Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039545 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1845 -: Август 17, 2014, 02:42:47 pm »
Обратна връзка по този хорар - намерих си жилище чак сега. Бяхте прави - нямаше как да си намеря сама нещо прилично и ще живея със съквартирант. Нагодиха се нещата към приемлив временен вариант(надявам се  :012:)
Благодаря за обратната връзка, чудя се само защо съм ти писала, че до седмица ще намериш жилище, като Нептун У7 е ретро, а Меркурий У1 пред ретроградие, а и с времената никога не съм се справяла (blush)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #1846 -: Август 17, 2014, 03:12:15 pm »
Телефонът, заедно с И. са описани от Юпитер в неин/негов 9д
Луната е образувала квадрат с него, предстои да извърши опозиция със Сатурн, заемащ почти целия 2д, който описва търсения предмет, така че съм доста скептична относно намирането му.
Последният аспект на Луната е квадрат, което не вещае добър завършек.
Акрукс, благодаря ти, че си разгледала и тълкувала картата посред нощ! И ние нямаме надежда да го намерим вече. Просто ще трябва да се примирим, независимо от стойността му.  ::)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1847 -: Август 18, 2014, 10:32:31 am »
Един експериментален хорар от мен - ще се постарая да дам обратна връзка след уикенда, ако има резултат  :)


По картата ти ми се стори по-скоро, че ти им нямаш доверие нещо и не си падаш по тях, та се чудих дали въобще ще се навиеш да им дадеш котарака в края на краищата. И ти, и първодомната Луна сте в знаци на заточение на У7, а между Марс и Венера има квадратура. Все пак, те ще си паднат по котака - не са били съвсем голословни - влизат в знака на Пипи, но има още много време, докато узреят съвсем - съвпадът им със Слънце е мнооого далече и дори не знам ще се осъществи ли въобще в знака. Пипи ще смени знак = дома си  :) след около 9-10 дни - още не са изтекли :).
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1848 -: Август 18, 2014, 11:20:56 am »
Пипи ще смени знак = дома си  :) след около 9-10 дни - още не са изтекли :).

Благодаря, Диди.  :)

Не че не си падам по тях, навремето поддържахме приятелски отношения, но леко ми намирисва на голословност, особено от страна на мъжа (познавам го доста добре). Но ми се струва, че сега решения за домашни любимци взема жена му - една Скорпионка с АС Дева знае как да озапти новолунен Овен. :012:

Ще видим, аз не бързам, но да не вземе на мен да ми се досвиди да давам котака.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1849 -: Август 18, 2014, 04:23:03 pm »
Благодаря, Диди.  :)

Не че не си падам по тях, навремето поддържахме приятелски отношения, но леко ми намирисва на голословност, особено от страна на мъжа (познавам го доста добре). Но ми се струва, че сега решения за домашни любимци взема жена му - една Скорпионка с АС Дева знае как да озапти новолунен Овен. :012:

Ще видим, аз не бързам, но да не вземе на мен да ми се досвиди да давам котака.
Последното зависи от свободната ти воля и не може да се прогнозира по хорара.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1850 -: Август 18, 2014, 04:56:38 pm »
Последното зависи от свободната ти воля и не може да се прогнозира по хорара.

Между другото, често така се случва - или да изиграе роля свободната воля, или да има някакъв непредвиден нюанс, който да попречи на правилното тълкуване на хорарите ми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1851 -: Август 18, 2014, 07:55:43 pm »
Между другото, често така се случва - или да изиграе роля свободната воля, или да има някакъв непредвиден нюанс, който да попречи на правилното тълкуване на хорарите ми.
:)
Пак ще се разбере тук дали бабката иска котката или не - това би трябвало да може да се предвиди. ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1852 -: Август 18, 2014, 08:02:26 pm »
Преди около два месеца бях пуснала хорар за един кандидат ухажор, вече не помня на коя страница. Вероятно отговорилите щяха да са познали, но в крайна сметка решаваща роля изигра свободната воля. Човекът може и да е бил свестен, но просто не го харесах и реших да не продължавам да контактувам с него, насила не става.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1853 -: Август 18, 2014, 09:31:20 pm »
Да взема и аз най-сетне да се допитам по един личен. Бихте ли ударили рамо, пък ако е тъп, не пишете, ще ви разбера. :012:

Толкова ми е изпушил главният мозък, че дори не съм разглеждала картата.

