Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038669 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1710 -: Август 13, 2014, 12:45:42 am »
Ok, благодаря и на двамата, но защо не се обосновете, защото аз още се уча, а само Акрукс дава логични обяснения.
Това, че не разяснявам не значи, че не давам логично тълкувание, а просто ме мързи да пиша.  :19:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1711 -: Август 13, 2014, 12:49:16 am »
OK, тогава ще пращам на Акрус на лични :19:
Who cares?!  :85:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1712 -: Август 13, 2014, 12:50:02 am »
Ok, благодаря и на двамата, но защо не се обосновете, защото аз още се уча, а само Акрукс дава логични обяснения.

Защото е комбуста и в осми дом, а Луната е в заточението й. Предстои аспект на Луна само със Сатурн, а Сатурн е в падението на Луна и хич не му дреме за Меркурий.  От телефона не мога да пиша пространно, пък и ако предпочиташ, ще престана да се включвам по твоите въпроси, не настоявам. :012:
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1713 -: Август 13, 2014, 12:58:38 am »
Защо се държите така и се заяждате, нали тук сме, за да се учим, като не искате да помагате - недейте! Все пак астрологията е сложна наука, тук се изисква обосноваване, а не да или не.
Ама ти се заяждаш, а аз с най - добри намерения ти отговорих.  :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1714 -: Август 13, 2014, 01:05:35 am »
Защо се държите така и се заяждате, нали тук сме, за да се учим, като не искате да помагате - недейте! Все пак астрологията е сложна наука, тук се изисква обосноваване, а не да или не.
тук сме заради много неща. аз помислих че зададе въпроса, за да помогнеш на свекърва си, а то било да се учиш ::) всеки помага с каквото може, никой не е длъжен да те учи.

p.s. и да, сложна наука е астрологията и за да се каже да или не се изисква време, което на теб ти беше отделено , а ти си неблагодарна !
« Последна редакция: Август 13, 2014, 01:11:49 am от nerealna »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1715 -: Август 13, 2014, 01:19:18 am »
Няколко пъти казах благодаря, но щом ме мислиш за неблагодарна, ок,
То едно благодаря не стига, за да изразиш благодарност. ;)  :57:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1716 -: Август 13, 2014, 01:33:21 am »
Съни, предишен мой отговор на твой хорар костваше на темата три страници спам, защото беше твърде многословно "философстване". Сега пак натам вървим след едносричен отговор. Човек трудно ви угажда, честно.

По това време на годината клавиатурката ми е твърде малка за безмислени спорове. Затова ще се придържам към постове "до поискване".
De omnibus dubitandum est

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1717 -: Август 13, 2014, 01:52:09 am »
Аз като не разбирам от хорари ти изтеглих карти, защото ме провокира тая дилема  :P. За да не спамя, ще пиша в съответната тема  :72:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1718 -: Август 13, 2014, 01:53:25 am »
Не е било философстване, просто не позна по хорара, но не искаш да си го признаеш, каза, че Я. и Г. не с е понасят и нищо няма да стане, а аз ти обяснявах, че не си права. Ако не вярваш върни и виж какво си писала. Пари има, сделката се сключи. Всеки може да сбърка, но жалко, че не всеки си признава.
Като не искаш, просто не ми отговаряй по хорарите, какво толкова :)
Повярвай ми никой не държи на живот и смърт да познае точно за твоя хорар. Светът не се върти около теб и всеки коментар - верен или не трябва да го приемаш с благодарност ...   :-\ Какви са тия простотии дето бълваш, добре ли си?! Никой с нищо не ти е длъжен и това, че не всеки ти се води по свирката не е от чешене на его, а е изразяване на свободната воля. Точно ти няма да ми казваш какво да правя ми се струва.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1719 -: Август 13, 2014, 02:01:31 am »
Благодаря за обратната връзка, сега ще разгледам пак хорара.  :08: Но най-вероятно пак така бих го разтълкувала, защото имам комплекс за непогрешимост :D.

Бих ги държала под око все пак Я. и Г. за всеки случай за малко по-дългосрочен период от десет дни.

Аз най-често не познавам, Съни. Средна успеваемост около 10-20% при хорарите, в наталите е под 5%, а за прогностика направо и не се опитвам.

Системата, която ползвам, не е много популярна и няма как да предизвика доверие, ако работиш с принципите на съвременната астрология. Пък едва ли и аз я ползвам кой знае колко правилно, та остава и да почвам да обучавам на нея.
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1720 -: Август 13, 2014, 02:07:56 am »
Дианка, много си си добра според мен - не скромничи.  :29:

Мисля и аз да го погледна въпросния хорар, за да разбуля мистерията.  :85:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1721 -: Август 13, 2014, 02:09:12 am »
Абе за вас няма ли падащи звезди да зяпате, ами си чешете пръстите по клавиатурите  ;D
Личи си кои са в отпуска и утре няма да стават рано за работа  :d030:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1722 -: Август 13, 2014, 02:09:46 am »
Diyana, на мен досега винаги си познавала, но сигурно защото не задавам през ден въпроси, за да пробвам хорарната астрология  :D

п/с/ шегата настрана - много си добра в хорарите !

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1723 -: Август 13, 2014, 02:10:51 am »
Системата, която ползвам, не е много популярна и няма как да предизвика доверие, ако работиш с принципите на съвременната астрология. Пък едва ли и аз я ползвам кой знае колко правилно, та остава и да почвам да обучавам на нея.

 :043:

Е, ся, поне се опитвай, де. Трябва. И се изисква.

п.п. а кога и дали свекървата ще ходи по нужда, ще се пита ли, че да си систематизирам знанията
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1724 -: Август 13, 2014, 02:14:05 am »
сега си изясних защо има нерадикални карти - защото има тъпи въпроси  :D