Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038023 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1815 -: Август 15, 2014, 02:07:30 pm »

ако ги гледам само по слънце, щях да кажа, че са оранжеви. все пак, обаче, слънцето е в съпад с меркурий.

Имаше и две оранжеви, по-светли - на едното му намерих стопани още около Коледа. Другото с такъв цвят ми е любимо, има особена сантиментална стойност и не го давам на никой, при никакви обстоятелства.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1816 -: Август 15, 2014, 02:11:33 pm »
Теоретично да ви питам - Ако се задава хорарен въпрос за миналото - Примерно дали наистина са ми се обадили по грешка, но асцендента е ранен, това какво означава? Ясно е, че няма как да означава, че все още отговора на въпроса не е ясен, защото става въпрос за минало събитие.

Гледаш разходящите аспекти. А ранен АС при въпрос, свързан с минало събитие, може да означава, че въпросът вече е отпаднал от дневния ред, същото като при късен АС.

Мога да дам един пример. Преди няколко дни си зададох въпрос (по 5 дом - ще се случи ли в близките 2-3 години), но реших да "изманипулирам" картата - погледнах предварително какви сходящи аспекти има Луната. И познайте какво стана - като пуснах картата, беше нерадикална - АС в 29 гр. Овен, Луна в 12 дом и нищо общо с тематиката, която ме вълнуваше.

« Последна редакция: Август 15, 2014, 02:13:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1817 -: Август 15, 2014, 02:14:19 pm »
Мерси, зададох един такъв водена по-скоро от любопитство, отколкото от това, че ми е толкова важно и ето - хорара си излезе нерадикален.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1818 -: Август 15, 2014, 03:09:04 pm »
Теоретично да ви питам - Ако се задава хорарен въпрос за миналото - Примерно дали наистина са ми се обадили по грешка, но асцендента е ранен, това какво означава? Ясно е, че няма как да означава, че все още отговора на въпроса не е ясен, защото става въпрос за минало събитие.
ранен АСЦ показва, че ще изникне нещо, ще узнаеш нещо, което ще направи въпроса ненужен
например може да разбереш за човека, в когото се съмняваш, че се е обадил, че си живее живота и изобщо не му пука за теб, за да играе игрички с телефонна грешка
иначе по картата, въпреки асцендента, проследяваш отминали аспекти, свързани с 3д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1819 -: Август 15, 2014, 03:11:38 pm »
Взех си  :08:. Женската е чисто бяла, а мъжкия - бял със светлосиныо. Веднага взеха да се целуват, голяма любов  :57:. А синът ми, без да си има понятие от именни дни, предложи да се казва Мария.
Честито! Да е жива и здрава Мими и да изпълва дома ви с радост!
Женската е по Луната, екипирана с бяла перушина, като отбора на Реал Мадрид, а мъжкия е национал на Аржентина  :012: :012: :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1820 -: Август 15, 2014, 03:21:54 pm »
Здравейте,

Не знам дали може да се зададе така хорарен въпрос, но реших  да опитам - "Какви са взаимоотношенията на двама помежду си? Назовала съм ги по имена."

Просто ми е любопитно, защото усещам някакъв опит за театър ;D

Благодаря!
Имат гореща интимна връзка и любов, която пазят в тайна, вероятно този по АСЦ има ангажимент или е надалеко, в бъдеще този, който е по Слънце ще  прекрати срещите и общуването

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1821 -: Август 15, 2014, 03:23:41 pm »
Честито! Да е жива и здрава Мими и да изпълва дома ви с радост!
Женската е по Луната, екипирана с бяла перушина, като отбора на Реал Мадрид, а мъжкия е национал на Аржентина  :012: :012: :012:
Благодаря, Акрукс  :58:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1822 -: Август 15, 2014, 04:50:47 pm »
"Ще си взема ли втори папагал?"
Ти си споменала "втори"във въпроса си!  :lol_hitting: :012: Сори, ако го бях гледал като 6-ти от 6д, нямаше да се обърквам от противоречивата информация, която ме оплете по 6-и. :) Може да е и по 6-и. :)
Мерси.

Тогава Сатурн в 6 дом описва лошото настроение на първия ти папагал, а Сатурн е и негов У4,5.  :57:


Тука на плажа беше студено направо. Много готин вятър!  :49: Но пък много хубаво изгорях на този ветрец  :72: след един месец ще съм негърче.  :043:
« Последна редакция: Август 15, 2014, 05:01:51 pm от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1823 -: Август 15, 2014, 05:00:51 pm »
Теоретично да ви питам - Ако се задава хорарен въпрос за миналото - Примерно дали наистина са ми се обадили по грешка, но асцендента е ранен, това какво означава? Ясно е, че няма как да означава, че все още отговора на въпроса не е ясен, защото става въпрос за минало събитие.
Не му обръщай голямо внимание на този ранен асцендент ако въпроса е искрен и важен за теб - теоретично. :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1824 -: Август 15, 2014, 05:11:02 pm »
Ти си споменала "втори"във въпроса си!  :lol_hitting: :012: Сори, ако го бях гледал като 6-ти от 6д, нямаше да се обърквам от противоречивата информация, която ме оплете по 6-и. :) Може да е и по 6-и. :)
Мерси.

Тогава Сатурн в 6 дом описва лошото настроение на първия ти папагал, а Сатурн е и негов У4,5.  :57:


Тука на плажа беше студено направо. Много готин вятър!  :49: Но пък много хубаво изгорях на този ветрец  :72: след един месец ще съм негърче.  :043:

Ти гледай да не станеш като парче беконче само, вместо негърче, какъвто си беличък.  :P :P Иначе много ранен беше асцендента, поне да беше на един градус, нещо такова, а той беше на 0.03  :012: :012: :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1825 -: Август 15, 2014, 05:12:47 pm »
Ти гледай да не станеш като парче беконче само, вместо негърче, какъвто си беличък.  :P :P Иначе много ранен беше асцендента, поне да беше на един градус, нещо такова, а той беше на 0.03  :012: :012: :012: :012:
Тогава го считай за нерадикален и питай пак след време. Т.е аз бих процедирал така. :)  Трябва асцедента да е поне на 30 минути в някой знак или до края на някой знак, за да го тълкувам.

Не съм много беличък.  :012: Само дето съм блед.  :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1826 -: Август 15, 2014, 05:30:07 pm »
Аз ще слушкам чичко У.Лили и ще чакам даже ако може да си е по-навътре в знака асцендента.  :012: :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1827 -: Август 15, 2014, 05:40:23 pm »
Аз ще слушкам чичко У.Лили и ще чакам даже ако може да си е по-навътре в знака асцендента.  :012: :012: :012:
То докато ти влезне навътре вече няма да се интересуваш от отговора на въпроса.   :D :D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1828 -: Август 15, 2014, 07:27:40 pm »
Има ли смисъл? Добре ли е, за мен, да продължавам с тази работа?
п.п.Изключително много работя, но финансовата част, засега, ми е неудовлетворителна.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1829 -: Август 15, 2014, 08:31:14 pm »
Х. има ли разсейки в белия дроб. На снимките са излязли петна, на скенер е след 3 дни.

На скенера също излиза, че има нещо, но още не знаят какво.