Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040362 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1875 -: Август 20, 2014, 01:44:43 pm »
Здравеите,съфорумки,моля ви за помощ за разчитане на този хорар.Въпроса  засяга съпруга ми-в момент на афект напуска работа.Въпроса е дали ще се върне отново там.Работодателя му го цени,но го натоварва с прекалено много отговорности,оттам и недоволството.
Луната е в седми дом ,което е показателно за хорара-въпроса засяга партньора.Обнадежаващ е и предстоящия аспект между цлънцето и луната.
Моля да споделите мнения.
Не съм ти съфорумка, но все пак мисля да се включа по хорара ти, освен ако не искаш да е от съфорумка?  :57:
Не съм сигурен дали разбрах. Ти ли питаш или съпруга ти?

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #1876 -: Август 20, 2014, 02:42:07 pm »
Здравеи,ще се радвам ако вземеш отношение.Да аз задавам въпрос,засягащ него.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1877 -: Август 20, 2014, 02:44:40 pm »
:) Мисля си, че няма да се върне пак на тази работа и ще си постои малко вкъщи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1878 -: Август 20, 2014, 02:58:14 pm »
Здравеите,съфорумки,моля ви за помощ за разчитане на този хорар.Въпроса  засяга съпруга ми-в момент на афект напуска работа.Въпроса е дали ще се върне отново там.Работодателя му го цени,но го натоварва с прекалено много отговорности,оттам и недоволството.
Луната е в седми дом ,което е показателно за хорара-въпроса засяга партньора.Обнадежаващ е и предстоящия аспект между цлънцето и луната.
Моля да споделите мнения.
Луната У9 е в 8д, което показва , че се притесняваш за парите на съпруга ти, които имат връзка с чужбина.
За него Луната У3 е извършила хармоничен аспект с Венера У1, У6 така че по документи не е уволнен и до седмица ще е на работа- Венера У1, У6 е в сходящ хармоничен аспект с Уран У10 за него, който е ретро и предполага неочаквано връщане, Луната е в сходящ хармоничен аспект със СЛВ на негов К6, който е 4-ти от 3-ти, нека се обади, има бъдеще в тази работа.

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #1879 -: Август 20, 2014, 03:12:42 pm »
:) Мисля си, че няма да се върне пак на тази работа и ще си постои малко вкъщи.
Би ли обосновал отговора астрологично

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1880 -: Август 20, 2014, 03:14:19 pm »
Би ли обосновал отговора астрологично
Венера У1 за съпруга ти е в сходящ квадрат със Сатурн У10.
Диспозиторът на У1 е Слънце, което е У4, а Венера ще съвпадне с куспида на 4-ти дом.

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #1881 -: Август 20, 2014, 03:30:27 pm »
Благодаря ти за бързия отговор.Да наистина предстои положителен аспект със слъмцето,но то е в 4-ти дом ,дома на края.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1882 -: Август 20, 2014, 03:36:18 pm »
Благодаря ти за бързия отговор.Да наистина предстои положителен аспект със слъмцето,но то е в 4-ти дом ,дома на края.
Венера няма да извърши аспект със СЛънцето, проверете преди да пишете- ще извърши тригон с Уран У10, квадрат с Марс У7, 12, квадрат със Сатурн У9 и секстил със СЛВ на К6
И благодаря, че не ми уважи отговора! no me da igual

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #1883 -: Август 20, 2014, 03:38:10 pm »
Луната У9 е в 8д, което показва , че се притесняваш за парите на съпруга ти, които имат връзка с чужбина.
За него Луната У3 е извършила хармоничен аспект с Венера У1, У6 така че по документи не е уволнен и до седмица ще е на работа- Венера У1, У6 е в сходящ хармоничен аспект с Уран У10 за него, който е ретро и предполага неочаквано връщане, Луната е в сходящ хармоничен аспект със СЛВ на негов К6, който е 4-ти от 3-ти, нека се обади, има бъдеще в тази работа.
Благодаря за изчерпателния отговор.Ако вземем стария управител на 10 дом -сатурн,то тогава сходящия квадрат на У1,У6 към него ще даде противоположно тълкуване на въпроса.Как се постъпва в случая.Силен управител на 4-ия-дома на края ,приключване и сходяш аспект на сигнификаторите към него значи ли приключване.

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #1884 -: Август 20, 2014, 03:42:24 pm »
Благодаря за изчерпателния отговор.Ако вземем стария управител на 10 дом -сатурн,то тогава сходящия квадрат на У1,У6 към него ще даде противоположно тълкуване на въпроса.Как се постъпва в случая.Силен управител на 4-ия-дома на края ,приключване и сходяш аспект на сигнификаторите към него значи ли приключване.
Да извиняваи,наистина пиша глупости,в случая по-бързата планета е слънцето,имах предвид че в хорарната астрология се счита за добър знак аспекта между светилата,т.е визирах предсоящия аспект между луна-слънце
Благодаря ти

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1885 -: Август 20, 2014, 03:48:21 pm »
Благодаря за изчерпателния отговор.Ако вземем стария управител на 10 дом -сатурн,то тогава сходящия квадрат на У1,У6 към него ще даде противоположно тълкуване на въпроса.Как се постъпва в случая.Силен управител на 4-ия-дома на края ,приключване и сходяш аспект на сигнификаторите към него значи ли приключване.
Може да показва конфликт с началника му или да загуби престиж, но не и работа, защото все пак Уран е У10, а с него аспектът е хармоничен.
За този 4-ти дом нали написах- Слънцето е в дева, когато Венера е на 13гр в лъв, аспект няма между тях, освен знаков в момента на задаване на въпроса. Луната ще извърши последен хармоничен аспект със Слънцето У4 в 4д, което показва успешен изход за въпроса, ще е благоприятно развитието на въпроса в крайна сметка както за мъжа ти, така и за неговия дом, за семейство му, изобщо не показва край на работа и оставане вкъщи  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1886 -: Август 20, 2014, 03:50:49 pm »
Да извиняваи,наистина пиша глупости,в случая по-бързата планета е слънцето,имах предвид че в хорарната астрология се счита за добър знак аспекта между светилата,т.е визирах предсоящия аспект между луна-слънце
Благодаря ти
Не, не е по-бързо Слънцето, но е доста напред с градусите и Венера, въпреки своята бързина няма да го достигне.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1887 -: Август 20, 2014, 03:53:13 pm »
Аз имах предвид, че диспозитора на Венера е Слънцето, а не че ще им предстои съвпад. (Казвам го ако някой случайно не ме е разбрал :72:)

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #1888 -: Август 20, 2014, 03:54:28 pm »
Може да показва конфликт с началника му или да загуби престиж, но не и работа, защото все пак Уран е У10, а с него аспектът е хармоничен.
За този 4-ти дом нали написах- Слънцето е в дева, когато Венера е на 13гр в лъв, аспект няма между тях, освен знаков в момента на задаване на въпроса. Луната ще извърши последен хармоничен аспект със Слънцето У4 в 4д, което показва успешен изход за въпроса, ще е благоприятно развитието на въпроса в крайна сметка както за мъжа ти, така и за неговия дом, за семейство му, изобщо не показва край на работа и оставане вкъщи  :)
Благодаря от все сърце,много мило че отговори на всичките ми питаня.Наистина съм притеснена в чужбина сме както казваш и тук не е лесно туко така да зарежеш работата си. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1889 -: Август 20, 2014, 04:05:54 pm »
Аз имах предвид, че диспозитора на Венера е Слънцето, а не че ще им предстои съвпад. (Казвам го ако някой случайно не ме е разбрал :72:)
ми аз не вървя след теб да ти чета коментарите, четох на питащата коментарите и отговорих на нейните запитвания.
Това, че Слънцето е диспозитор на Венера У1, У6 е само един плюс, както и това, че диспозиторът на Луната- Меркурий У2, У5 в 4д е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У9