Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037398 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2625 -: Декември 22, 2014, 07:35:10 pm »
Kakво гледате за кражба?
Разходящ негативен аспект между У2 или Луната с У7.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2626 -: Декември 22, 2014, 08:47:23 pm »
обърнах всичко - няма я. а не е нещо дребно  :( със сигурност не съм я забравяла извън къщи. майка ми има намеса в ситуацията, понеже Акрукс я спомена - забравила е да заключи. ако случайно я намеря, ще пиша, но вече я обявих за открадната.  направо не ми се вярва, защото си бях в къщи и нищо не съм чула  :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2627 -: Декември 22, 2014, 09:27:57 pm »
Kakво гледате за кражба?
Разходящ или действащ негативен аспект на У2 , на У1, на Луна с У7 , с К7 или с планета в 7д
когато е загубен, забравен предмета се гледа разходящ аспект на У2, Луна с К4, У4, връзка с Нептун между тях
в случая Луната У4 е извършила хармоничен аспект с Нептун съУ12 в 12д, затова написах, че е забравила къде е оставила чантата, Марс У1 е в хармоничен аспект с К7, но  Венера У2 е извършила квадрат с К7 , та може и да е открадната
Венера У2 е в квадрат със СЛВ в 7д, Луната е в сходящ квадрат със СЛВ- няма да я намери

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2628 -: Декември 23, 2014, 01:35:09 pm »
Искам да знам какво е отношението на тази жена към мен (назована е по име). Напоследък ми се струва, че ме избягва...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2629 -: Декември 23, 2014, 02:17:51 pm »
Искам да знам какво е отношението на тази жена към мен (назована е по име). Напоследък ми се струва, че ме избягва...
Харесва те, но е затънала в домашни/семейни задължения, парични дългове в тази връзка, не ѝ е до забавления, не те избягва умишлено, има си грижи
« Последна редакция: Декември 23, 2014, 02:20:28 pm от akruks »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2630 -: Декември 23, 2014, 02:44:56 pm »
Благодаря ти, Акрукс!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2631 -: Декември 23, 2014, 03:18:08 pm »
По молба на Скорпионче поставям картата й с въпроса, който я вълнува :" Ще си изкарам ли добре на фирменото парти ?"  В момента няма възможност сама да го направи. :)

Забравила съм тук да дам обратна връзка-не беше това,което очаквах,но не беше и толкова зле.Спечелих и от томболата.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2632 -: Декември 24, 2014, 07:00:12 am »
дамската ми чанта ми открадната ли е?
изчезна от къщи. мисля че някой я е взел от портмантото защото входната врата беше отключена макар че беше затворена. пък и нямам навика да я разнасям из къщи.

ов. да открадната е. върнаха ми я но без парите.
съседи са я намерили- може би меркурий на мц го показва.
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 07:06:08 am от Kler »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2633 -: Декември 24, 2014, 11:13:27 am »
ов. да открадната е. върнаха ми я но без парите.
съседи са я намерили- може би меркурий на мц го показва.
Луната в сходящ с съвпад с Меркурий У3- съседите, последен неин аспект е съвпад с Венера У2- чантата
 въпросът беше "Чантата открадната ли е?" - да, открадната е и дано освен пари не си загубила лични документи, карти за банкомат и други важни неща.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2634 -: Декември 24, 2014, 07:55:22 pm »
ов. да открадната е. върнаха ми я но без парите.
съседи са я намерили- може би меркурий на мц го показва.
Кой да предположи, че хем ще е ократната, хем после ще бъде върната.  :)

Явно разходящият квадрат на Венера У2 с куспида на 7дом показва откраднатата чанта.
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 08:03:15 pm от Теодор »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2635 -: Декември 25, 2014, 02:48:19 pm »
Нещо съм настинал, лошото е обаче, че и колежката ми също и докато аз не смея заради нея да си взема болнични, днес ми каза, че смятала да иде при джипито да си взима болнични, което значи, че ще трябва да работя до 31 декември по 12 часа на ден без почивка, а самият аз не се чувствам добре. Мисля и аз да ида при джипито в понеделник евентуално (нали само на 29 и 30 ще работят и то май не всички), да си взема болнични, в случай, че тя реши да вземе. Въпросът ми е ще ѝ дадат ли на нея болнични и ще ми се наложи ли да работя принудително и нейните смени?
Последния път, когато работих така принудително, кучето ми почина, а по-предишния път пък брат ми изчезна безследно. Не искам и този път да стане пак нещо лошо.  ???

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #2636 -: Декември 25, 2014, 02:59:21 pm »
Опитай да се разбереш с нея, обясни и че ти също не си добре и не можеш да работиш извънредно, още повече, че са празници и е ужасно неетично да постъпи така. Ако се направи на важна, отиваш и си взимаш болничен и го пускаш преди нея, да я видим тогава, защото ми се струва, че причината може да не е това, че е болна, а просто да не и се работи през празниците.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2637 -: Декември 25, 2014, 03:02:13 pm »
Така и мисля да направя,макар че не обичам да правя подобни постъпки, смятам, че винаги има начин хората да се разберат, но все пак в случая повече зависи от нея.
Между другото, и майка ми нещо се оплаква, че я боли гърлото и главата, така че явно върлува някакъв вирус.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2638 -: Декември 28, 2014, 09:14:52 pm »
аз съм за "не".
нещо за пари ли ще е срещата ? /ако прецениш отговори :) /

Давам обратна връзка по хорара-не се състоя срещата.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2639 -: Декември 28, 2014, 10:12:18 pm »
Давам обратна връзка по хорара-не се състоя срещата.  :)
благодаря. картата беше ясна за мен, наистина.
пожелавам ти след нова година да осъществиш срещата :035: