Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038092 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1980 -: Септември 13, 2014, 08:14:46 pm »
Втората карта е "емоционална" и показва скорошен контакт и ..бъдещ такъв. Възможно е и да отразява твоите смс-и що се отнася до разпадащите се аспекти.
Изпитваш ли ревност- чисто женска, по отношение на него? :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1981 -: Септември 13, 2014, 08:25:23 pm »
Уран, не изпитвам никаква ревност. Предполагам, че разпадащите се аспекти показват точно това - че го бях търсила, а той не ми вдигна и не ми отговори на смс-а като го питах, дали ми се сърди. Ние любовни отношения не сме имали, но имаше някакви любовни чувства и силно привличане, които ги оставихме в рамките на приятелство. Той има железен самоконтрол.

Веско, може да си прав за тайната, той знае всичките ми тайни, но никога не е показвал, че не му понасят. Може да му е дошло в повече, много ме стимулираше да споделям всичко и винаги беше подкрепящ. Имам три хипотези - дошло му е много, има проблем с приятелката си, която е проревнувала, има проблем със себе си, защото и той имаше някакви чувства и в един момент ми каза, че мнооого сме се сближили. Ама каквото и да е, да беше казал, а не да изчезва така. Четвъртата е, че има много работа и няма капацитет за всичко, аз съм била в такива ситуации.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1982 -: Септември 13, 2014, 08:38:35 pm »
Имам три хипотези - дошло му е много, има проблем с приятелката си, която е проревнувала, има проблем със себе си, защото и той имаше някакви чувства и в един момент ми каза, че мнооого сме се сближили.

Извън хорара, мина ми такава мисъл през главата, като го пусна, че може да има чувства към теб и затова да се е покрил, ама викам да замълча. А щом има и приятелка ми звучи още по-логична тази хипотеза.
Един от най-добрите ми приятели,  с който бяхме неразделни още от у-ще, никога не сме имали интимни отношения, направи точно това, хвана си гадже и прекрати приятелството ни. Не ми вдигаше, не ми говореше, аз в шок какво става. От трети човек разбрах, че онази му забранила да има приятели момичета. В началото ми беше много болно, мислех си, че поне можеше да вдигне телефона и да ми каже така и така стоят нещата. След време преосмислих и го разбрах, не бях права да му се сърдя. Всеки човек прави избори, с които понякога наранява другите, няма как. За мен той продължава да ми приятел и да го обичам, нищо че не се виждаме и не си говорим.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1983 -: Септември 13, 2014, 09:00:16 pm »
Уран, не изпитвам никаква ревност. Предполагам, че разпадащите се аспекти показват точно това - че го бях търсила, а той не ми вдигна и не ми отговори на смс-а като го питах, дали ми се сърди. Ние любовни отношения не сме имали, но имаше някакви любовни чувства и силно привличане, които ги оставихме в рамките на приятелство. Той има железен самоконтрол.


Заради 8 дом. :017:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1984 -: Септември 13, 2014, 09:01:05 pm »
Да бе, да позволи на толкова неуверена и обсебваща жена да контролира живота му. И разбира се, че няма да има смелостта да си признае, че изпълнява послушно абсурдните искания на приятелката си. Или му е харесвало да бъде контролиран, или връзката им не е продължила дълго.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1985 -: Септември 13, 2014, 09:44:30 pm »
Това, което каза Мирабела, ми е познато. Имах връзка, която приключи така. Той изчезна, а после вдигна рамене, че бил "принуден", едва ли не какво да прави? С такава къса памет, дето на думи се имаше за велик мъжкар! Как да го уважаваш такова същество? Това, че пикае право, не го прави мъж!

В случая с моя приятел обаче не знам. Той има един подход, учил ме е на него. Ценен подход. Да действаш парадоксално. И обикновено внезапно ти идва щурава идея, противна на всеки разум, и я осъществяваш. Подозирам, че нещо такова е направил. Е, ама не знам защо. Той може да си контролира чувствата много добре. Държеше в тайна от приятелката си комуникацията ни, но не и е изневерявал ни с дума, ни с дело. В един момент ми каза, че и на него не му е лесно, че толкова бързо и толкова много сме се сближили. Обаче, Уран, 8 дом е замесен. Защото той знаеше за мойто привличане, коментирали сме, че имам фантазии с него. Той много ми помогна с находчивост и търпение докато ми разбие твърдоглавието на сексуална тема и ме тласна да предприема действия, които промениха за добро и мене, и брака ми и т.н. И малко след това той се отдръпна. Веднъж го питах, дали при други обстоятелства би имал връзка с мен и дали съм за него достатъчно атрактивен сексуален обект, а той каза "ооо, да! В друга ситуация не бих се колебал, каквото и да последва." А после един ден ми каза, че много внимава да не ме нарани. Което прави в момента. Но аз му уважавам волята, каквото и да е решил. И както и Сатин каза, продължавам да си го обичам. Духовната ни връзка е изключително силна и това ми липсва най-много - разговорите, обменът. Просто не ми се вярва/ше, че това може да е причината, той наистина изглежда силен и железен, а всъщност е човек. Освен това той ми беше главна опора за определено време, а един ден му казах, че вече съм много по-добре, много по-стабилна и нямам такава нужда от поддръжка. Това също беше около момента, когато се отдръпна. Казвал ми е, че играе ролята на катализатор в много животи, май си мислеше, ча и при мен е така, и май беше прав. Жалко! Той е чудесен приятел! Винаги е бил до мен! Терапевтката ми беше казала, че ако връзката не мине в сексуална, ще прекъсне. Не и повярвах, но така стана. Може би определени закони, по които се развиват човешките отношения и аз още не ги знам. Затова сега съм в скръб.

Надявам се, че наистина ще се обади.

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #1986 -: Септември 14, 2014, 08:28:34 pm »
Никакви проблеми нямаш. Ясно се вижда приятелката,която те е подтикнала към подобни "черни" мисли
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1987 -: Септември 14, 2014, 08:39:00 pm »
Един по-странен въпрос: имам ли повишена кръвно захар или може би е било временно гадене от определена храна? Добре ли ще бъда здравословно? Една позната ме подтикна към тези съмнения.
Интересно, че асцендента в картата почти съвпада с асцендента ми в натала.
И на мен се е случвало АСЦ на хорар, зададен от мен за мен да съвпада с наталния ми АСЦ
При теб и Луната У6 в 3д  показва точно питането ти относно здравето, но тп е в сходящ хармоничен аспект с Уран У1 във 2д, така че физически ще си добре. Луната ще квадратира Нептун съУ1 в 1д, което показва някакво неразположение, свързано с алергия, непоносимост към дадена храна или емоционална среда, Луната У6 в близнаци показва нервност, напрежение, породено от много мисли и умствено натоварване, от недоспиване, но ще си добре- освен с Уран у1, Луната ще извърши хармоничен аспект и с Юпитер съУ1, съУ6 в 6д

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #1988 -: Септември 15, 2014, 05:29:26 pm »
Здравейте,

Въпрос от мен  - "Ще го поправят/заменят ли ?"

Още един дуел с българските търгаши на тема - кога клиента е прав и не.
По принцип съм много дипломатичен човек, но в случая несправедливостта ме изкара извън кожата.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #1989 -: Септември 15, 2014, 09:21:20 pm »
Може по-скоро да намериш друго и да се окаже без значение дали ще го поправят или заменят.

Благодаря, Веско.

Въпроса е принципен, защото е най-лесното нещо на света да взема друго и да оставя нещата, както са  :) .

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #1990 -: Септември 16, 2014, 01:32:03 pm »
Не е изключено да пътуваш.
Разчиташ ли на някакви пари в тази връзка?

Трябва да се види кой е последният аспект на Луната и дали квадратът с Марс фактически ще се състои преди ингреса на Марс в следващия знак.
Здравейте,
Давам ОВ-пътувах за пръв път :57:
точно както Lilla го описа!

 :)
« Последна редакция: Октомври 09, 2014, 01:25:39 pm от poli_z »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #1991 -: Септември 17, 2014, 06:02:40 pm »
Може по-скоро да намериш друго и да се окаже без значение дали ще го поправят или заменят.

Поздравления, Веско :) . Много точен отговор!

Независимо какво ще стане през периода на гаранционното обслужване си взех друго (не мога да чакам)  :012: .


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1992 -: Септември 17, 2014, 08:42:32 pm »
Утре съм на интервю за евентуална допълнителна работа. Зададох въпрос и се получи интересна хорарна карта.  :017:

Как мислите, ще стане ли?

Засега не става въпрос за смяна на работа, а за допълнителен ангажимент извън основната ми целодневна работа. Дейноста е по Меркурий и Юпитер, но също така може да бъде сигнифицирана от 3 и 6 дом - курсове за професионална квалификация (не е преподаване във Вуз).

Зададох въпрос дали ще ме вземат на работа като лектор - в смисъл не само да ме харесат и включат в списъка, а да ми възлагат реални ангажименти (водене на курсове). Обратна връзка няма да мога да дам веднага, а след като първият ми ангажимент към тях стане факт - това може да се случи след 2-3 месеца или да не се случи въобще.

Назовах ги по име - в такъв случай може ли да разгледаме фирмата по 7 дом?

17.09.2014, 20.21 ч, Варна; час на Венера  :)



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1993 -: Септември 17, 2014, 11:20:13 pm »
Да, там трябва да се събере и група, за да се изнесе такъв курс. А и доколкото разбирам, тепърва навлизат в тази дейност, поне в нашия град.

Да допълня:
Бях на събеседване, останах с противоречиви впечатления. Иначе във вторник обещаха да се обадят да кажат дали изобщо съм одобрена за работа с тях.

Беше първото ми събеседване по скайп - интервюиращата не беше във Варна. Но ми направи не особено приятно впечатление с това, че те карат да се чувстваш като опитно зайче - не виждаш събеседника, а теб те гледат по видеокамерата - всяка твоя мимика, движение, реакция, как ще погледнеш, дали ще се усмихнеш, кога ще си закършиш пръстите. Почувствах се като в някаква полицейска стаичка - знаеш, че някой те гледа отвън, а ти не го виждаш. Само го чуваш и отговаряш на зададени въпроси, отгоре на това ме караха и да говоря много, да разказвам нещо за себе си.

Но успях да запазя самообладание, макар че ме изнервят такива хора.

Още в самото начало ме притисна с един въпрос - "Разкажете къде сте работили, какъв Ви е трудовият стаж". Не можах да се сдържа и я питах любезно "А Вие не сте ли се запознали предварително с автобиографията, която Ви изпратих?".  :57: Наясно бях, че я държи разпечатна пред себе си.





« Последна редакция: Септември 18, 2014, 06:53:16 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #1994 -: Септември 21, 2014, 02:57:43 am »
Не мога да спя, трябва да се изнасям с децата и затова вместо на квартира предпочитам да е директно в собствен дом. Подготвям документите си за кредит, смятам, че имам шансове и ще ми дадат - въпросът ми е ще купя ли жилище до 6 месеца? Гледам картата и си мисля, че да, но ако може някой да ми потвърди, че да се поуспокоя... истината е, че ми се иска да е максимално бърза и успешна тая покупка, за да осигуря на децата и себе си нормална семейна среда  :)