Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038956 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2145 -: Октомври 10, 2014, 03:04:12 pm »
Неастрологично мнение, ако позволите  :)

В такива случаи, ако спечелиш трудовия спор, при връщане на същата работа рискуваш да станеш обект на преднамерен и целенасочен тормоз, за да те поставят в ситуация, в която да те обвинят, че не се справяш със служебните си задължения.

Понякога в такива случаи по-щадящият за психиката и здравето вариант е да осъдиш работодателя за неправомерно уволнение и да вземеш парично обезщетение, вместо да се връщаш на същата работа. И след това си търсиш работа на друго място. Но този вариант не за всички е желан и приложим – има хора, които друга работа не могат или се затрудняват да намерят.

Дано всичко да се нареди в нейна полза!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2146 -: Октомври 10, 2014, 04:10:01 pm »
Неастрологично мнение, ако позволите  :)

В такива случаи, ако спечелиш трудовия спор, при връщане на същата работа рискуваш да станеш обект на преднамерен и целенасочен тормоз, за да те поставят в ситуация, в която да те обвинят, че не се справяш със служебните си задължения.

Понякога в такива случаи по-щадящият за психиката и здравето вариант е да осъдиш работодателя за неправомерно уволнение и да вземеш парично обезщетение, вместо да се връщаш на същата работа. И след това си търсиш работа на друго място. Но този вариант не за всички е желан и приложим – има хора, които друга работа не могат или се затрудняват да намерят.

Дано всичко да се нареди в нейна полза!
Благодаря, Лили, аз същото бях казала, когато разбрах миналия месец, че се е върнала на същата работа, но така са отредили от съда- тя има намерение да напусне големия град, но очаква нейния мъж да го преместят на работа близо до курортното градче, където са закупили къща наскоро, а когато заминат там тя ще си търси някаква работа, докато изкара до пенсия, днес навършва 56г

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2147 -: Октомври 10, 2014, 04:17:50 pm »
По тази карта мисля, че или няма да има среща между нея и директора, или той ще се отметне от обещанията си. За момента питащата няма да има задоволителен резултат по въпросите си. На Мерка У10 предстои да смени знак много скоро и в някой  момент ще извърши секстил с Марс у1. Чак тогава, би могла да се срещне с висшестоящ (не знам кой обаче) и да има подкрепа.
Благодаря за включването по въпроса, но тя няма да има среща-разговор с този, който е обещал да помогне, с него е разговаряла вече по телефона и той е обещал да помогне също с телефонен разговор от негова страна...
ако трябва да го обясня с други думи жената си има проблеми със зам. командира, предстои среща с командира, а очаква помощ от генерала, който е шеф на командира  :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2148 -: Октомври 10, 2014, 04:28:50 pm »
Благодаря за включването по въпроса, но тя няма да има среща-разговор с този, който е обещал да помогне, с него е разговаряла вече по телефона и той е обещал да помогне също с телефонен разговор от негова страна...
ако трябва да го обясня с други думи жената си има проблеми със зам. командира, предстои среща с командира, а очаква помощ от генерала, който е шеф на командира  :)
Ахааа, заплетена ситуация...абе при всички случаи имаме безкурсорен Меркурий У10. Който и да символизира планетата, зам. командир, командир, генерал, докато не смени знака, няма как да направи нещо. Оста също е фиксирана, ще се протака работата..Така си мисля само де..:) ще кажеш после ОВ

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2149 -: Октомври 10, 2014, 07:20:02 pm »
Ахааа, заплетена ситуация...абе при всички случаи имаме безкурсорен Меркурий У10. Който и да символизира планетата, зам. командир, командир, генерал, докато не смени знака, няма как да направи нещо. Оста също е фиксирана, ще се протака работата..Така си мисля само де..:) ще кажеш после ОВ
такова понятие "безкурсорен Меркурий" не бях чувала, има Луна без курс  :)
Мерка е ретро, а като смени знака това не го прави директен, а си остава ретрограден
Според мен ще има противопоставяне при предстоящата среща-разговор, показано от Луната У3 за отсрещната страна в сходяща опозиция със Сатурн У3 на питащата, но в крайна сметка ще достигнат примирие- Марс У1, У6 на питащата в сходящ хармоничен аспект с Венера У1 за отсрещната страна, а колкото до ретро Мерка У10 и ретро Нептун У4 това може да показва забавянето при нея на преместването в другия град и свързаната с това промяна на кариерата

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2150 -: Октомври 13, 2014, 10:52:52 am »
Здравейте , моля ви ако на някой му се занимава ... Приятеля има здравословен проблем.  И  не искаше да ходи на лекар. Днес обаче  изневиделица каза "отивам  на  лекар". Искам да ви попитам - "Л. ше отиде ли на лекар или пак ще ме излъже ? 

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #2151 -: Октомври 13, 2014, 01:18:42 pm »
Ще отиде.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #2152 -: Октомври 13, 2014, 05:06:44 pm »
Баща ми сериозно ли е болен?

Той е ходил за изследвания преди няколко седмици още, но на мен ми казаха днес сутринта. Нищо не се знаело на този етап, не били сигурни лекарите още.

Направо не мога да провярвам, че затъмнение върху натална Луна донесе проблеми с мъж от семейството, а не с жена. От друга страна, в картата на майка ми, транзитен Уран е бил точно върху Луната ѝ, когато почина баща ѝ/дядо ми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2153 -: Октомври 13, 2014, 06:02:08 pm »
Здравейте , моля ви ако на някой му се занимава ... Приятеля има здравословен проблем.  И  не искаше да ходи на лекар. Днес обаче  изневиделица каза "отивам  на  лекар". Искам да ви попитам - "Л. ше отиде ли на лекар или пак ще ме излъже ?
Ако не е отишъл до сега на лекар, е било заради парите, за които има притеснения...
ще отиде на лекар и ще разреши здравословния проблем, възможно е да има някаква интервенция.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2154 -: Октомври 13, 2014, 06:36:46 pm »
Баща ми сериозно ли е болен?

Той е ходил за изследвания преди няколко седмици още, но на мен ми казаха днес сутринта. Нищо не се знаело на този етап, не били сигурни лекарите още.

Направо не мога да провярвам, че затъмнение върху натална Луна донесе проблеми с мъж от семейството, а не с жена. От друга страна, в картата на майка ми, транзитен Уран е бил точно върху Луната ѝ, когато почина баща ѝ/дядо ми.
Луната е естествен управител на 4д, който показва бащата, рода, корените на човек, така че има логика да участва в споменатите от тебе събития.

По хорара- Венера У1, У6 за баща ти в негов 6д е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер у8 в 4д за него, в сходящ съвпад е със СЛВ в 6д, Луната У4 в 3д прави последен хармоничен аспект с Меркурий У3 за баща ти, така че ще са му добри резултатите от изследванията,  като цяло здравословно ще е наред, не е сериозно болен.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #2155 -: Октомври 13, 2014, 07:21:45 pm »
Луната е естествен управител на 4д, който показва бащата, рода, корените на човек, така че има логика да участва в споменатите от тебе събития.

По хорара- Венера У1, У6 за баща ти в негов 6д е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер у8 в 4д за него, в сходящ съвпад е със СЛВ в 6д, Луната У4 в 3д прави последен хармоничен аспект с Меркурий У3 за баща ти, така че ще са му добри резултатите от изследванията,  като цяло здравословно ще е наред, не е сериозно болен.

Искрено благодаря, Акрукс!

Аз съм много разтревожена, сестра ми и майка ми решили най-после да ми се обадят тази сутрин, явно са много притеснени и те. До края на седмицата ще има уж окончателни резултати от изследванията. Сега разбирам, че баща ми преди време пак е имал подобен проблем, тогава теста за ракови клетки е бил отрицателен, дано и сега да е така!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2156 -: Октомври 13, 2014, 11:24:40 pm »
Баща ми сериозно ли е болен?

Той е ходил за изследвания преди няколко седмици още, но на мен ми казаха днес сутринта. Нищо не се знаело на този етап, не били сигурни лекарите още.

Направо не мога да провярвам, че затъмнение върху натална Луна донесе проблеми с мъж от семейството, а не с жена. От друга страна, в картата на майка ми, транзитен Уран е бил точно върху Луната ѝ, когато почина баща ѝ/дядо ми.
И аз мисля, че всичко е наред.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #2157 -: Октомври 14, 2014, 01:01:30 am »
И аз мисля, че всичко е наред.

Благодаря много и на теб за коментара!

Ще дам обратна връзка, след като излязат окончателните резултати от изследванията.


tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2158 -: Октомври 14, 2014, 09:27:53 am »
Ако не е отишъл до сега на лекар, е било заради парите, за които има притеснения...
ще отиде на лекар и ще разреши здравословния проблем, възможно е да има някаква интервенция.


Благодаря , Ви  Enigma и  Akruks, така се  случи - отишъл е на лекар / има рецепта , лекарства ...  / и  наистина може да  се  стигне до интервенция /за сега нищо не каза, но ... / става въпрос за  гнойник на лицето, който се  е  активирал . ???

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #2159 -: Октомври 14, 2014, 10:56:03 am »
Здравейте, моля Ви , ако някой прояви интерес към моя въпрос !  Да кандидатствам ли за  обявено  свободно работно място ? /не отговарям на 100% на условията, и затова се чудя да опитвам ли изобщо /