Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038789 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2805 -: Февруари 04, 2015, 02:57:55 pm »
Днес видях, че фирмата, в която работя, е пуснала обява за специалист в друг отдел. Длъжността е много по-подходяща за мен, в голяма степен е свързана и с преводачески умения.

Пуснах бърз хорар с въпрос дали бих имала успех, ако се опитам да се преместя на тази длъжност /не съм наясно дали обявяват вътрешни конкурси/, но картата ми се струва или нерадикална, или даваща отрицателен отговор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #2806 -: Февруари 04, 2015, 04:05:56 pm »
Здравейте,

Ако има някой възможност моля да погледне хорара ми ;)
Ще отида ли тази година в чужбина - единия вариант е при някого, другия е свързан със зелена карта....
Като гледам тази луна без курс???? и У9 в 7 дом, но пък в Стрелец.
Как мислите има ли шанс според вас?

Благодаря предварително!
« Последна редакция: Февруари 04, 2015, 04:09:57 pm от poli_z »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2807 -: Февруари 04, 2015, 06:57:59 pm »

Пуснах бърз хорар с въпрос дали бих имала успех, ако се опитам да се преместя на тази длъжност
според мен ще стане, така че опитай

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2808 -: Февруари 04, 2015, 07:01:50 pm »
Здравейте,

Ако има някой възможност моля да погледне хорара ми ;)
Ще отида ли тази година в чужбина - единия вариант е при някого, другия е свързан със зелена карта....
и за двата варианта- Не

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #2809 -: Февруари 04, 2015, 07:38:26 pm »
и за двата варианта- Не
[/quot]
Благодаря akruks :58:
може пък този път да не си познала по изключение  ;),  много ми се иска да отида просто

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2810 -: Февруари 04, 2015, 08:14:53 pm »
и за двата варианта- Не
Благодаря akruks :58:
може пък този път да не си познала по изключение  ;),  много ми се иска да отида просто
Венера У1 е в разходящ квадрат със Сатурн У9 в 7д, затова отговорих с Не на въпроса дали ще отидеш в чужбина при някого, но от друга страна Венера У1 е в сходящ секстил с Плутон У7 в 9д,  Луната У3, 4 е извършила тригон със Сатурн У9 и с Юпитер У8, който е ретрограден- може и да отидеш, след преодоляване на спънки по отношение на бюрокрация, набавяне на пари от другия човек и от тоя род... Има ли желание- има и начин!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2811 -: Февруари 04, 2015, 08:53:38 pm »
според мен ще стане, така че опитай

Много ми е рано да рипам, от три месеца съм във фирмата, а и още в изпитателен срок.

Иначе длъжността, за която питам, е много по-креативна и повече пасва на моя профил. Но днес питах една колежка от нашия отдел /с нея си имаме доверие - Скорпионка/ и ми каза, че в момента там било ад, посъветва ме да си стоя на з-ка, а и според нея шефката на отдела нямало да ме пусне - прекалено много работа им върша, при това качествено и без мрънкане, за разлика от предишните служителки, които са били на моето бюро.

Трябва с нещо много силно да ме ядосат, за да кандидатствам за работа в друг отдел.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #2812 -: Февруари 06, 2015, 10:01:17 am »
не, че те проверява, просто е решил да се включи в подбора на персонал
представена си от Луната, на която не предстоят аспекти, така че нищо няма да се случи, ще запазиш положението си

ОВ
Аkruks, точно както каза се случи ! Друга тема е , че аз не съм доволна от това което се случи, но за това ще ви питам друг път.
Благодаря, Аkruks ! :-*

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2813 -: Февруари 06, 2015, 10:44:33 am »
Ще си купим ли нова кола в близките 3 месеца? Като гледам хорара-май не.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2814 -: Февруари 06, 2015, 10:59:44 am »
и според мен не

имам въпрос относно построяване на хорарна карта.
ако се построява като се взима предвид кога астрологът вижда въпросът - то мястото на астролога ли се задава или на този, на който е въпроса. и кой е по 1ви дом - астролога или този, който е питал?
примерно:
някой си тегли карти таро във варна, вчера.
публикува ги днес в 10:00
аз ги виждам днес в 13:00 в бургас.

каква карта може да се построи и кой ще е представен от 1ви и 7ми дом?
« Последна редакция: Февруари 06, 2015, 11:02:42 am от Kler »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2815 -: Февруари 06, 2015, 01:54:52 pm »
Днес видях, че фирмата, в която работя, е пуснала обява за специалист в друг отдел.

ОВ:

В крайна сметка засега реших да не рипам, от много малко време съм тук и още ми се клати столът. Гадното е, че започнаха да ми прехвърлят по-неквалифицирана и досадна работа от малката неградска колежка / ;D/, за да може тя постепенно да навлиза в по-сериозни неща, от една година е тук и нейното развитие за тях е приоритетно /успешно се натяга/.

Но днес, като си вземах заплатата, научих две неща, които ме възпряха да предприема нещо.
Първо, в другото дружество, под чиято шапка е отделът, в който евентуално исках да се местя, бавят заплатите.
Второ, днес счетоводителката ми заяви, че за всеки превод на нотариална сделка ще вземам бонус, колкото е един преводачески хонорар, ако работиш за преводаческа агенция. Оказа се, че главната юристка така се е разпоредила, не мога да повярвам! Така ми стоплиха душицата с тази блага вест. Вече са ми начислени няколко бонуса, скоро мога да ги взема. А като се засилят сделките през лятото, имам възможност да докарвам много добри пари към заплатата. ;D

Така че засега ще изпълнявам досадния ангажимент на малката пикла, пък после не се знае, може да не ми остава никакво време за това и пак да я юрнат нея.  :012:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2816 -: Февруари 06, 2015, 03:51:01 pm »
и според мен не

имам въпрос относно построяване на хорарна карта.
ако се построява като се взима предвид кога астрологът вижда въпросът - то мястото на астролога ли се задава или на този, на който е въпроса. и кой е по 1ви дом - астролога или този, който е питал?
примерно:
някой си тегли карти таро във варна, вчера.
публикува ги днес в 10:00
аз ги виждам днес в 13:00 в бургас.

каква карта може да се построи и кой ще е представен от 1ви и 7ми дом?

Хубави въпроси, Клер. Първи дом си е на питащия, седми — за астролога. Затова при Сатурн в седми картата е нерадикална. Но в такива подробности се изпада, когато получиш въпрос по мейл, тук е общо взето ясно — някой си слага карта за даден момент, за дадено място, ти само даваш акъл :) Вече ако не е сложил карта, построяваш си я ти, за твоите собствени координати, за мига, в който прочиташ/разбираш въпроса. По принцип, карта се построява за момента, когато астрологът разбира въпроса и мястото, където той се намира. Обикновено и клиентът там се намирал, докато не измислили Интернет :012:

Какво общо има Таро с това? Там нещата не се влияят от момента и местоположението на питане.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2817 -: Февруари 06, 2015, 03:59:50 pm »
благодаря.
правя си екперимент с тарото, иначе нямат общо :)


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2818 -: Февруари 06, 2015, 05:29:09 pm »
и според мен не

имам въпрос относно построяване на хорарна карта.
ако се построява като се взима предвид кога астрологът вижда въпросът - то мястото на астролога ли се задава или на този, на който е въпроса. и кой е по 1ви дом - астролога или този, който е питал?
примерно:
някой си тегли карти таро във варна, вчера.
публикува ги днес в 10:00
аз ги виждам днес в 13:00 в бургас.

каква карта може да се построи и кой ще е представен от 1ви и 7ми дом?
Този, който пита е по 1-ми дом
на места съм срещала, че картата се построява от астролога за мястото, където се намира и за времето, когато е асимилирал въпроса- така пише и Алфи Лавоа, дори примери е дал за въпроси, зададени му по телефона от разни точки по света, но картите му са за мястото където се намирал той, когато са го питали по телефона.
За себе си съм проверявала, като съм правила карти по въпроси, зададени в Таро , като съм ползвала часа на публикуване на въпроса и мястото на питащия и информацията, която дава такава карта е вярна, а отговорът се припокрива с този от Таро.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2819 -: Февруари 08, 2015, 11:32:21 am »
От една седмица не мога да намеря малката маникюрна ножичка.

Не че е голяма загуба, мога да купя нова, просто ми потрябва сега, а не ми се ходи до магазина само за това.

Зададох следния въпрос: Къде е маникюрната ми ножичка, в коя посока да я търся? Ще я открия ли?

08.02.2015, 11:23 ч., Варна
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui