Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038736 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2505 -: Декември 13, 2014, 06:31:20 pm »
Той си се е стегнал, по начин, който не се забелязва, заради интерсептирания знак в негов първи дом (5-ти от картата). Негов вмъкнат У1 е Плугон в 3-ти дом правещ взаима рецепция със Сатурн У3 в първи вкъкнат. В крайна сметка пак ще си недоволна от "мързела" му.
 Куспида на негов първи дом е везни ама само ти изглежда като везни. Тайничко си учи, а и вероятно е наострил очи в час.
Успеха му се управлява от негов 10-ти дом - Луната. Тя е в разходящ тригон с Венера негов У1, а също прави и сходящ тригон с Плутон негов У1. Всичко си е наред при него, но като му се караш не правиш лошо. ;)  Освен ако не обича да ти прави на инат.

И все пак досадно му е да се занимава. Сатурн е У3 и е в скорпион, а Венерата У1 е в падение там.
Проблемът е, че се задоволява с това, което е успял да чуе и разбере в училище и нищо повече.
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 06:37:36 pm от Uran »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2506 -: Декември 13, 2014, 07:31:54 pm »
Мисля, че на момчето му е чоглаво. Сигнификаторът му Венера не е в най-добро състояние, а в Козирог и със Сатурн в първи — може нещо е изпаднал в депресия, изгубил е мотивация. Венера обаче е съвсем близо до К3, мисля, че скоро ще се захване по-сериозно с ученето, ако и да не е много ентусиазиран. За него ти си на върха на К12 — демек малко го раздаваш душманин, даваш му зор да се пъне, а не го съжаляваш в мъката му :29:

Допълвам: на момчето Сатурн е управител на Д4 и Д5, а антисията му е точно на върха на четвърти. Нещо го мъчи домашната атмосфера (теб, подозирам, също — ти/Луната е точно на К4 радикален), а може и за някоя девойка да тъгува.
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 10:37:27 pm от Reptil »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2507 -: Декември 13, 2014, 07:58:42 pm »
Благодаря ви Теодор и Рептил. Да, чер душманин съм му. Бая му охлабих хомота и си пролича.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2508 -: Декември 13, 2014, 08:02:52 pm »
Не, но скоро ще я получи.

Да, получил я наскоро. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2509 -: Декември 13, 2014, 08:42:10 pm »
Х. ще се стегне ли? (Х е синът ми)
да, ще се стегне и физически, и математически  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2510 -: Декември 13, 2014, 08:45:42 pm »
да, ще се стегне и физически, и математически  :012:

Дано, че за най- малките неща водя войни с него. Казва ми- Да и си прави каквото знае. Обявил ми е бойкот по всички фронтове.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2511 -: Декември 13, 2014, 09:50:46 pm »
Беше състезател по математика. Тотално е отсвирил всичко. Наистина всичко. Мързел и нежелание за каквото и да е освен телевизия и компютърни игри. Пубертет. Чудя се как изкарва още 6- ци.
ясно, благодаря.
момчето е сериозно и отговорно /венера в козирог/. но е представен и от марс /заключен скорпион в 1-ви/. не  проявява потенциала си, не следва своите собствени цели и идеи. липсва му мотивация, не вижда смисъл в това, което прави и което се иска от него. отпуснат, бездейства, в същото време има нещо, което го напряга и изнервя. има нужда от промяна. ако става въпрос за обучението - от нови, нестандартни методи на обучение, ще се вслушва повече в уроците и съветите на по-млади учители.
на този етап теб не те отразява много /луна в негов 12-ти дом/ , но не се отказвай да му говориш, защото луната излиза от тригон с негов управител венера и я свързва с плутон в негов 3-ти дом /предаване на светлина/.
м/у венера и меркурий /ест.сигн. на обученито/ има също предаване на светлина, така че ще започне да учи, спокойно;)
да не пропусна взаимната рецепция м/у марс и сатурн-също дава положителен отговор.
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 09:54:04 pm от nerealna »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2512 -: Декември 15, 2014, 11:15:38 am »
Как тълкувате квинконкса в хорарната астрология? По скоро "да" или по скоро "не"? Питам за едни пари дали ще ги получа днес и Луната прави квинконкс с моя У2. А сега де...  :017:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #2513 -: Декември 15, 2014, 11:19:36 am »
Как тълкувате квинконкса в хорарната астрология? По скоро "да" или по скоро "не"? Питам за едни пари дали ще ги получа днес и Луната прави квинконкс с моя У2. А сега де...  :017:
Нужда да се направи някакъв компромис, приспособяване.
Или-нещо ще се промени внезапно, преди да дойде крайният отговор.
Не е мажорен аспект, все пак.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2514 -: Декември 15, 2014, 11:31:44 am »
Как тълкувате квинконкса в хорарната астрология? По скоро "да" или по скоро "не"? Питам за едни пари дали ще ги получа днес и Луната прави квинконкс с моя У2. А сега де...  :017:
в хорари за взаимоотношения, когато У1 е в куинконкс с У7 е категорично "не"
в твоя случай виж връзка между У1 с У2 и У8
Нептун ли е У2 в картата? Може да имаш заблуди относно парите, Юпитер съУ2 е ретро- забавяне
« Последна редакция: Декември 15, 2014, 11:34:12 am от akruks »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2515 -: Декември 15, 2014, 11:43:40 am »
Качвам направо хорара, защото ще изкукуригам вече...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2516 -: Декември 15, 2014, 11:45:21 am »
Давам ОВ относно предния ми хорар дали утре ще работя-да, ще работя въпреки, че няма да имаме ток...  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2517 -: Декември 15, 2014, 12:10:03 pm »
Давам ОВ относно предния ми хорар дали утре ще работя-да, ще работя въпреки, че няма да имаме ток... 
Сори! ще ви намерят работа и без ток, в събота целия персонал на читалището до нас чистиха покрива, а такъв студ беше, уау!  :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2518 -: Декември 15, 2014, 12:28:18 pm »
Качвам направо хорара, защото ще изкукуригам вече...
Луната от 8д предстои да извърши тригон с Марс до асц, който е диспозитор на вмъкнат знак във 2д, Юпитер съУ2 както писах е ретро, Луната е У12 във 2д за човека/фирмата, откъдето очакваш парите- укриват ги, ще ги забавят, едва ли ще ги получиш днес, може би им предстои да похарчат пари за празненство- Слънцето У1 за отсрещната страна изгаря Меркурий У2 в 5д за тях, ретро Юпитер У2 за теб, У5, У8 за тях в техен 1д, но по-важното е, че ще ги получиш,

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2519 -: Декември 15, 2014, 12:42:39 pm »
Благодаря ти, Акрукс! Дано ги получа в близките дни. А относно утре-не ми се мисли направо. Сериозно се зачудвам дали да не си взема бутилката с вермут..   :012: