" сред евентуалните предложения. Но по-нататък ситуацията може да се промени.

Ако се търси работа на ръководно ниво или свързана с някакви управленски функции, засега не виждам достатъчно удовлетворяващи възможности.
« Последна редакция: Август 08, 2014, 02:13:24 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1659 -: Август 08, 2014, 02:13:50 pm »
Ако искате, да разгледаме въпроса на Хепи като хорарен  :)
Ще си остане на настоящата.
Секстила между Плутон У1 и Марс У6  (+ взаимната им рецепция) може да поуспокои напрежението в настоящата работа, описано от Уран в 6 дом.
« Последна редакция: Август 08, 2014, 02:15:25 pm от Теодор »

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #1660 -: Август 08, 2014, 02:20:34 pm »
Доста си подранила с въпроса, АСЦ е само на 2', въпросът ти е много незрял  :)
това не е края на брака ти.
Венера У1 е в разходящ тригон с Нептун У7, който е ретрограден и в разходящ тригон със Сатурн У4 за тебе, така че за заблудения ти партньор ще има връщане към теб и дома ти.
Благодаря за тълкуването! :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1661 -: Август 08, 2014, 02:27:57 pm »
Хепи ми се вижда силно поставена - Марс управлява и нея, и нейния 6 дом. Вероятно се стреми към позиция, която да отговаря на опита и квалификацията й, да предполага някакъв "статус".
Доколкото знам, поне така е писала, завършила е там, където и аз учих- ВМЕИ София, настоящия ТУ- Технически Университет, не знам защо се представя като специалист в областта на финансите- там финанси не се учат, аз бях във факултета по съобщителна техника, типично за моя Мерк У1 в 1д дева  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1662 -: Август 08, 2014, 02:31:42 pm »
Акрукс, това никого не го интересува - и аз не съм учила това, което работя в момента, а смея да твърдя, че се справям по-добре, отколкото по основните си две специалности.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1663 -: Август 08, 2014, 03:15:30 pm »
Благодаря и за това включване.
Текущия ми солар описва много добре това напрежение в работата и със соларен асцендент в Скорпион явно още повече ми се отразява.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1664 -: Август 08, 2014, 03:18:30 pm »
Не съм още, чакам да ми ги изпратят, но имам вътрешно усещане, че единият е по-вероятно да стане и затова попитах и отговора на Акрукс беше такъв, така се насочих да ги разделя на 3 - 2та поотделно и заедно, но за да станат заедно, коеф. е огроооомен, затова чак не ми се вярва :)
Благодаря на всички, в събота ще дам ОБ :58:
Още се уча как да тълкувам хорарите, гледам най-вече методът на Уилям Лили.
Дори и да има печалба, според мен ще е малка и незначителна - това може да даде секстила Сатурн Луна.  :72: