Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040383 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2475 -: Декември 09, 2014, 06:14:15 pm »
Има ли смисъл да се свържа с Д. или да продължавам напред?
Щом има тригони значи има. Ама въпросния не иска да контактува с теб в момента и ти си този, който трябва да поеме инициатива иначе няма да станат нещата. Негов У3 е в 12 дом - инат ли е, сърдня ли не знам. Може би трябва да мине повечко време.

Давайте маалко повече инфо. :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #2476 -: Декември 09, 2014, 06:25:47 pm »
не става въпрос за любовна връзка , а за едно интервю за работа, това е мениджъра , с който контактувах , и беше много точен пич , но неговия шеф , т.е. баш големия шеф , решил че опита ми не е подходящ за тази работа. След това не можаха да намерят човек и сега отново търсят човек за същата позиция ... и си мислех може би е добре да му звънна или изобщо да не го търся и да продължавам да си други възможности търся работа...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2477 -: Декември 09, 2014, 06:46:13 pm »
В такъв случай мисля, че няма смисъл да го търсиш. Не го виждам, че може да направи той нещо по въпроса с този ретро У1 и Сатурн У3 в 12-ти. Мисля, че все пак ще се решиш да го потърсиш - искаш да си пробваш шанса. Настъпателен ми се виждаш. Ама не мисля, че ще има ефект.

Вижте колко е важно да се даде информация. Тотално си промених погледа по картата.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #2478 -: Декември 09, 2014, 06:51:18 pm »
и аз си мисля ,че след като са ми отказали , може би не е това моята работа, няма смисъл да го търся, ще продължавам да си търся други варианти

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #2479 -: Декември 09, 2014, 07:20:07 pm »
Грег и ти много мислиш!Не се прави така!Искаш тази работа,пак търсят човек-на твое място няма да мисля,а ще действам.Ще подчертая силното ми желание да се обучавам,ще покажа дързост и решителност.Предишният отказ е бил за тогава.Може сега нуждата от човек да се е обострила и да те наемат,въпреки ......
П.п:нищо не разбирам от хорари.
Много си нерешителен е правиш впечатление на човек,който се носи по течението.Сигурно нямаш никакъв огън в очите-как да те наеме някой,като в теб сякаш няма хъс и амбиция.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2480 -: Декември 09, 2014, 08:25:47 pm »
Има ли смисъл да се свържа с Д. или да продължавам напред?
обади се, има смисъл- луната у2, у3 е в сходящ тригон със Сатурн У8, у9, у10 в твоя 6д;
Мерка у1 в сходящ тригон с Юпитер у7, който е ретро- връщането към тази фирма

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2481 -: Декември 09, 2014, 08:38:15 pm »
На този и други въпроси за брат ти е най-добре да се гледа първата карта
Само че това, което е било тогава, може да е различно от сега, затова по новата карта не може ли да се каже нещо?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2482 -: Декември 09, 2014, 09:03:04 pm »
Само че това, което е било тогава, може да е различно от сега, затова по новата карта не може ли да се каже нещо?
така е, може да е различно и може  по новата карта да се види новото, но аз не мога да го видя, просто има карти, които не ми "говорят"
миналия месец рано една сутрин се събудих с мисълта къде ли е брат ти и построих карта, по която също нищо не видях, може би не ми е дадено да знам

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2483 -: Декември 09, 2014, 10:37:05 pm »
така е, може да е различно и може  по новата карта да се види новото, но аз не мога да го видя, просто има карти, които не ми "говорят"
миналия месец рано една сутрин се събудих с мисълта къде ли е брат ти и построих карта, по която също нищо не видях, може би не ми е дадено да знам
???
И аз не мога да разбера нищо по картите, които правя за него. Не мога да разбера само защо да не трябва да знам.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #2484 -: Декември 09, 2014, 10:58:54 pm »
???
И аз не мога да разбера нищо по картите, които правя за него. Не мога да разбера само защо да не трябва да знам.
Може би защото трябва да спреш да гледаш по картите.  ;) Брат ти е избрал да замине и трябва да уважиш избора му-той е пълнолетен мъж.  :012: Сигурно е време да се огледаш по девойките,да мислиш малко по-марсово за тях.  :d030: :38: :-*
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2485 -: Декември 10, 2014, 06:42:52 am »
Може би защото трябва да спреш да гледаш по картите.  ;) Брат ти е избрал да замине и трябва да уважиш избора му-той е пълнолетен мъж.  :012: Сигурно е време да се огледаш по девойките,да мислиш малко по-марсово за тях.  :d030: :38: :-*
Хубаво, решил е да замине (ако въобще е така, понеже само гадаем), но това не се прави по този начин. Освен това, където и да е, пребиваването му е извън закона...
Щях да уважа избора му, ако ми беше казал. За да бъде уважен, трябваше и той да ни уважи като каже поне какво е станало с него (ако може де, понеже ако е отвлечен, едва ли ще допуснат да ни се обади).

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2486 -: Декември 10, 2014, 09:04:18 am »
веско, и аз гледах за брат ти на идзин, вече 2 пъти. падат се все хубави хексаграми. след нова година ще се върне, обещавам ти!  :)


ако и моят брат беше изчезнал така, и аз щях да задавам постоянно въпроси.  всеки би се притеснил при такава ситуация, нормално е.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2487 -: Декември 10, 2014, 09:12:15 am »
Благодаря ти много, нереална!!!
Тази сутрин слушах по радиото как полицията издирвала Петко Сертов из баири, преглеждала записи от видеокамери, пуснат е за издирване от Интерпол. А за моя брат не си мръднаха пръста (абсолютно съм сигурен, че не са го търсили никъде). Чудя се ако това продължава, дали да не подадем жалба срещу бездействието им, но не знам къде - в Страсбург ли ще е най-ефективно?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2488 -: Декември 10, 2014, 09:59:41 am »
По молба на Скорпионче поставям картата й с въпроса, който я вълнува :" Ще си изкарам ли добре на фирменото парти ?"  В момента няма възможност сама да го направи. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2489 -: Декември 10, 2014, 11:06:04 am »
По молба на Скорпионче поставям картата й с въпроса, който я вълнува :" Ще си изкарам ли добре на фирменото парти ?"  В момента няма възможност сама да го направи. :)
ами тя вече си е подготвила тоалета за плануваното парти, с намерението да се хареса и да се забавлява, може да спечели от томбола ако организират, но като краен резултат няма да е съвсем доволна, заради похарчените пари за цялата дандания, а може да флиртува, но до края няма да се стигне