Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038678 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1740 -: Август 13, 2014, 11:15:38 am »

Привет - ОБРАТНАТА  ВРЪЗКА !

Не  само , че нямаше глоба, но  и  предписания  нямаше / още не мога да повярвам !!! / :72:

Благодаря
Мерси много. Колебаех се дали квадратурата Марс У1 и У2 Юпитер показват глоба или просто голямото ти напрежение. Ако не беше споделила, че си толкова притеснена можеше да измисля друг отг.

Иначе казах, че няма да има глоба, заради взаимната рецепция между Плутон У1 във втори д със Сатурн У2. Луната беше в сходящ тригон с Плутон във 2-ри дом и секстил с Марс и Сатурн. Това помня, много полезна ов. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1741 -: Август 13, 2014, 11:20:11 am »
Х. има ли разсейки в белия дроб. На снимките са излязли петна, на скенер е след 3 дни. Днес и правят операция за хистология на друго място.
Тревожите се напразно - Луна без курс. Няма да е това, за което се притеснявате.

Сходящият съвпад между У1 и У8 показва предстоящата операция, която ще мине благополучно с желания резултат.
« Последна редакция: Август 13, 2014, 11:21:56 am от Теодор »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1742 -: Август 13, 2014, 12:44:34 pm »
Х. има ли разсейки в белия дроб. На снимките са излязли петна, на скенер е след 3 дни. Днес и правят операция за хистология на друго място.

Нямам какво много да допълня към коментара на Лили. Часът е на Сатурн, а не го виждам да е ангажиран със сигнификаторите :017:. Трудно ми е да избера и дали да е по първи или по седми дом, Меркурий като У1 би могло да сочи към белите дробове, но пък Луната е в седми, затова избрах Юпитер за Х. Опитах се проследя миналите аспекти - Луната има такива само със Сатурн и Марс. Не са свързани с белите дробове, по-скоро да не би "другото" място, което днес ще изследват, да е сигнифицирано от Скорпион? Юпитер е имал минали аспекти със Слънце, Меркурий, Марс - може всичко това да е лечението до момента - било е ОК. Венера е сменила знак току-що. Тя е У8 - била е в екзалтацията на Юпитер, сега пак се движи към съвпад с него, в триплицитета му - струва ми се, че опасността не е отминала още, но е силно редуцирана.
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1743 -: Август 13, 2014, 01:21:04 pm »
Заточеният Меркурий в 6 дом според мен показва заболяването.
Има разходящ квадрат на Слънцето У6 със Сатурн У12. Юпитер У1 е в сходящ квадрат със Сатурн У12 - предстой в болница ще има, но ще се оправи! ;)
« Последна редакция: Август 13, 2014, 01:22:59 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1744 -: Август 13, 2014, 01:22:57 pm »
Х. има ли разсейки в белия дроб. На снимките са излязли петна, на скенер е след 3 дни. Днес и правят операция за хистология на друго място.
Х. приятел/ка ли ти е, защото съответства на 11д- Луната У1 за Х.  в неин 9д, който отговаря на лекар специалист и показва крайното развитие на здравето, като 4-ти от 6-ти, където пък е ретро Плутон, свързан с онко болестите.
Гледана по 7д, като назована по име, то Луната в неин 1д е без курс, извършила е хармоничен аспект с Нептун У1 в неин 12д, с Плутон У9 в неин 10д и със Сатурн, който е на К9, домът показващ крайния резултат на въпроса за здравето. Нептун У1 е в рецепция с Меркурий в 6д., извършил е хармоничен аспект с МарсУ9 в 8д, който е диспозитор на ПФ, в разходящ тригон е с Плутон У9  и по мое мнение няма разсейки.
Предразположеност към заболявания на белите дробове дават знак риби или близнаци, както и зловредни планети в тези два знака, разположени в 6-ти или 12д- ако разполагаш с данните ѝ погледни какво се случва в натала, Плутон къде транзитира сега.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1745 -: Август 13, 2014, 01:38:46 pm »
"Ще приемат ли сина ми в школата по рисуване?". Най-късно до края на тази седмица ще мога да дам обратна връзка. Той ме врънка отдавна, но местата са заети, евентуално може да се направи някакво изключение и да го вземат.
Като гледам Нептун в 5-ти и Венера в 5-ти на детето ми се струва, че ще стане.
Оказа се, че няма свободни места, не го приеха. Картата е на стр. 102
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1746 -: Август 13, 2014, 02:03:21 pm »
Х. има ли разсейки в белия дроб. На снимките са излязли петна, на скенер е след 3 дни. Днес и правят операция за хистология на друго място.
в повечето хорари за здраве, които съм гледала, с луна без курс, притесненията наистина са се оказвали безпочвени, както каза и тедко. във вашия случай, обаче, вече има някакъв резултат, и безкурсната луна може да показва, че нещата са ясни- има резсейки. все пак аз може да греша, само предполагам...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1747 -: Август 13, 2014, 02:05:07 pm »
Оказа се, че няма свободни места, не го приеха. Картата е на стр. 102
Благодаря.  :-*
У11 - групата е троново Слънце в лъв - обемна група. . У1 за детето Сатурн е в сходящ квадрат с У11 Слънце. 
Школата аз я гледам по 3-ти дом от картата, а не 3-ти от 5д, а 3 дом се управлява от Юпитер, който е в сходящ квадрат със Сатурн У5.

