Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039544 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2295 -: Ноември 15, 2014, 04:51:40 pm »
Ако не беше толкова жлъчна и отровна атмосферата в отдела, въобще нямаше да си помислям за търсене на друга работа. Има интриги между различните отдели, действията не се съгласуват, няма адекватна комуникация между служителите, много се злослови, има и опити да те поставят в конфузна ситуация, да те изкарат некомпетентен. Ами това им е нивото, не ме учудва - и друг път ми се е случвало, в други колективи, много е разпространено тук като цяло.
Има една българска поговорка, че рибата се вмирисва откъм главата- по изброеното от теб в двата коментара си личи, че шефът не си е на мястото, за да е такъв колективът, ако въобще може да се нарече колектив... ама шефовете като се спускат обикновено отгоре, като парашутисти, някои долитат като калинки и какво ниво да търсиш- всеки некадърен началник се огражда с такива под неговото ниво, за да може той да изпъква по някакъв начин и последното не е присъщо само на нашата нация.

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #2296 -: Ноември 16, 2014, 12:43:22 pm »
Здравейте, моля за помощ по един хорар. Ще подновя ли приятелски отношения с Д. (до края на год). Благодаря!!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2297 -: Ноември 16, 2014, 01:01:04 pm »
По-скоро да, но няма да е лесно и ще отнеме време — може и да е малко след Нова година. Има ли трети човек или нещо, който/което се бърка помежду ви?

(Логиката ми, пък дано някой я потвърди или обори: твой сигнификатор е Сатурн, негов/а У11, Юпитер. Двете ще направят точен квадрат след 3°30'—6°30', в неподвижни знаци са — ще отнеме до 7 по-дълги единици време, да речем седмици. Юпитер е в Лъв, където е заточението на Сатурн, в триплицета на Слънцето, Сатурн е изгорен от Слънцето — причината за въпроса ми.)
« Последна редакция: Ноември 16, 2014, 01:14:27 pm от Reptil »

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #2298 -: Ноември 16, 2014, 01:25:29 pm »
Благодаря ти, Рептил. Не, няма др. човек.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2299 -: Ноември 17, 2014, 12:39:17 am »
Здравейте, моля за помощ по един хорар. Ще подновя ли приятелски отношения с Д. (до края на год). Благодаря!!
Не

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #2300 -: Ноември 17, 2014, 04:26:51 pm »
зададох хорар, ще имам ли интервю с хубава компания ( желана от мен работа ) до края на седмицата? Много благодаря ако някой се включи

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2301 -: Ноември 17, 2014, 04:31:37 pm »
зададох хорар, ще имам ли интервю с хубава компания ( желана от мен работа ) до края на седмицата? Много благодаря ако някой се включи
Мисля, че отговорът е отрицателен.

Ти сега се водиш някъде на работа, така ли? Има взаима рецепция У1 и У10 и си мисля, че ще останеш на нея. Луната е без курс, а последният и аспект е бил секстил със Сатурн У10.
« Последна редакция: Ноември 17, 2014, 04:33:20 pm от Теодор »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #2302 -: Ноември 17, 2014, 04:33:28 pm »
не , не работя :(  в процес на търсене съм и съм се свързал с много компании, кандидатсвам на много места. Нищо не разбирам от хорари , какво значи луна без курс

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2303 -: Ноември 17, 2014, 04:38:37 pm »
зададох хорар, ще имам ли интервю с хубава компания ( желана от мен работа ) до края на седмицата? Много благодаря ако някой се включи
До края на седмицата според мен не се очертава да те поканят на интервю, но ще имаш успех в намирането на работа, която ти харесва.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #2304 -: Ноември 17, 2014, 04:42:13 pm »
До края на седмицата според мен не се очертава да те поканят на интервю, но ще имаш успех в намирането на работа, която ти харесва.

Мерси Акруксче :) дано си права , и другата седмица да е не е проблем , стига да стане :) Мерси за отговора

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2305 -: Ноември 17, 2014, 05:09:17 pm »
не , не работя :(  в процес на търсене съм и съм се свързал с много компании, кандидатсвам на много места. Нищо не разбирам от хорари , какво значи луна без курс
аха, значи ще си намериш работа, но не в близката седмица. ;)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #2306 -: Ноември 17, 2014, 05:32:30 pm »
аха, значи ще си намериш работа, но не в близката седмица. ;)

имаш предвид не тази седмица , нали? аз за тази седмица задодадох въпроса, мерси за отговора, това пак ме радва тогава :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2307 -: Ноември 18, 2014, 10:13:37 am »
дъщеря ми напоследък много я мързи да учи..вече почвам да се притеснявам и зададох въпрос "дъщеря ми ще си вземе ли матурите другата година?"
ще се явява по български и география.
упр. й венера е във взаимна рецепция по изгнание с упр. на 3-ти дом - меркурий- това не знам как да го тълкувам ... 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2308 -: Ноември 18, 2014, 06:19:40 pm »
дъщеря ми напоследък много я мързи да учи..вече почвам да се притеснявам и зададох въпрос "дъщеря ми ще си вземе ли матурите другата година?"
ще се явява по български и география.
упр. й венера е във взаимна рецепция по изгнание с упр. на 3-ти дом - меркурий- това не знам как да го тълкувам ...
самата рецепция има силата на съвпад, а изгнанието (заточение) показва затрудненията по отношение делата на тези домове, които владеят планетите
ти може да си мислиш, че я мързи, а момичето е затруднено
не се притеснявай и то толкова рано, а по този начин да се чувства дъщеря ти притискана, като му дойде времето ще си вземе изпитите - моята, малката, за един месец се подготви за матурите и си взе българския и географията с много добри оценки и после се фукаше, че учила по-малко от сестра си, която половин година се подготвяше за матурите, а също пред оценките ѝ пишело мн.добър, понеже малко не достигна за отличен по математика- 5,47 изкарахме, че аз я подготвях  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2309 -: Ноември 18, 2014, 09:19:25 pm »

 понеже малко не достигна за отличен по математика- 5,47 изкарахме, че аз я подготвях  :)
по математика ли!? По скоро бих минал през влак пред това да карам матура по математика.  :D Кога в живата ми ще потрябва да намира повърхнина и обем на пирамида.  :57: :57: Не, че не ми се отдава геометрията ама не виждам смисъл.
Има едни задачи, обаче които ми късат нервите - тея със синус и косинус - трябва да си дера очите от една таблица да намирам разни формули .... грррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр  :banghead: :33: