Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040293 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #2175 -: Октомври 17, 2014, 07:37:48 am »
Слушам и изпълнявам! Това с линка не го знаех. А и на думи съм трудно пестелива, с Юпитер в трети дом.  :012:

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #2176 -: Октомври 17, 2014, 07:26:43 pm »
akruks, благодаря!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2177 -: Октомври 17, 2014, 09:41:24 pm »
И. ще ме потърси ли отново? (Имахме тайна връзка, не сме се виждали от 2 месеца, а прекратихме и с комуникацията преди 1(e-mail, смс, телефон).

Негов У1 , У3 в негов 5 дом. Май е романтично настроен, а защо не и вече обвързан. Мой У3  е в мой 12, явно заради това, че е било тайна връзка. Няма връзка между управителите на У3, но има връзка между У1. Луната е в апликиращ тригон с У3 за мен, но с Квадрат с У3 за него. По-скоро си мисля, че отговора е Не.

Моля за вашия коментар.

Извинявам се, забрвих картата :(

Това онзи момък, за когото питаше през септември ли е?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2178 -: Октомври 17, 2014, 10:43:00 pm »
Чудех се защо ми потръгна латинският тази вечер, май ме обгазиха, започна да мирише на странно изгоряло от съседния апартамент...  :017:

Въпросът е "Пуши ли се нещо нелегално при съседите?"  ;D

17.10.2014
22:35 ч., Варна

« Последна редакция: Октомври 17, 2014, 11:05:45 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2179 -: Октомври 17, 2014, 11:28:16 pm »
Ще купя ли това жилище?

Ще звънна утре за оглед - готово е за директно нанасяне с децата, лукс, не се нуждае от ремонт + голяма квадратура, цена, която ме устройва и същия квартал т.е. няма да сменям детска градина.
Минусът е, че е ЕПК и че е на 14 етаж - малката я е страх от асансьорите, това ме тревожи, но пък преди да заспи със сълзи ме помоли да намирам жилище и не иска да има баща, така че май нямам право да се подмотвам...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2180 -: Октомври 18, 2014, 12:22:26 am »
Ще купя ли това жилище?

Ще звънна утре за оглед - готово е за директно нанасяне с децата, лукс, не се нуждае от ремонт + голяма квадратура, цена, която ме устройва и същия квартал т.е. няма да сменям детска градина.
Минусът е, че е ЕПК и че е на 14 етаж - малката я е страх от асансьорите, това ме тревожи, но пък преди да заспи със сълзи ме помоли да намирам жилище и не иска да има баща, така че май нямам право да се подмотвам...
Струва ми се, че отговора е, не.
Луната У1 е в сходящ квадрат със Сатурн в 5д У7 (4-ти от 4д).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2181 -: Октомври 18, 2014, 02:00:56 am »
Ако на някого му е интересно, ето карта без червени аспекти :) - като изключим нодалната ос де. А майка му се чуди, защо момчето за нищо не се трогва :) Честно казано, на мен ми е трудно да тълкувам :)
Сбъркала си темата, мила, тук е за хорари, не за натали  :)
Ех, този малък шегаджия, ретроградния Меркур  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2182 -: Октомври 18, 2014, 02:22:06 am »
Чудех се защо ми потръгна латинският тази вечер, май ме обгазиха, започна да мирише на странно изгоряло от съседния апартамент...  :017:

Въпросът е "Пуши ли се нещо нелегално при съседите?"  ;D

17.10.2014
22:35 ч., Варна
Слънцето У1 на съседа в негов 3д, в съвпад с Меркурий У2, У10 и Венера У3 за него- около него има доста хора, някаква сбирка, хубави жени, млади хубави мъже
половинката е представена от Сатурн У7 също в негов 3д, а в 7д е Нептун
в негов 12д е Луната У11, у12 в съвпад с Юпитер У4, СъУ8, а заедно са в съвпад с неговия АСЦ
Луната в 17-й градус Льва
Любительский церковный хор поет религиозные гимны.
Ощущение совместимости, объединяющее людей в их служении коллективному идеалу.
 Да не би някакви религиозно/сектански сбирки да правят и да горят някакви ритуални неща?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2183 -: Октомври 18, 2014, 02:29:08 am »
Ще купя ли това жилище?

