Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037761 пъти)

ili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Общи хорари
« Отговор #2610 -: Декември 20, 2014, 11:22:18 pm »
Здравейте, с човекът за когото питам сме в нещо като повратна точка в отношенията си. Въпросът ми е какво развитие ще има, ако иска да се пробва някой, бих била благодарна

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2611 -: Декември 20, 2014, 11:40:20 pm »
Здравейте, с човекът за когото питам сме в нещо като повратна точка в отношенията си. Въпросът ми е какво развитие ще има, ако иска да се пробва някой, бих била благодарна
Въпросът ти е прекалено общ, не е формулиран конкретно за какво точно питаш- развитие в каква насока те интересува- този човек какъв ти е, има отделна тема за любовни хорари, предполагам за любов питаш, тъй като Луната У1 е в 5д на чувствата, негов У1 е също в 5д- харесваш го, имаш чувства към този човек, който може да е по-възрастен или с ангажимент, не му е леко, а по отношение на чувствата си е сериозен и харесване, приятелство ще продължи между вас, но за сериозна връзка няма показатели.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2612 -: Декември 20, 2014, 11:54:18 pm »
Има ли романтични чувства към мен Х(назован е по име)?-с него преди си пишехме от време на време,та ми е интересно дали е имало нещо повече от приятна комуникация  ;)
при него романтичните чувства са еротични  :)
Меркурий У5, У8 за него в негов 11д - предразположен за любов и секс на приятелска основа
Уран У1 за него в негов 3д е ретро и отива към секстил с Марс У3 - може ненадейно пак да пропише, Луната е в хармонична връзка със споменатите планети, при теб е У12 в 4д, така че ще научиш нещо, свързано с миналото

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #2613 -: Декември 21, 2014, 08:48:29 am »
Благодаря ви Теодор и Акрукс  :-*

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2614 -: Декември 21, 2014, 09:10:15 am »
спокойно, ще мине перфектно  ;)
личи си и от картата, че влагаш много енергия в организацията /марс в първи/.

ОБРАТНАТА ВРЪЗКА :-*
и за  akruks и Lilla
Партито мина перфектно. Винаги сте ми помагали много. Голямо БЛАГОДАРЯ за ВАС.  :-*
/akruks , малкия проблем, който прогнозира , беше, че забравих да поднеса букета на певицата в суетенето с другите подаръци/


zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #2615 -: Декември 21, 2014, 11:04:33 am »
Здравейте,

Сестра ми е сгафила на работата си и сега не знае какво и предстои.

Ще уволнят ли сестра ми ?
Въпросът го задавам аз.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #2616 -: Декември 21, 2014, 12:05:28 pm »
Според мен не

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2617 -: Декември 21, 2014, 12:33:45 pm »
...Ще уволнят ли сестра ми ? Въпросът го задавам аз.
ще има някакви промени в работата /може би последствия за нея от грешката/, но няма да я уволнят. така ги виждам нещата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2618 -: Декември 21, 2014, 01:48:11 pm »
Здравейте,
Сестра ми е сгафила на работата си и сега не знае какво и предстои.
Ще уволнят ли сестра ми ?
Въпросът го задавам аз.
няма да я уволнят, финансови загуби от работата или административно наказание също не се очертават

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2619 -: Декември 22, 2014, 12:41:57 pm »
дамската ми чанта ми открадната ли е?
изчезна от къщи. мисля че някой я е взел от портмантото защото входната врата беше отключена макар че беше затворена. пък и нямам навика да я разнасям из къщи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2620 -: Декември 22, 2014, 01:45:47 pm »
дамската ми чанта ми открадната ли е?
изчезна от къщи. мисля че някой я е взел от портмантото защото входната врата беше отключена макар че беше затворена. пък и нямам навика да я разнасям из къщи.
не е открадната, забравила си къде си я сложила
провери ниско долу, в южна посока
месторабота или стая у дома, където работиш, мястото където майка ти прекарва  времето си, в жилището на твоя партньор/колега
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 01:50:20 pm от akruks »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2621 -: Декември 22, 2014, 02:12:26 pm »
благодаря ще търся.

ili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Общи хорари
« Отговор #2622 -: Декември 22, 2014, 02:45:15 pm »
Въпросът ти е прекалено общ, не е формулиран конкретно за какво точно питаш- развитие в каква насока те интересува- този човек какъв ти е, има отделна тема за любовни хорари, предполагам за любов питаш, тъй като Луната У1 е в 5д на чувствата, негов У1 е също в 5д- харесваш го, имаш чувства към този човек, който може да е по-възрастен или с ангажимент, не му е леко, а по отношение на чувствата си е сериозен и харесване, приятелство ще продължи между вас, но за сериозна връзка няма показатели.
   Akruks, невероятна си!!! За втори път пишеш по мой хорар и за втори път си права!!! Човек за когото питам е обвързан, а за връзка не мога и не искам да се надявам. Благодаря за отделеното време! :58:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2623 -: Декември 22, 2014, 04:23:18 pm »
дамската ми чанта ми открадната ли е?
изчезна от къщи. мисля че някой я е взел от портмантото защото входната врата беше отключена макар че беше затворена. пък и нямам навика да я разнасям из къщи.
Лесно ще я намериш. Да не си я забравила в работата? ;)

Луната У5 е в сходящ съвпад с У2 в ъглов дом.
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 04:27:19 pm от Теодор »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2624 -: Декември 22, 2014, 07:15:56 pm »
Kakво гледате за кражба? Ако си "преведа" въпроса- "Ще си намеря ли чантата?", което е съвсем друго, отговорът е Да.