Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040034 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1665 -: Август 08, 2014, 03:18:39 pm »

Текущия ми солар описва много добре това напрежение в работата и със соларен асцендент в Скорпион явно още повече ми се отразява.

През текущата година имам не само соларен АС в Скорпион, а и в съвпад с Уран.  ;D

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1666 -: Август 08, 2014, 03:25:02 pm »
През текущата година имам не само соларен АС в Скорпион, а и в съвпад с Уран.  ;D

а, честито :) - ами какво чакаш - действай, като Уранчето :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1667 -: Август 08, 2014, 03:31:54 pm »
а, честито :) - ами какво чакаш - действай, като Уранчето :)

Ще ставам бомбаджийка  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1668 -: Август 08, 2014, 04:39:02 pm »
Ще ставам бомбаджийка  :043:
:85: :85:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1669 -: Август 08, 2014, 07:26:05 pm »
Здравейте,
Имам въпрос по който не мога да изтълкувам нищо.... :17:
Това края на брака ми ли e ?
Ако някой се включи с коментар ще се радвам, въпреки ранния АСЦ.

Скоро няма да се промени положението при вас, домът, в който живееш, на негово име ли е? Ако не е твой, може би консултация с адвокат няма да ти навреди.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1670 -: Август 08, 2014, 07:35:20 pm »
Хепи, може и да стане чужбинската - Луната У1 свързва Марс с Венера. И Венера и Луна са в твои знаци, но едната екзалтира Марс, а другата е в падението му. Ще имаш ОК, но няма да си доволна май от него. Сегашната ти работа е много стабилна и без промяна- лъв и слънце в лъв.
De omnibus dubitandum est

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #1671 -: Август 08, 2014, 09:46:11 pm »
Мерка У1, освен че е изгорян от Слънцето У12, е във взаимна рецепция по падение с Нептун в 6д, което показва притесненията ти, но и заблудите  :)
Луната е в сходящ съвпад с Плутон У3, така че като изключим притесненията ти, пътуването трябва да наред, освен ако не се забави/отложи, защото Плутон е ретрограден- да не вземе в крайна сметка да откажеш от страх пътуването довечера, понеже Мерка У1 е в сходяща опозиция с К6, показваща крайното развитие по 3д, свързан с пътуването?
ОВ: Всичко беше наред. Тръгнахме навреме, пътувахме нормално.  :-*

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #1672 -: Август 08, 2014, 09:51:23 pm »
Скоро няма да се промени положението при вас, домът, в който живееш, на негово име ли е? Ако не е твой, може би консултация с адвокат няма да ти навреди.
Благодаря за коментара :)
Жилището е на двамата, но неговата част е по-голямата...това по хорара ли е тълкувание или от житейски опит?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1673 -: Август 08, 2014, 10:05:22 pm »
ОВ: Всичко беше наред. Тръгнахме навреме, пътувахме нормално.  :-*
Благодаря за обратната връзка!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1674 -: Август 09, 2014, 07:11:27 am »
Благодаря за коментара :)
Жилището е на двамата, но неговата част е по-голямата...това по хорара ли е тълкувание или от житейски опит?

Нямам опит. Той владее У4, скоро съвпада с него, а Луната е в знака му на екзалтация и прави опозиция с твоя сигнификатор. Ти след пет градуса отиваш в знак, в който нямаш сила. Промени не в твоя полза може да предстоят.
« Последна редакция: Август 09, 2014, 07:13:18 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1675 -: Август 09, 2014, 09:48:57 pm »
Не съм още, чакам да ми ги изпратят, но имам вътрешно усещане, че единият е по-вероятно да стане и затова попитах и отговора на Акрукс беше такъв, така се насочих да ги разделя на 3 - 2та поотделно и заедно, но за да станат заедно, коеф. е огроооомен, затова чак не ми се вярва :)
Благодаря на всички, в събота ще дам ОБ :58:
Още се уча как да тълкувам хорарите, гледам най-вече методът на Уилям Лили.
Какво стана?  :012: O:-)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1676 -: Август 09, 2014, 10:56:00 pm »
Не ми ги изпратиха, така че всички познаха. 
Как така не ти ги изпратиха?  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1677 -: Август 09, 2014, 11:19:32 pm »
Как така не ти ги изпратиха?  :012:
ами не е играла, както предполагах, понеже няма връзка между у1 и у3 в картата

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1678 -: Август 09, 2014, 11:32:20 pm »
Ахам.
Ее, а как излезнаха мачовете, които мислеше да пуснеш?

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1679 -: Август 10, 2014, 12:27:33 am »
Искам да ви помоля да ми видите хорара, понеже от афекта не мога дори да го разгледам. Въпросът е как ще се развият отношенията ми с майка ми, и сега непросредствено, но и много напред във времето? Подозирам, че случката ще рефлектира за години напред върху нас, вие кажете така ли е? И другият въпрос, ако това може да се види, е как аз ще се променя, като човек, как ще ми се отрази, как ще го асимилирам това? По-малко ме интересува как тя ще промени, но все пак ме интересува донякъде. Не съм в състояние да взимам решения, и то разумни, но съм готова да прекъсна напълно отношения с нея за неопределено време, а по-нататък никога вече да не я допусна близо до себе си, нито до семейството си. Също така имам силно предчувствие, че тепърва ще науча още много неща за хората, с които живея и считам за най-близки, а причината да го научавам сега, е че по-рано или не съм искала да го научавам или съм чувствала, че няма да мога да го понеса.

Предисторията на случката е, че преди две години срещнах човек, когото реших, че е любовта на живота ми. В последствие се убедих, че не е за мен, въпреки огромната и споделена любов. С този човек се обичаме и досега. Но в същото време той се отдръпна мистериозно и прекъснахме контакт за година и половина. Отне ми една година да се съвзема и да се върна между живите. Тази седмица ми се върнаха чувства, много започнах да мисля за него и му писах. Аз му пишех и по-рано, с големи прекъсвания. И днес той се свърза с мен и ми каза в прав текст, че майка ми е отишла при него и го е "помолила" със заповеден тон, да ми изтрие телефона. Те се познават и са нещо като приятели. Предстои ми среща с него. Обмислям да говоря с официалния ми съпруг какво знае той и той ли е информирал майка ми. Той ми е намеквал, че е наясно с изневярата ми, но до разговор не се е стигало, защото през този много дълъг период другите ни разправии между самите нас си напълно ни изтощиха нервите. Не си мислете, че съм гадна прелюбодейка, с него всичко отиде на кино преди да се появи който и да е, то и затова се появи. Не съм сигурна, дали ще говоря с майка ми, или просто ще приложа наказателни мерки. Аз не знаех, че тя знае. Двама човека само може да са и казали - приятелката на бившия ми или мъжа ми. Но каквото и да е, тя няма право да действа зад гърба ми, да ми определя съдбата. Защо не дойде при мене, каква майка е това? Цял живот ми е най-големият враг и ме е предавала и по-рано, но това ме шокира в дъното на душата ми. А днес с цялата си наглост ме пита "Аз нали не ви се бъркам в живота, на теб и брат ти?" За всичко идва видов ден. В същото време непрекъснато ме държи в зависимост от себе си, и двама ни, от страх да не остане сам сама. И аз съм виновна, че го допускам. Обърнах го на изповедалня! Никога не съм се чувствала толкова самотна и толкова предадена!