Въпросът е: Необходимо ли е наистина да сменя съединителя на колата?

Чудя се дали е правилна преценката на майстора. Имам му голямо доверие по принцип, точен е и има усет. И все пак нещо ме гризе, защото същинският проблем е със скоростната кутия, а покрай нея се оказа и това.

п.п. тия Юпитер/Венера ме разкатаха, **** алчните
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1854 -: Август 18, 2014, 09:52:04 pm »
Тъпанаря Х. няма ли да се сети да ми се обади, че нещо пак ми се разхожда из главата  ;D От всичкото от горе и снимките му намерих, уж ги бях скрила  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1855 -: Август 18, 2014, 10:00:19 pm »
Да взема и аз най-сетне да се допитам по един личен. Бихте ли ударили рамо, пък ако е тъп, не пишете, ще ви разбера. :012:

Толкова ми е изпушил главният мозък, че дори не съм разглеждала картата.

Въпросът е: Необходимо ли е наистина да сменя съединителя на колата?

Чудя се дали е правилна преценката на майстора. Имам му голямо доверие по принцип, точен е и има усет. И все пак нещо ме гризе, защото същинският проблем е със скоростната кутия, а покрай нея се оказа и това.

п.п. тия Юпитер/Венера ме разкатаха, **** алчните
Меркуий У3 върви към опозиция с Нептун У1 в 12 дом. Звучи ми като да не се занимаваш с нищо. Последният аспект на Луната е секстил със Слънцето У6 (4-ти от 3 дом).
Колата е представена от тронов Меркурий, мисля си, че нищо не и е за сменяне.
« Последна редакция: Август 18, 2014, 10:02:29 pm от Теодор »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1856 -: Август 18, 2014, 10:04:22 pm »
но по картата излиза, че по-скоро ти може да го потърсиш.

В някой друг живот :012: Просто ми мина този въпрос през главата, защото много ми се прииска да го направи, ама нито той, нито аз, така че още сега давам ОВ :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1857 -: Август 18, 2014, 10:04:32 pm »
Тъпанаря Х. няма ли да се сети да ми се обади, че нещо пак ми се разхожда из главата  ;D От всичкото от горе и снимките му намерих, уж ги бях скрила  :)
Това не е ли въпросче за любовните хорари?  :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1858 -: Август 18, 2014, 10:08:45 pm »
Това не е ли въпросче за любовните хорари?  :012:

Тц, не искам да е там  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1859 -: Август 18, 2014, 10:14:40 pm »
Въпросът е: Необходимо ли е наистина да сменя съединителя на колата?

Чудя се дали е правилна преценката на майстора. Имам му голямо доверие по принцип, точен е и има усет. И все пак нещо ме гризе, защото същинският проблем е със скоростната кутия, а покрай нея се оказа и това.


Нищо не разбирам от коли, но ако гледаме по-простичко, колата е представена от 3 дом с управител Меркурий в Дева. У3 е силно поставен, така че тук не би трябвало да говорим за наложителен и скъпоструващ ремонт, колата е в сравнително добро състояние. Луната има разходящ аспект с Меркурий - имайки предвид, че е в знака Близнаци, по-скоро бих предположила да е скоростната кутия. Но 3 дом може да символизира също така и съединителните елементи, сцеплението. Струва ми се обаче, че основният проблем би трябвало да е сигнифициран от знака на Луната, а аспектите и домовата позиция показват къде рефлектира.

На Луната не й предстоят неблагоприятни аспекти. Мисля, че дребният проблем с колата в крайна сметка ще се реши в полза на кверента - Луната откъм 3 дом прави секстил с Уран в първи и вече е направила тригон с твоя сигнификатор - Юпитер. Квадратът с Меркурий (у3) е разходящ - да, има някакъв проблем, но според мен ще се реши.

А майстора по 7 дом ли го гледаме? Или като занаятчия по 6ти?  :017:





« Последна редакция: Август 18, 2014, 10:27:07 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui