Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039624 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2550 -: Декември 16, 2014, 11:51:46 am »
Е-е, навихте ме да пусна същия въпрос. Парите ги няма, прежалени са, въпросът е ще се намерят ли или са безвъзвратно изчезнали/изгубени/откраднати. Хорарът е за деня и часа, когато видях, че ги няма и се зачудих къде са.

У2 Сатурн, изгорен — не се виждат. Ако тълкуваме по-буквално, "изгорели" са. По-скоро не са откраднати, няма разходящ аспект с Меркурий или У7. Остава въпросът къде са затрити и ще се намерят ли.
Не са нито откраднати, нито загубени, по-скоро има някаква заблуда при теб относно тези пари с Нептун във 2д и по някое време ще си спомниш, и намериш отговор на загадката- Луната в сходящ съвпад с Юпитер У1, У12, съУ3 в 8д

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2551 -: Декември 16, 2014, 08:07:45 pm »
Много ви моля,отново,за помощ-въпросът ми е "лъже ли ме Анелия"? (приятелка ми е)

Не ме лъже Ани,а оная кучка дето ми ги разправя разни-празни идиотщини... :lol_hitting:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2552 -: Декември 16, 2014, 08:46:09 pm »
Не ме лъже Ани,а оная кучка дето ми ги разправя разни-празни идиотщини... :lol_hitting:
по картата ани е представена от плутон в козирог и сатурн в скорпион - сериозен, отговорен и искрен човек. ако има нещо да ти казва, ще ти го каже в очите, а не зад гърба. така мисля ...
освен това сатурн /упр. на неин 3 -ти/, е бил в квадрат с луна упр. на твой 3-ти дом - не те е лъгала наистина.
« Последна редакция: Декември 16, 2014, 08:49:24 pm от nerealna »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2553 -: Декември 16, 2014, 08:49:22 pm »
по картата ани е представена от плутон в козирог и сатурн в скорпион - сериозен, отговорен и искрен човек. ако има нещо да ти казва, ще ти го каже в очите, а не зад гърба. така мисля ...

 :72:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2554 -: Декември 16, 2014, 09:53:33 pm »
Не ме лъже Ани,а оная кучка дето ми ги разправя разни-празни идиотщини... :lol_hitting:
Със Сатурн в 7д попадам в графата- астрологът може да е затруднен по отношение разбирането и тълкуването на въпроса и честно казано, четох отново допълнителните ти пояснения по въпроса, написани след моя отговор и пак не ми стана ясно- коя пред коя какво казала, писала, споделила написаното и так далее...

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2555 -: Декември 16, 2014, 10:14:06 pm »
Не са нито откраднати, нито загубени, по-скоро има някаква заблуда при теб относно тези пари с Нептун във 2д и по някое време ще си спомниш, и намериш отговор на загадката- Луната в сходящ съвпад с Юпитер У1, У12, съУ3 в 8д

Акрукс, и вкъщи да са, като не ги намирам — за изгубени ги броя. Има няколко книги, между чиито страници съм намирал вазовки, вече спомен от отминали времена. Та да не стане и с тия така :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2556 -: Декември 16, 2014, 11:46:35 pm »
Акрукс, и вкъщи да са, като не ги намирам — за изгубени ги броя. Има няколко книги, между чиито страници съм намирал вазовки, вече спомен от отминали времена. Та да не стане и с тия така :012:
Аз друго имах предвид, като написах, че има заблуда във връзка с парите- мислиш си, че имаш повече пари, отколкото са в действителност.
Случвало ми се е като получа пари и мина набързо да платя всички сметки, напазарувам нещо и после изведнъж започвам да се шашкам, че не ми излизат парите, че някъде са ме излъгали- дори веднъж ходих да се разправям с една касиерка, че ми е взела повече пари за водата, а грешката си беше моя, но осъзнах това няколко часа по-късно у дома, когато на спокойствие пресметнах всичко отначало и както всеки път- парите си излязоха, само дето ги нямаше в портмонето  :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2557 -: Декември 16, 2014, 11:54:43 pm »
Аз друго имах предвид, като написах, че има заблуда във връзка с парите- мислиш си, че имаш повече пари, отколкото са в действителност.
Случвало ми се е като получа пари и мина набързо да платя всички сметки, напазарувам нещо и после изведнъж започвам да се шашкам, че не ми излизат парите, че някъде са ме излъгали- дори веднъж ходих да се разправям с една касиерка, че ми е взела повече пари за водата, а грешката си беше моя, но осъзнах това няколко часа по-късно у дома, когато на спокойствие пресметнах всичко отначало и както всеки път- парите си излязоха, само дето ги нямаше в портмонето  :)

В конкретния случай гарантирам, че няма заблуда от такъв тип. Когато/ако се появят, ще докладвам.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2558 -: Декември 17, 2014, 11:10:19 am »
Привет, ако на някой му се занимава с мен  ???
Организирам за  първи път / нямам право на провал /фирменото коледно парти  с доста богата и скъпа програма /поканила съм медийно извстни ... / Много се притеснявам дали ще се получи без издънки.  Според картата май  ще се представя добре и  ще  мине гладко. Ще се получи ли добре партито ? Как мислите ? ???
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 11:13:27 am от tele »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2559 -: Декември 17, 2014, 11:31:20 am »
Организирам за  първи път / нямам право на провал /фирменото коледно парти  с доста богата и скъпа програма /поканила съм медийно извстни ... / Много се притеснявам дали ще се получи без издънки.  Според картата май  ще се представя добре и  ще  мине гладко. Ще се получи ли добре партито ? Как мислите ? ???
спокойно, ще мине перфектно  ;)
личи си и от картата, че влагаш много енергия в организацията /марс в първи/.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2560 -: Декември 17, 2014, 11:49:58 am »
Благодаря, nerealna, така е за енергията,  Дано си права  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2561 -: Декември 17, 2014, 11:54:28 am »
И според мен нямаш основания за притеснения. Партито ще мине в елегантна "светска" обстановка, без изцепки. Може да е забавно, но с лек привкус на снобизъм или елитарност. Не мисля, че има проблем с организацията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2562 -: Декември 17, 2014, 12:54:33 pm »
Всичко е ток и жица, Теле. ;)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2563 -: Декември 17, 2014, 01:36:23 pm »
Lilla,  улучваш десятката - Благодаря !

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2564 -: Декември 17, 2014, 02:23:35 pm »
Привет, ако на някой му се занимава с мен  ???
Организирам за  първи път / нямам право на провал /фирменото коледно парти  с доста богата и скъпа програма /поканила съм медийно извстни ... / Много се притеснявам дали ще се получи без издънки.  Според картата май  ще се представя добре и  ще  мине гладко. Ще се получи ли добре партито ? Как мислите ? ???

според мен, на това парти ти липсва групата от Астра.ла :) - за подкрепа, не че нещо друго :)

късмет и много усмивки!