Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037427 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #1965 -: Септември 12, 2014, 09:44:41 am »
Здравейте :)
Пускам хорара на една приятелка,тя си задава въпроса ,а въпросът е ,дали ще си намери работа до 2 месеца.
Мисля ,че да,заради взаимната рецепция на У НА 1 10 дом,а също и сходящият тригон между Луната и Уна 6 дом.
Ще се радвам, ако някой друг  се включи  с мнение ;)
Обратна връзка по този хорар -ДА  :72:
Браво момичета !
 


Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1966 -: Септември 12, 2014, 03:05:03 pm »
Обратна връзка по този хорар -ДА  :72:
Браво момичета !
Благодаря! Наското ли е започнала, защото бях гледал У1 Марс в сходящ съвпад с МЦ с орбиса 2 градуса и малко и като го превърнеш в месеци се получава точно?  :017:

Lilla, може ли ОВ по последните 2 хорара?  :engel016: Последният ме заинтригува, а ти каза след 10-ти, че ще разбереш?  :cheer:

Един експериментален хорар от мен - ще се постарая да дам обратна връзка след уикенда, ако има резултат
- Назованите по име ще вземат ли котарака ми Пипи?
14.08.2014, 21.45 ч, Варна
Тия дни случайно срещнах стари приятели, надявам се да подновя контакта с тях. Проявяват интерес да си вземат коте за домашен любимец, предложих им едно от моите.
---
Всъщност тук има една подробност, не знам дали в случая е важно да се спомене, но може би затова в 6 дом има интерсептиран знак и двамата му управители са в съвпад.
Споменах, че имам два котарака за даване - един по-голям персиец и едно обикновено, по-малко. При всички положения персиецът би имал предимство, но в случая жената категорично не желае да има дълги косми (Скорпион с АС Дева ;D).
Един хорар за упражнение, после ще дам обратна връзка.
В нашата фирма, доколкото разбирам, вече не става въпрос дали ще продължим напред и дали ще изкараме още един месец на работа, а дали ще си вземем заплатите за изтеклия месец.
Задавам следния въпрос: Ще взема ли заплата за изтеклия месец (без закъснение?).
03.09.2014, 13:35 ч, Варна
От събота шефът е планирал семейна почивка в планината, в средата на месеца заминава в туристическа командировка в чужбина. И сега се чудя дали ще се сети да плати на персонала преди да замине или поне в периода между двете предстоящи пътувания?
Положението тук вече никак не е розово, а аз нямам никакво желание да ме използват за новия проект на макс и същевременно да си върша основните задължения, при това на непълен работен ден и непълно заплащане, когато виждам, че други симулират дейност на пълно работно време.
« Последна редакция: Септември 12, 2014, 03:12:00 pm от Теодор »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1967 -: Септември 12, 2014, 03:16:06 pm »
По първия хорар - не се обадиха изобщо, котакът си остана при мен. Поредните лаладжии, както казах още в началото.

По втория хорар - днес пуснаха фишове за заплати и преведоха парите, сигурно утре ще са по сметката. Закъснение в плащането има - една седмица, но можеше и да е повече.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1968 -: Септември 13, 2014, 01:37:55 am »
По първия хорар - не се обадиха изобщо, котакът си остана при мен. Поредните лаладжии, както казах още в началото.

По втория хорар - днес пуснаха фишове за заплати и преведоха парите, сигурно утре ще са по сметката. Закъснение в плащането има - една седмица, но можеше и да е повече.
погледнах какво съм писала, споменала съм, че заплатата ти е сигурна, както и развлечението на шефа ти миналата седмица  :)
за котките така и предполагах, че са празни приказки от страна на познатите ти и няма да се разделиш с питомците :)
Венера У1 на назованите няма да завърши съвпад със Слънцето У6 (персиеца) нито с Меркурий съУ6( другото коте), Марс У1 за теб също няма да осъществи квадрат с тях, за да се разделиш с котките, дори напротив- Луната като втори твой сигнификатор ще извърши тригон с тях, така че ще продължиш да се грижиш за споменатите котки.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1969 -: Септември 13, 2014, 09:03:36 am »
Между другото, единственият сходящ аспект на Луната беше с Венера - бенефик, освен това и Луната беше в бенефичен знак - Стрелец, управляван от Юпитер. Сходящият тригон между Луната и Венера беше с орбиса 4 градуса, пък закъснението в плащането не е нито 4 дни, нито 4 седмици (може би понякога това правило не работи буквално?). На 3.09 е зададен въпросът и едва вчера ни преведоха парите. А можеше и още повече да ги забавят - клиентът, от който се очакваше солидна сума този месец, не е платил нито стотинка и доколкото разбрах, ще разваля договора с нас.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1970 -: Септември 13, 2014, 09:07:42 am »
Има ли вероятност да срещна брат ми тази нощ във 2-та нощ на музеите и галериите в Пловдив?
Все още не съм решил дали ще ходя, ако ида, то ще е с надеждата да го срещна случайно там.

Ти, ако си решил, отиди, но според мен няма да го срещнеш там.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1971 -: Септември 13, 2014, 12:37:11 pm »
Между другото, единственият сходящ аспект на Луната беше с Венера - бенефик, освен това и Луната беше в бенефичен знак - Стрелец, управляван от Юпитер. Сходящият тригон между Луната и Венера беше с орбиса 4 градуса, пък закъснението в плащането не е нито 4 дни, нито 4 седмици (може би понякога това правило не работи буквално?). На 3.09 е зададен въпросът и едва вчера ни преведоха парите. А можеше и още повече да ги забавят - клиентът, от който се очакваше солидна сума този месец, не е платил нито стотинка и доколкото разбрах, ще разваля договора с нас.
Няма как този аспект на Луната с Венера да ти даде времето, при положение, че Венера може да е естествен У2, но по картата описва друг дом, а 2д по картата е описан от Сатурн, с когото Юпитер У1 е в сходящ квадрат, откъдето идва и забавянето. Този единствен положителен аспект на Луната с бенефик дава обаче положително крайно развитие на въпроса- питаше дали ще си получиш заплатата и после поясни и очакванията ти това да се случи до средата на месеца- еми, случи се.  Юпитер У1 е в хармоничен сходящ аспект с К5, която описва края на въпроси, свързани с 2д, а Юпитер е диспозитор на Луната, с която са в разходящ хармоничен аспект,  както и на ПФ в 3д, свързан с превода на парите.
Луната може да е в ъглов дом, но е далеко от кардиналната ос, разположена в края на 1д до съвпада с К2 я делят 10гр, което превърнато в дни е десет дни, колкото е времето на изпълнение на въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1972 -: Септември 13, 2014, 01:17:50 pm »
Има ли вероятност да срещна брат ми тази нощ във 2-та нощ на музеите и галериите в Пловдив?
Все още не съм решил дали ще ходя, ако ида, то ще е с надеждата да го срещна случайно там.
И според мен няма да го срещнеш, но ти иди- може да видиш негови приятели и ще гледаш вместо него, а и така ще засвидетелстваш уважението си към нещо, което е важно за него, ще отпратиш послание, че ти липсва, което ще достигне до него, където и да се намира.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1973 -: Септември 13, 2014, 02:29:55 pm »
Сатин, Рептил, оценката, коята изкарах, не е много висока, но ме задоволява, защото проверих знанията и органзизраността на мисълта си под стрес и без подготовка, затова съм по-скоро доволна. Още няма класиране, но това е по един друг хорар от преди, така че още малко. Благодаря ви още веднъж, излязохте прави!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1974 -: Септември 13, 2014, 03:19:13 pm »
Още няма класиране, но това е по един друг хорар от преди, така че още малко.
Не помня другия хорар, но по настоящия хорар си вътре- Венера У9 в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 в 9д

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1975 -: Септември 13, 2014, 03:52:42 pm »
Акрукс, мерси! Ти ми гледа предишния и също каза, че съм вътре. Като излезе класирането, ще изровя хорара и твоя анализ и ще дам обратна връзка.

Аз влязох за един съвет. Имам много добър приятел, който много обичам, който внезапно започна да се крие от мен. Нищо не каза, последният контакт беше нормален, даже поиска по-често да се виждаме. И после спря да се обажда, не ми вдига, не ми отговари на смс-а, не ми пише (преди си пишехме много в нета) и очевидно ме избягва. Много бяхме близки, всичко си доверявахме, много ме подкрепяше и сега като постъпва така, ми е мъчно и криво и най-вече, не знам защо го прави. Аз не му досаждам, звъняла съм четири-пет пъти за три месеца. Вчера пуснах една хорарна карта, за да разбера защо ме избягва, ще ме потърси ли по някое време. Питах го дали ми се сърди, но той не ми отговори. Не знам да е станало нещо. Той е доста непредсказуем и прави странни неща, внезапно, но никога необмислено или без цел. Всичко винаги има цел при него. И като пуснах картата, си намерих една друга карта от 19 юли, т.е. преди два месеца, когато съм попитала как ще ни се развият отношенията за напред, но не съм я пускала за тълкуване, а аз не помня какво съм видяла в нея. Сега пак ме е стегнало от постъпката му и за малко щях да пусна и трета карта (сигурно с някоя Луна на АС), но се въздържах. И затова искам да ви попитам, коя карта е по-коректно да гледам? Първата? Ще ги публикувам и двете тука, защото някои неща ми направиха силно впечатление. Например, Луната е в един и същи градус и знак (1° е разликата м/у двете карти), като е в почти точен квадрат към наталната ми Луна, предстои и напрегнат аспект с Марс в двете карти като финален и предфинален аспект. Един и същи знак на АС, диспозиторите на 1 и 7 в един знак и дом, и др. Има голямо подобие, явно това са нещо като ситуации, в които не се чувствам добре и това, което ми хрумна, е да видя транзитите на Луната върху композитната карта примерно. Това обаче е извън хорарната астрология. Не исках да пускам карта, защото ми е неудобно, че напоследък много ви експлоатирам, но мисля, че няма да мирясам, напротив, свива ме все повече неяснотата. Той ми беше може би най-близкият приятел. А имам чувството, че ми дава урок, само дето не знам за какво. Тарото показва да запазя благо отношение и че връзката е стабилна в бъдещето. Хорарите не ми изглеждат баш така. Имам и карта на първата ни среща, но е от началото на годината, та не знам дали е актуална.
« Последна редакция: Септември 13, 2014, 04:00:58 pm от Smarta »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1976 -: Септември 13, 2014, 04:14:33 pm »
Аз влязох за един съвет- искам да ви попитам, коя карта е по-коректно да гледам? Първата? Ще ги публикувам и двете тука, защото някои неща ми направиха силно впечатление.
 Той ми беше може би най-близкият приятел. А имам чувството, че ми дава урок, само дето не знам за какво.

Първата карта ясно показва, че приятелството ви ще се разпадне- Венера У11 за С. в сходяща опозиция с Плутон У11 за теб, който е ретро и в твой 1д- това приятелство те натоварва и не виждам за какво се терзаеш за човек, който върши всичко с определена цел?! Урокът не ти го дава той, а животът, като трябва да се придържаш към лексиконовата мъдрост "Първо човека опознай, а после името приятел му дай"- това, че ти си приятел на някого и даваш най-доброто от себе си не прави автоматично насрещния човек твой най-добър приятел, трябва да разграничаваш нещата.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1977 -: Септември 13, 2014, 04:32:22 pm »
Акрукс, ти си права, обаче той много ми помогна, наистина много! И хич ли няма някаква светлинка напред? Защо се отдръпна (ако имаше как, щях да го питам лично)?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #1978 -: Септември 13, 2014, 07:24:54 pm »
Благодаря за обратната връзка, Смарта  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1979 -: Септември 13, 2014, 08:09:59 pm »
Относно първата карта: Няма аспекти, които да потвърждават любовни отношения и дори- обикновена комуникация.  :017: