Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039840 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1695 -: Август 11, 2014, 02:22:09 pm »
Smarta, не се отчайвай по въпроса за децата. Явно още не му е дошло времето. Освен това, като се замисли човек, какъв живот бяха живяли евентуалните деца на тази вече замърсена планета, където и храната не е естествена, а почти навсякъде има някаква намеса (ако не ГМО, то са разни химикали и отрови).
Веско, повдигаш много интерсна тема, но не е за тук. Като тийнейджърка и като много млада не исках деца, защото не исках да се мъчат толкова много. После гледах едно предаване за робите в Америка как не са искали деца по същата причина. Преосмислих някои неща тогава. Сега си мисля, че независимо от трудните условия, животът трябва да продължава, хората трябва да носят светлината си тук. Няма да е винаги толкова трудно. Стига само да съм жива, знам как да обичам децата, да ги уча да са самостоятелни и да вярват в себе си, как да не им подкопавам силите, да им имам доверие, добрият старт е наполовина много добър живот. Аз също съм оптимист, и за мъж, и за деца. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1696 -: Август 11, 2014, 03:30:46 pm »
Освен това, като се замисли човек, какъв живот биха живели евентуалните деца на тази вече замърсена планета, където и храната не е естествена, а почти навсякъде има някаква намеса (ако не ГМО, то са разни химикали и отрови).
Весо, животът е Дар от Бога!
http://www.pravoslavieto.com/bible/sz/ps/90.htm

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1697 -: Август 11, 2014, 03:46:28 pm »
някои хора искат деца, други не искат. всеки има различна мисия в този живот, така че недейте да убеждавате хората в неща, в които вярвате, че са добри и важни, защото, ако за вас нещо е добро, за друг - не е.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1698 -: Август 11, 2014, 04:04:17 pm »
Да, така е. Моя грешка е, че го споменах, просто ми се искаше да я успокоя, че и да не стане, не е болка за умиране. Ако е писано да има, ще стане в подходящия момент.
я стига  :) да си кажеш мнението, което е различно от на масата хора, не е грешка ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1699 -: Август 11, 2014, 04:42:31 pm »
Да, така е. Моя грешка е, че го споменах, просто ми се искаше да я успокоя, че и да не стане, не е болка за умиране. Ако е писано да има, ще стане в подходящия момент.
А аз написах коментара си да успокоя тебе, че като му е писано на човек да живее- ще живее, стига да иска и вярва в това
ГМО-та, затопляне, охлаждане и всякакви други приказки са от "учените", които с това си вадят хляба- да се правят на загрижени за опазване на околната среда, все едно като се качат на самолета за поредната си среща не я замърсяват  :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1700 -: Август 12, 2014, 09:29:59 am »
А аз написах коментара си да успокоя тебе, че като му е писано на човек да живее- ще живее, стига да иска и вярва в това
ГМО-та, затопляне, охлаждане и всякакви други приказки са от "учените", които с това си вадят хляба- да се правят на загрижени за опазване на околната среда, все едно като се качат на самолета за поредната си среща не я замърсяват  :)

анджък :) - и аз винаги съм си мислела за тези разминавания. Еколози се возят на самолети, за да си направят среща и да обсъждат екологията, велики лидери харчат луди пари, за да организират срещи на високо равнище, за да обсъждат глада в Африка (примерно) и много такива ала-бала-мизми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1701 -: Август 12, 2014, 08:10:19 pm »
З. ще замине ли на море в края на август?
(З. не съм аз, а моя роднина, предполагам пак се гледа положението на 7 дом)
А въпроса кой го задава- З. или ти?
Разглеждано по 7д, като назована по име, при положение, че ти задаваш въпроса, то ще замине- Меркурий У1, У3 за З. е във взаимна рецепция с Нептун У9, с който Луната е извършила съвпад. Последен аспект на Луната е хармоничен тригон със Сатурн в неин 5д
« Последна редакция: Август 12, 2014, 08:14:22 pm от akruks »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1702 -: Август 12, 2014, 09:37:02 pm »
едно правило в хорарната астрология, което често се пренебрегва -  въпросът трябва да има някакъв смисъл за питащия,  да има подчертан, личен интерес към изхода на въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1703 -: Август 12, 2014, 10:30:32 pm »
имам личен интерес, става въпрос за свекърва ми, те да си починат, но и ние малко от тях :012:
Тя днес ме пита дали да заминат или не, защото има бизнес и ако заминат за седмица, може да изпусне доста поръчки, сега транзитен Юпитер й е на к9, и не само той, лунарен асц. в 3 дом, така че мисля да отидат, но исках да проверя и хорара, за да й дам отговор.
Свекърва ти е по 4д, като 10-ти от 7-ми, майката на твоя мъж и така вече всичко си е на мястото- Луната съУ4 за нея в неин 12д, Мерка У4 за нея във взаимна рецепция с Нептун У12, с който Марс у1 за нея е в тригон, Луната е пренесла светлина, така че може да отиде на море, стига да не предпочете бизнеса, защото последния аспект на Луната е със Сатурн СъУ10 за нея

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1704 -: Август 12, 2014, 10:30:48 pm »
съни, правилото не го казах специално заради теб, просто твоя казус ме подсети да го напиша, защото наистина често се задават въпроси само от любопитство.
благодаря за разяснението по твоя въпрос. после и аз ще го разгледам.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1705 -: Август 13, 2014, 12:00:42 am »
З. ще замине ли на море в края на август?
(З. не съм аз, а моя роднина, предполагам пак се гледа положението на 7 дом)
:41: отказвам се от тая карта

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1706 -: Август 13, 2014, 12:01:57 am »
Свекърва ти е по 4д, като 10-ти от 7-ми, майката на твоя мъж и така вече всичко си е на мястото- Луната съУ4 за нея в неин 12д, Мерка У4 за нея във взаимна рецепция с Нептун У12, с който Марс у1 за нея е в тригон, Луната е пренесла светлина, така че може да отиде на море, стига да не предпочете бизнеса, защото последния аспект на Луната е със Сатурн СъУ10 за нея
ще отиде ли или не в крайна сметка ?  :41:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1707 -: Август 13, 2014, 12:09:51 am »
Не знам, и тя не знае, чака да се освободят места в хотела и се чуди. Ще дам ОБ в края на месеца :)
Сатурн е У11 за свекито, последния аспект на Луната в риби нали е с него- може приятели да съдействат за заминаването или да замине с/при приятели

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1708 -: Август 13, 2014, 12:23:13 am »
Въпросът звучи сякаш по-скоро Да отиде ли? а не Ще отиде ли? Въпросът, както си го задала, е сякаш тя вече е решила, но се чуди ще успее ли. А от обясненията ти - че се чуди дали изобщо да ходи или да си гледа работата.

Както и да е, според мен няма да отиде, ще изникнат по- важни грижи.
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1709 -: Август 13, 2014, 12:35:59 am »
З. ще замине ли на море в края на август?
(З. не съм аз, а моя роднина, предполагам пак се гледа положението на 7 дом)
Няма да замине.