Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037226 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1830 -: Август 15, 2014, 08:41:25 pm »
Има ли смисъл? Добре ли е, за мен, да продължавам с тази работа?
п.п.Изключително много работя, но финансовата част, засега, ми е неудовлетворителна.

Смисъл ти си разбираш дали има, но не виждам увеличаване на заплатата. А недоволството ти от заплатата е показано от разходящия квадрат между У1 и У2 и подчертано от Сатурн в 1 дом.
Тригонът между Луна и Меркурий сключва ли се в рамките на знаците?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1831 -: Август 15, 2014, 08:46:45 pm »
Да, има тригон Луна-Меркурий, в рамките на знака.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1832 -: Август 15, 2014, 08:50:14 pm »
Да, има тригон Луна-Меркурий, в рамките на знака.
Значи възможно е да има някакво увеличение на заплатата, което обаче няма да те удовлетвори.

ретро Уран е в 6 дом - личи отвсякъде, че не ти харесва работата и има стрес.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1833 -: Август 15, 2014, 09:15:29 pm »
Аз виждам надежда в това, че Меркурий сменя знака много скоро - от изгорено положение влиза в домицил и екзалтация, а Меркурий управлява 11-тия дом - доходите от 10-ти (работата).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1834 -: Август 15, 2014, 09:57:08 pm »
На скенера също излиза, че има нещо, но още не знаят какво.
ами дано да не това, от което се опасява/те

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1835 -: Август 15, 2014, 10:52:03 pm »
Аз виждам надежда в това, че Меркурий сменя знака много скоро - от изгорено положение влиза в домицил и екзалтация, а Меркурий управлява 11-тия дом - доходите от 10-ти (работата).
да допълня към хорара на Уран- Меркурий управлява също 8д, а Венера скоро ще извърши съвпад с Юпитер у2, така че освен от работата ще имаш приходи от страна на съпруг/партньор, така че няма да има нужда да разчиташ само на твоята заплата и да ти тежи работата, която не се очертава да напуснеш, дори може да се увеличат отговорностите в нея и да преподпишеш договор

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1836 -: Август 16, 2014, 12:09:06 am »
Има ли смисъл? Добре ли е, за мен, да продължавам с тази работа?
п.п.Изключително много работя, но финансовата част, засега, ми е неудовлетворителна.
ще имаш промени в работата /условията на труд, колектива/- марс  куинкос с уран в 6-ти.
работодателя сигурно има финансови проблеми сега, но скоро това ще се промени - меркурий  сменя знака /както каза и мирабела/.
« Последна редакция: Август 16, 2014, 12:10:46 am от nerealna »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1837 -: Август 16, 2014, 08:13:57 am »
Благодаря ви. :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #1838 -: Август 17, 2014, 01:06:38 am »
Къде е телефона на И.?:( Изгубен е преди час, къде по пътя да го търсим, ако вече не е в някой? :(
« Последна редакция: Август 17, 2014, 01:13:14 am от ini »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1839 -: Август 17, 2014, 03:02:34 am »
Къде е телефона на И.?:( Изгубен е преди час, къде по пътя да го търсим, ако вече не е в някой? :(
Телефонът, заедно с И. са описани от Юпитер в неин/негов 9д
Луната е образувала квадрат с него, предстои да извърши опозиция със Сатурн, заемащ почти целия 2д, който описва търсения предмет, така че съм доста скептична относно намирането му.
Последният аспект на Луната е квадрат, което не вещае добър завършек.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1840 -: Август 17, 2014, 11:36:00 am »
По хорара за котето да ви кажа - засега няма резултат, но въпросът остава отворен.

Поредните лаладжии се оказаха и тия, вече не се учудвам, доста е разпространено това качество. Сами ми предложиха да се видим, да излезем, щяха да ми се обаждат... и накрая ни звук, ни стон. А на мен ми беше неудобно да им звъня и да се натрапвам, все пак са семейство и имат си свои планове и ангажименти, водят друг начин на живот. Та засега котаците са пощадени  ;D - остават на моя ол инклузив.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1841 -: Август 17, 2014, 11:57:42 am »
Ако включим и транссатурновите, може и сходящият секстил с Уран в производния 4 дом да помогне, изневделица да изскочи някакъв вариант, неочаквана възможност.
:72: :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1842 -: Август 17, 2014, 11:58:45 am »
Обратна връзка по този хорар - намерих си жилище чак сега. Бяхте прави - нямаше как да си намеря сама нещо прилично и ще живея със съквартирант. Нагодиха се нещата към приемлив временен вариант(надявам се  :012:)

Сега погледнах картата - Луната е била във фиксиран знак и в следващ дом, предстоял е квадрат със Сатурн - вероятно това говори за бавно развитие по въпроса. Но може и секстилът с Уран да е проработил (Луната в хорара е в уранов знак).

Към Теодор - на мен тогава ми се стори, че няма да е сама в новата квартира - Луна във Водолей, Уран в производния 4 дом, Луна в сходящ секстил с Уран.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1843 -: Август 17, 2014, 01:54:14 pm »
По хорара за котето да ви кажа - засега няма резултат, но въпросът остава отворен.

Поредните лаладжии се оказаха и тия, вече не се учудвам, доста е разпространено това качество. Сами ми предложиха да се видим, да излезем, щяха да ми се обаждат... и накрая ни звук, ни стон.
 
Ако може заедно с обратната връзка да поставяте линк към въпроса, а не да се ровим из страниците, да търсим въпроса, картата и да си припомним кой какво е писал  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1844 -: Август 17, 2014, 02:29:18 pm »
Хорарът ми още не е изтекъл, не изключвам с тях по-нататък да се чуем и да ми кажат какво са решили с това коте. Но щом не бързат, значи не са на зор да се обзавеждат с домашен любимец.

Хорарният въпрос беше зададен съвсем наскоро, трябва да е на една от последните страници.

стр. 119 - 14 август.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui