Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038097 пъти)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #1905 -: Август 25, 2014, 03:59:39 pm »
Луната освен У1 за жената на твоя приятел е неин У12- хоспитализация, изолация
момченце ли е родила?

Не е родила. Осще не и е дошъл термина. Леко е прокървила, което я е уплашило.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1906 -: Август 26, 2014, 06:40:44 pm »
Днес за това се замислих - ще успея ли някога да емигрирам, да замина да живея в друга държава?

Знам, че не е желателно да се задават въпроси с "някога", но не съм сигурна за времевия интервал - не го планирам скоро, а по принцип дали ще имам такава възможност.

Погледнах - въпросът е зададен в час на Меркурий, който е силно поставен в картата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1907 -: Август 26, 2014, 06:48:00 pm »
Днес за това се замислих - ще успея ли някога да емигрирам, да замина да живея в друга държава?

Знам, че не е желателно да се задават въпроси с "някога", но не съм сигурна за времевия интервал - не го планирам скоро, а по принцип дали ще имам такава възможност.

Погледнах - въпросът е зададен в час на Меркурий, който е силно поставен в картата.
Не, в рамките на хорара. Никога в хорарите няма "някога", а обикновенно показват близките няколко месеца. ;)

Венера У4 е в сходящ квадрат с Марс У9 и Сатурн У1, които са в 9-ти дом. Луната е в сходящ секстил с Марс и Сатурн, но те са в скорпион - където Луната е в падение.
« Последна редакция: Август 26, 2014, 06:50:22 pm от Теодор »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1908 -: Август 26, 2014, 06:49:23 pm »
В близките няколко месеца със сигурност не планирам, по-скоро години.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1909 -: Август 26, 2014, 06:51:20 pm »
В близките няколко месеца със сигурност не планирам, по-скоро години.
Бих се консултирал с врачка на твое място.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1910 -: Август 26, 2014, 06:59:15 pm »
Ясно, значи няма да е в този живот, оставам си в тресавището.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1911 -: Август 26, 2014, 07:27:22 pm »
Днес за това се замислих - ще успея ли някога да емигрирам, да замина да живея в друга държава?

Знам, че не е желателно да се задават въпроси с "някога", но не съм сигурна за времевия интервал - не го планирам скоро, а по принцип дали ще имам такава възможност.

Погледнах - въпросът е зададен в час на Меркурий, който е силно поставен в картата.
Ами ти нали и сега си емигрант и в чужда държава, което е отразено от разходящия съвпад на Сатурн У1 в 9д с Марс У9, както и взаимната рецепция на Сатурн У1 с Плутон У9, 10- живот и професия, свързани с чужбина в дългосрочен план. 
Луната в 7д ще извърши съвпад с Меркурий У5, 8, може въпросът ти да се изпълни чрез  партньорство/любов/дете, както и парите на партньора, Слънцето У7 е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 в 9д- възможно е да се обвържеш с някого или просто да смениш местожителството, нали 7д е 4-ти от 4-ти, сходящия квадрат на Венера У4 със Сатурн У1 в 9д показва, че няма да се задържиш на настоящото си място дълго, предстои скоро да скъсаш с това място и с настоящия адрес, но новото място при всички положения е свързано с мъж.
« Последна редакция: Август 26, 2014, 07:31:55 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1912 -: Август 26, 2014, 07:33:49 pm »
Да, направи ми впечатление акцентът върху 7 дом, а за партьорство като начин да емигрирам не съм мислила. Но като се замисля, при тия обстоятелства това би било единственият възможен начин. Откъм възможности за преместване/пътувания и финансов ресурс съм много ограничена. Просто искам да си сменя средата. И в България може да се живее много добре, но всичко зависи от средата и обкръжението, в това отношение просто нямах късмет.

Благодаря за тълкуването.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1913 -: Август 26, 2014, 11:15:57 pm »
Въпросът е: Необходимо ли е наистина да сменя съединителя на колата?

Сменен е. Нямам причини да се съмнявам в майстора.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1914 -: Август 27, 2014, 12:07:12 am »
Сменен е. Нямам причини да се съмнявам в майстора.
Въпросът беше не дали ще си смениш съединителя, а дали се налага да го правиш?  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1915 -: Август 27, 2014, 12:09:47 am »
А аз останах с впечатление, че се е колебаела дали е от съединителя или от скоростната кутия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1916 -: Август 27, 2014, 12:21:10 am »
Въпросът беше не дали ще си смениш съединителя, а дали се налага да го правиш?  :)

Налага се, щом е сменен. Кое му е неясното.

Не съм се колебала между двете, Лили. Скоростната кутия си беше за смяна, тогава майсторът ми каза, че и съединителят е "чао". Затова и се чудих, дали случайно не греши, да се доверя ли на преценката му. Не съм имала повод да се съмнявам, това е.     
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1917 -: Август 27, 2014, 12:27:33 am »
Налага се, щом е сменен. Кое му е неясното.

Не съм се колебала между двете, Лили. Скоростната кутия си беше за смяна, тогава майсторът ми каза, че и съединителят е "чао". Затова и се чудих, дали случайно не греши, да се доверя ли на преценката му. Не съм имала повод да се съмнявам, това е.     
Благодаря за ов-то, а аз не съм разбрал правилно въпроса ти в началото. :) Бях си помислил, че ти си решила, че нещо в колата ти не е наред ама аз съм една блейка голяма ...  :012: Затова обичам да ми обясняват по - подробно - за да съм сигурен, че правилно съм разбрал.  :29: Понякога всяка дребна подробност има значение като се тълкува.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1918 -: Август 27, 2014, 12:30:18 am »
Благодаря за ов-то, а аз не съм разбрал правилно въпроса ти в началото. :) Бях си помислил, че ти си решила, че нещо в колата ти не е наред ама аз съм една блейка голяма ...  :012: Затова обичам да ми обясняват по - подробно - за да съм сигурен, че правилно съм разбрал.  :29:

Няма проблем.  :012: Ако има още въпроси, насреща съм.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #1919 -: Август 29, 2014, 02:21:35 pm »
Предстоят много реконструкции на работата ми. В тази връзка, ще ме "тръгнат ли"? :) Казвам тръгнат, без да уточнявам дали ще ме принудят или съкратят и т.н...

Ето я и картата:

Аз съм се изпокрила в 12 дом, но идея си нямам защо. У6 е в 9 дом, може би, защото компанията в чуждестранна и шефът ми е чужденец. Има си хубав разходящ вече квадрат между У1 и У6, значи може да си имам разни проблеми. У10 в 10 дом с разходящ секстил с У1. Луната, обаче е Via Combusta, което може да показва и моята обърканост.