Ще звънна утре за оглед - готово е за директно нанасяне с децата, лукс, не се нуждае от ремонт + голяма квадратура, цена, която ме устройва и същия квартал т.е. няма да сменям детска градина.
Минусът е, че е ЕПК и че е на 14 етаж - малката я е страх от асансьорите, това ме тревожи, но пък преди да заспи със сълзи ме помоли да намирам жилище и не иска да има баща, така че май нямам право да се подмотвам...
И аз мисля, че няма да го купиш и засега ще си останеш в старото жилище- Луната У1 е в хармоничен аспект с Меркурий У4, който е ретро
А ти не се води от приказките на детето, малката ми дъщеря също със сълзи на очи искаше да разкарам баща ѝ, когато беше на 5-6годинки, а сега на 23г вече отрича и казва, че съм си измисляла  :)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2184 -: Октомври 24, 2014, 09:44:50 pm »
Ще купя ли това жилище?

Ще звънна утре за оглед - готово е за директно нанасяне с децата, лукс, не се нуждае от ремонт + голяма квадратура, цена, която ме устройва и същия квартал т.е. няма да сменям детска градина.
Минусът е, че е ЕПК и че е на 14 етаж - малката я е страх от асансьорите, това ме тревожи, но пък преди да заспи със сълзи ме помоли да намирам жилище и не иска да има баща, така че май нямам право да се подмотвам...

ОВ: Звъннах още на следващия ден, но брокерите така и не ме потърсиха. Днес се присетих, след като видях особено мизерно жилище, продаващо се на нереалистична цена - брокерите умеят да правят доста добри снимки :) Та - звъннах за жилището, за което питах преди дни втори път, на друга агенция и то чак днес и веднага бях на оглед. Хареса ми, бих живяла там, но е ипотекирано и трябва да попитам какво мисли по въпроса моята банка. Тези неща има ли ги в хорара? Другата седмица ще говоря с банката и ако кажат - да, не смятам да ходя на други огледи  :)

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #2185 -: Октомври 24, 2014, 11:14:24 pm »
Здравейте, на 8 ми октомври бях публикувала хорар, сега ще дам ОВ по въпроса - приятелят ми гостува за няколко дни, но не се състоя среща м/у него и родителите ми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2186 -: Октомври 25, 2014, 04:42:01 pm »
ОВ: Звъннах още на следващия ден, но брокерите така и не ме потърсиха. Днес се присетих, след като видях особено мизерно жилище, продаващо се на нереалистична цена - брокерите умеят да правят доста добри снимки :) Та - звъннах за жилището, за което питах преди дни втори път, на друга агенция и то чак днес и веднага бях на оглед. Хареса ми, бих живяла там, но е ипотекирано и трябва да попитам какво мисли по въпроса моята банка. Тези неща има ли ги в хорара? Другата седмица ще говоря с банката и ако кажат - да, не смятам да ходя на други огледи  :)
Благодаря за обратната връзка!
Хорарът ти преди е за конкретно жилище, няма как в същата карта да е отразено жилището с ипотеката, което си намерила по-късно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2187 -: Октомври 25, 2014, 04:55:00 pm »
Здравейте, на 8 ми октомври бях публикувала хорар, сега ще дам ОВ по въпроса - приятелят ми гостува за няколко дни, но не се състоя среща м/у него и родителите ми.
Да, намерих картата, то само аз съм дала отговор... Въпросът така, както си го задала за мене не беше разбираем на първи прочит- от написаното аз разбрах първоначално, че е при тебе и си го поканила да остане, после се разбра, че е в чужбина и тепърва предстои да идва; първоначално този приятел го изтълкувах като партньор по 7д, после се оказа, че не бил гадже, а само приятел по 11д, където е Луната, която обикновено посочва въпроса по дом...
Картата с късен АСЦ, Луната без курс и най-логичния отговор е, че няма за какво да се притесняваш, защото не предстои да се случи нищо от това, за което се опасяваш- т.е. да не го заварят родителите ти у дома.
« Последна редакция: Октомври 25, 2014, 04:57:54 pm от akruks »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2188 -: Октомври 25, 2014, 05:38:07 pm »
Eaglet, нищо не разбрах от коментара ти. ;D Лирическото отклонение ме обърка.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2189 -: Октомври 25, 2014, 08:45:44 pm »
Eaglet, нищо не разбрах от коментара ти. ;D Лирическото отклонение ме обърка.

Прав си :) Отидох да видя жилището, за което попитах в хорара, но не веднага на другия ден, както възнамерявах - нещо не ми се получи, брокерите така и не ме потърсиха. Чак след седмица се присетих за него и звъннах на друг брокер - вчера вечерта го гледах и ми хареса, смятам да го купувам, ако в понеделник не харесам едно друго. Ще избирам между него и невидяното още от мен жилище и ще купя едното от двете.