Колебаех се кои сигнификатори да зяпам и затова си траех по хорара. :)
« Последна редакция: Август 13, 2014, 02:07:10 pm от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1748 -: Август 13, 2014, 02:08:20 pm »
в повечето хорари за здраве, които съм гледала, с луна без курс, притесненията наистина са се оказвали безпочвени, както каза и тедко. във вашия случай, обаче, вече има някакъв резултат, и безкурсната луна може да показва, че нещата са ясни- има резсейки. все пак аз може да греша, само предполагам...
а Луната в риби се води силна и мисля, че това е допълнителен плюс. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1749 -: Август 13, 2014, 02:40:30 pm »
Оказа се, че няма свободни места, не го приеха. Картата е на стр. 102
Че да не е само една школа по рисуване, заведи го на друго място
Марс У3 за детето (школата) е в сходящ съвпад със Сатурн У1 за него, разположени са в негов 9д- може да е по-далеко от вас, но важното е да ходи щом има желание, а може пък в тази школа да се освободи място след време, защото съвпадът е след 15* и във фиксиран знак.
Луната е във взаимна рецепция с Меркурий У5 на малкия, а последния неин аспект е хармоничен и то точно с Меркурий, който е естествен У3.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1750 -: Август 13, 2014, 02:53:07 pm »
Оказа се, че няма свободни места, не го приеха. Картата е на стр. 102

Жалко. Ето тук не знам защо съм казала да. Много обичам синът на кверента да е доволен и се поддавам на преднамерено четене. Затова и няма да стане астролог от мен  :57:
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1751 -: Август 13, 2014, 03:10:31 pm »
Оказа се, че няма свободни места, не го приеха. Картата е на стр. 102

Ако не се лъжа, имаше само "да"-та, какво е подвело в отговора, интересно...

П.п. А, то някои си казват :)
« Последна редакция: Август 13, 2014, 03:12:46 pm от Papy »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1752 -: Август 13, 2014, 03:29:18 pm »
Ако не се лъжа, имаше само "да"-та, какво е подвело в отговора, интересно...

П.п. А, то някои си казват :)

За мойто да - синът ѝ го броя по Сатурн, а школата - по девети дом. Иии понеже Сатурн си е в девети (макар и на задната му куспида :012:), а с управителя на девети предстои тригон след три градуса, (и най-вече поради споделената по-горе причина ;D) очебийно и безотговорно съм игнорирала факта, че У9 Венера е в знака на падението на Сатурн, а Луната е в знака на падението на У9. Мдам.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1753 -: Август 13, 2014, 03:36:01 pm »
ПС. И Сатурн е заточението на школата.
Ето сега накуп фрапиращи разлики в ефективността на подхода. В случая, есенциално не, добри аспекти - резултатът е отрицателен. 

В случая с техниката на Санти - неимоверна есенциална мощ за кверента, кофти аспекти. Резултат - отговорът на въпроса е не, но кверентът в края на краищата е доволен.

В хорара на Съни за Я. и Г. - есенциално не, сигнификатори в падащи домове, един положителен аспект, а отговорът е да и кверентът е доволен.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1754 -: Август 13, 2014, 03:40:42 pm »
В случая с техниката на Санти - неимоверна есенциална мощ за кверента, кофти аспекти. Резултат - отговорът на въпроса е не, но кверентът в края на краищата е доволен.

Мисля, че и моят случай беше такъв в последния ми хорар – подчертана есенциална сила за мен и същевременно слаба есенциално Луна без сходящи аспекти – дължимите пари получих още на следващия ден след задаване на въпроса, нямаше никакви проблеми в тази връзка, напротив – квезитът пръв предложи да се разплатим и извади пачката.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui